Knox County, در مذاکرات برای باز کردن درایو از طریق coronavirus تست سایت

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Knox County مقامات بهداشتی باید مورد بحث و باز کردن درایو از طریق تست سایت قادر به غربالگری برای coronavirus.

سه بیمارستان اصلی سیستم در شهرستان — دانشگاه تنسی مرکز پزشکی Tennova و میثاق سلامت — در حال همکاری با Knox County وزارت بهداشت و Knoxville, آکادمی پزشکی برای تست گفت: دولت بهداشت ، ریچارد بریگز, R-Knoxville, که ندارد, جزئیات بیشتر درباره محل آزمون سایت.

Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan وجود دارد گفت: بسیاری از تدارکات اطراف drive-thru (یا موبایل) تست سایت های که در شهرستان است که کار را از طریق.

“یکی از چالش های ما با تست صادقانه است که با داشتن کافی منابع برای جمع آوری نمونه و داشتن کافی منابع برای تست (ع) ما آن کشتی را به آزمایشگاه و لباس های محافظ با کارکنان ما,” او گفت:.” بنابراین ما در حال همکاری با یکدیگر برای حفظ امنیت بیشتر از این منابع امیدوار است که ما می تواند به گسترش نوعی از آزمایش و احتمالا باید یک درایو از طریق تست سایت می باشد.”

آزمایش انجام شده در سایت و تست کیت لازم نیست برای drive-thru, Briggs روز دوشنبه گفت:. یک نمونه گرفته شده است و فرستاده شده به آزمایشگاه.

Briggs گفت: اگر بیماران با معیار برای دولت به نمونه و تست آن برای coronavirus می توان آن را به صورت رایگان. بیماران همچنین می توانید با پرداخت یک آزمایشگاه خصوصی به انجام آزمایش. محلی آن labs خواهد بود LabCorp و تلاش تشخیص.

همانطور که از دوشنبه, تنسی, تا به حال 52 نفر از coronavirus, از جمله یکی در Knox County, با توجه به وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>