ناکس شهرستان در نظر دارد برای حفظ coronavirus اطلاعات عمومی به عنوان موارد آمار دو رکورد

Knox County Health Department مقامات می گویند آنها ادامه خواهد داد به انتشار و به روز رسانی محلی COVID-19 الگوبرداری داده و نگه داشتن آن را در چشم های عمومی – حتی به عنوان شهرستان رها بازگشایی فاز به نفع یک ایالت طرح است.

شهرستان معیار هستند یک راه بصری از ردیابی چیزهایی مانند مورد تعداد تغییرات و تخت بیمارستان در دسترس است.

انتقال به ایالت بازگشایی برنامه می آید به عنوان Knox County, وزارت بهداشت اعلام کرد که ثبت بزرگترین افزایش روزانه در مورد شمارش – 36 – در روز سه شنبه. این بود که به سرعت پیشی گرفته توسط پنجشنبه تعداد 39 مورد جدید.

“این خواهد بود تا به هیئت مدیره بهداشت و درمان برای تعیین چگونگی استفاده از آنها معیار داده ها با توجه به پیشرفت از طریق بازگشایی طرح” یک سخنگوی Knox County Health Department نوشت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اطلاعات باقی خواهد ماند و برای عموم در دسترس بیش از دراز مدت است تا به هیئت مدیره بهداشت و درمان.

“قصد ما این است که به نگه داشتن معیار داده ها در وب سایت ما برای نمایش عمومی آن را به عنوان خواهد شد در طول هر تخته از سلامت جلسه در مورد این بیماری همه گیر. این چیزی است که هیئت مدیره می تواند به روشن شدن در طول جلسه خود را هفته آینده.” آنها نوشت.

اخیر مورد Knox County, تغییرات

جمعه گذشته مانند آن را هر هفته Knox County Health Department خود را به روز تعیین معیار داده های مورد شمارش از “قرمز” به “سبز” به معنی وضعیت بهبود یافته بود. بعد Knox County Health Department گزارش آماری قابل توجهی افزایش موارد جدید بیش از آخر هفته به هفته.

سهشنبه شاهد بزرگترین افزایش در موارد جدید تا کنون بیش از همه گیر با توجه به Knox County آمار و ارقام.

Knox County هیئت مدیره بهداشت نیز متوقف اختصاص یک رنگی امتیاز از پایدار یا افزایش تست بنچمارک با استناد به نگرانی های بیش از داده های قابلیت اطمینان.

این افزایش مورد اعداد آمد به شهرستان و کشور در ادامه به بازگشایی پس از خاموش کردن به سرعت اولیه گسترش یافته است. هفته گذشته Knox County مدیره از سلامت اعضای رای به اتخاذ رژیم صهیونیستی است. بیل لی تنسی تعهد طرح به جای استفاده از خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

در مورد معیار

در طول دوره این بیماری همه گیر از Knox County Health Department علنا دنبال پنج معیار. این شامل موارد جدید محلی, تست, مرگ و میر, شهرستان coronavirus نیروی انسانی و بیمارستان ظرفیت. معیار امتیاز در یک “چراغ” در مقیاس. سبز نشان می دهد خوب زرد برای احتیاط و قرمز به صورت نگران کننده است.

معیار مقایسه میانگین تعداد موارد جدید طی 14 روز با سه روز گذشته از موارد جدید. یک امتیاز سبز بدان معنی است که این موارد یا در زیر این 14 روز به طور متوسط. “قرمز” و “زرد” هشدارها بر اساس “انحراف” از گذشته تا 14 روز موارد جدید. انحراف استاندارد آماری از راه های اندازه گیری تفاوت بین اعداد در یک مجموعه – در این مورد موارد جدید بیش از 14 روز است.

زمانی که اپیدیولوژی استفاده از انحراف استاندارد آنها در حال تلاش به نقطه تغییرات غیر معمول در چگونه یک بیماری در حال گسترش است.

چیزی که مهم است به دور است که قرمز و زرد چراغ را تغییر دهید بیش از این دوره از این بیماری همه گیر به عنوان مورد شمارش تغییر دهید. آنها نشان دهنده معنی داری درجه بالاتر از “عادی” روزانه مورد می شمارد.

ناکس اخبار صحبت به شهرستان اپیدیولوژی ماه گذشته برای تایید این روش است.

چه جدید در مورد معیار به معنی

زمانی که کل همه گیر است که ارزیابی از طریق جدید مورد معیار چند چیز ایستادگی کردن.

تحت Knox County را سختگیرانه تر “امن تر در صفحه” سفارشات که منتشر شد در آغاز شیوع مورد شمارش مرتبط به “نور زرد” اعداد در اواخر ماه مارس است. جدید مورد سطوح کاهش یافته است و در آنجا ماند نسبتا مسطح تا یک هفته یا بیشتر پس از هر مرحله از بازگشایی.

این ارتباط با آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 دوره کمون و دولت زمان تست. در حال حاضر که این شهرستان بازگشایی صورت جدی مورد جدید در حال شروع به لاس زدن با “قرمز” ترافیک سیگنال های نوری است. حتی “سبز” سطح در حال حاضر به طور متوسط بالاتر از آنها قبل از مرحله 1.

Knox County اطلاعات متفاوت از داده های ارائه شده توسط دولت است. دلایل بسیار روشن نیست. شده اند وجود دارد اختلاف بین شهرستان و دولت گزارش داده از ابتدا.

به این دلیل که در دسترس عموم داده دولت می رود دورتر از شهرستان داده های اولیه مورد رشد در مارس گنجانده شده است در نور ترافیک خطوط. روشن است از این طرح که وقتی Knox County صادر امن تر در صفحه اصلی جهت است که مورد رشد معاشقه با امکان “نور قرمز” امتیاز.

حتی اگر مورد جدید معیار های مهم اندازه گیری coronavirus همه گیر آن است که نه تنها متریک در نظر گرفته شود. این KCHD بارها اعلام کرده است که هیچ یک متریک نهایی متریک. بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر, تماس, ردیابی و آزمایش ظرفیت نیز بخشی از معادله است.

ایالات متحده روز چهارشنبه شاهد بیش از 34,000 جدید کروناویروس موارد — بالاترین روزانه تعداد از آوریل — با سه نفر از پرجمعیت ترین ایالت نیز گزارش سابقه و رکورد بالا در روزانه موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>