Knox County مقامات بهداشت در حال نظارت بر پتانسیل coronavirus موارد

این Knox County Health Department نظارت بر چندین موارد بالقوه coronavirus در Knox County است. برخی از این موارد در انتظار نتایج آزمایش در حالی که در موارد دیگر خود منزوی در خانه برای نظارت بر علائم.

خبر آمد ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که اولین مورد از coronavirus شده بود شناسایی شده در تنسی که Knox County Health Department برگزار شد یک جلسه پنج شنبه به روز رسانی عمومی در مورد وضعیت جدید coronavirus COVID-19 در Knox County است.

گروه روشن نیست که چگونه بسیاری از موارد در انتظار نتایج آزمون.

“این جای تعجب نیست که ما یک مورد در تنسی و آن را نمی خواهد من تعجب اگر ما تا به حال موارد در هر دولتی در این کشور در نهایت گفت:” دکتر مارتا Buchanan, مدیر KCHD.

آلوده تنسی مرد 44 ساله که ساکن در Williamson County در میانه تنسی و او به تازگی از سفر در یک پرواز بدون توقف به بوستون از نشویل.

کروناویروس در ناکسویل: UT تعلیق تمام دانشگاه های مربوط به مسافرت های بین المللی به دلیل coronavirus نگرانی

چند تا از Knox County موارد در حال بررسی برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای تست.

این Knox County Health Department تاکید کرد که خطر انتقال هنوز بسیار پایین در تنسی است.

“آنها باید به یک عامل خطر و آنها را به علائم.” دکتر Buchanan گفت.

یک عامل خطر به معنی سفر به یک کشور که در آن فرد به فرد انتقال فعال اتفاق می افتد مانند ایتالیا و کره جنوبی ایران و یا چین و یا قرار گرفتن در معرض مستقیم به کسی که با COVID-19.

“ما مردم خود جدا چرا که آنها سفر کرده اند,” او گفت:

دکتر Buchanan تایید کرد که وزارت بهداشت در ارتباط با افرادی که quarantining خود را در خانه پس از سفر. این افراد خواسته شده است برای تماس با وزارت بهداشت اگر یک توسعه بیماری.

“ما مردمی از بازگشت از استان هوبی (در چین) که صحبت ما به طور منظم و خود را در دماهای چند بار در روز,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن به آنها و تست آنها را اگر آن را مناسب است.”

ادارات بهداشت در سراسر کشور در حال مراقب باشید که آنها آزمون به صورت COVID-19. کیت های آزمایش محدود هستند و تنها آزمایشگاه که می توانید انجام آزمون های اولیه در ایالت تنسی وزارت بهداشت دولت آزمایشگاه در نشویل. اگر این آزمون دوباره مثبت وزارت بهداشت مقامات مراجعه آنها به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا برای تایید.

Coronavirus تاثیر در تنسی: آخرین اخبار و به روز رسانی به عنوان ویروس بر دولت

“در حال حاضر ما یک منبع محدود است و ما باید برای استفاده از آن عاقلانه ترین خطر مردمی است.” دکتر Buchanan گفت.

این Knox County Health Department تاکید کرد که آنها به طور منظم در ارتباط با محلی و بیمارستان و دانشگاه و خانه های پرستاری برای کمک به توسعه برنامه ها و روش های به کمک شامل گسترش COVID-19.

برای مشاوره بود کمی کلی تر. شستن دست های خود را برای 20-30 ثانیه در آب و صابون به طور منظم. استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست اگر آب و صابون در دسترس نیست. جلوگیری از غیر مبتنی بر الکل دست عفونی چرا که آنها کار نمی کنند. پوشش دهان خود را هنگامی که شما سرفه. و اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند.

“این هیچ ربطی به با کروناویروس اما اگر شما بیمار هستید, آن را در زمان رفتن به دیدار مادر بزرگ در خانه سالمندان, “دکتر گفت: Buchanan.

“مادر بزرگ بیشتر در معرض خطر است به هر آنچه شما باید,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>