Knox County مقامات بهداشت: ما نمی خواهد آن را پنهان اگر یک coronavirus مورد تایید در اینجا

یادداشت سردبیر: خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

مقامات محلی اعلام خواهد کرد که اولین مورد از کروناویروس جدید تایید شده است در Knox County, و سپس به طور منظم به روز رسانی عمومی در تعدادی از موارد شناسایی شده در اینجا Knox County Health Department مدیر دکتر مارتا بوکانان میگوید.

سیاست را به باک که دولت آن را آغاز کرده است محدود کردن اطلاعات در مورد موارد جدید و حذف نام شهرستان که در آن موارد تایید شده اند اگر آنها را در مناطق خاص.

“ما دنبال چه ما همواره به دنبال زمانی که ما تا به حال شیوع بود چرا که ما … داشته اند شیوع مثل این در گذشته” بوچانان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “ما به طور کلی ما اعلام مورد به طوری که مردم آگاه است وجود دارد یک مورد در شهرستان و سپس بعد از آن ما را مورد شمارش در به طور منظم به روز رسانی.”

مقامات دولتی اعلام کرد که سه نفر تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, آوردن تعداد موارد شناخته شده در تنسی به هفت.

در انتشار اخبار اعلام پنجم و شش موارد تنسی وزارت بهداشت نیست نام شهرستان که در آن افراد آلوده زندگی می کنند و فقط گفت که “بيماران در مردان بالغ در میانه تنسی.”

بعد در یک صدای جیر جیر بخش گفت یک هفتم مورد آن تأييد شده بود و این یکی در شهرستان سالیوان منطقه مترو. که مورد علائم برای اولین بار شناسایی شده در شرق تنسی.

بوکانان گفت: هیچ موارد تاييد شده بود در Knox County, از شنبه بعد از ظهر.

دولت انتشار جزئیات کمتر در مورد موارد جدید

مقامات دولتی با استناد به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی بیمار شروع به پوسته پوسته شدن و برگشت مقدار از اطلاعات و انتشار آنها در مورد هر مورد پس از اعلام دولت برای اولین بار سه مورد.

زمانی که اولین مورد شناسایی شد, هفته گذشته مقامات دولتی توصیف فرد آلوده به عنوان یک زن 44 ساله و ساکن Williamson County, چه کسی سفر کرده بود در یک پرواز بدون توقف به بوستون از طریق نشویل فرودگاه. آنها گفت: عفونت کشف شد ظرف چند روز او را از بازگشت به تنسی که او در قرنطینه خانه با علائم خفیف است و خود را به موقع اقدامات ممکن است محدود گسترش ویروس.

پنج شنبه, تنسی, وزارت بهداشت اعلام کرد: دوم و سوم موارد تاييد شده بود در Davidson و شلبی شهرستان. مقامات محلی در نشویل و ممفیس منتشر کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر مورد گفت: Nashville بیمار بود یک زن بود که به طور داوطلبانه جداسازی خودش را در خانه در حالی که ممفیس بيمار “غیر سالمندان بالغ” — هیچ جنسیتی مشخص شده توسط مقامات — بستری پس از سفر به کشور دیگری.

دوشنبه, تنسی, وزارت بهداشت اعلام کرد چهارمین مورد و توصیف فرد آلوده به عنوان یک زن زندگی در میانه تنسی. کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey گفت: در مورد جدا شد اما مشخص نیست اگر بیمار شد و قرنطینه در خانه یا در بیمارستان بستری است.

Piercey گفت: پس از آن دولت خواهد تنها شناسایی شهرستانهای استان است که در آن COVID-19 شناسایی شده است و اگر این موارد در مناطق شهری.

“به طور کامل تصدیق و درک کنند که هر کس می خواهد به دانستن کانتی” Piercey گفت. “اما ما همچنین باید به خاطر داشته باشید که ما در حال صحبت کردن در مورد بیماران مبتلا به اینجا. حفظ حریم خصوصی بیمار برای ما بسیار مهم است. در حالی که ممکن است آن را آسان به ترکیب در یک جامعه بزرگ با چند صد هزار نفر که ما باید استان ها که بسیار کوچک و روستایی خطر re-شناسایی بسیار بالا است.”

تنسی ائتلاف برای دولت باز کرده است با انتقاد از دولت برای انتشار اطلاعات کمتر و گفت که بهتر اطلاع رسانی به شهروندان کمک می کند تا آنها را “تصمیم گیری خود را.”

“مردم نیاز به تماس با دولت TN در این” TCOG نوشت: در یک صدای جیر جیر. “حداقل پرجمعیت شهرستان دارای 5000 نفر. گفت که هشدار عمومی از یک COVID-19 مورد در شهرستان را شناسایی آن فرد است و نه فقط باور. بیا.”

COVID-19 سریع-پخش ویروس است که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین اما پس از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر در سراسر جهان. از سه شنبه این ویروس تا به حال آلوده تقریبا 114,000 نفر کشته و 4000 نفر, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>