Knox County مسائل ‘امن تر در صفحه اصلی” منظور است که محدودیت های کسب و کار برای خدمات ضروری

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن. برای حمایت از کار ما در آوردن شما تا به دقیقه اطلاعات, لطفا در نظر اشتراک.

Knox County صادر کرده است “امن تر در خانه” سفارش می دهد که خدمات ضروری به باز باقی می ماند در هر دو شهر و شهرستان.

به منظور شروع می شود در 12:01 a. m. روز شنبه و برای دو هفته Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه.

آن را نیز می پرسد ساکنان به “جلوگیری از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر است.” کسب و کار با سوالات می توانید تماس بگیرید 311.

این شهرستان می گوید: یک لیست کامل از ضروری کسب و کار در دسترس خواهد بود در وب سایت خود را, اما Buchanan ذکر شده در سالن مو همراه با امضا و غیر پزشکی ماساژ سرو به عنوان نمونه هایی از کسب و کار است که می تواند نهفته است.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

بلافاصله پس از اعلام این شهرستان سایت بود نه به درستی.

“ما درک قابل توجه و در بسیاری از موارد تاثیر مخربی این خواهد شد که ما خانواده ها و کسب و کارهای محلی اما ما امیدواریم این اقدام کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی” بوچانان نوشت: در آزادی مطبوعات. “در حال حاضر است زمان برای جامعه ما به گرد هم می آیند و حمایت از یکدیگر در راه های مختلفی: حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و پیدا کردن راه های خلاق برای حمایت از افراد و کسب و کار بیشتر تحت تاثیر این نظم است.”

بوکانان گفت: این تصمیم پس از تعداد موارد افزایش بیش از آخر هفته. او گفت این بود “کمی شدید تر اقدام بهداشت عمومی.”

وقتی پرسید که چگونه این شهرستان را اجرای سفارش Buchanan گفت: این شهرستان است که با تکیه بر افرادی که اجرای کسب و کار را به تصمیم گیری درست.

“من فکر می کنم همه می دانند چقدر جدی این است چگونه جدی COVID-19 است — و من اعتماد ما کسب و کارهای محلی برای انجام بهترین کاری که برای جامعه ما و به دنبال این دستور و,” او گفت:.

ناکسویل و Knox County parks باز باقی خواهد ماند اما همه را تشویق به دنبال اجتماعی فاصله بهترین شیوه و اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.

بوکانان نیز خواسته ساکنان به هوشمند در مورد استفاده از سیستم پزشکی به منظور اجازه می دهد تا پزشکان برای درمان بیمارانی که به آن نیاز دارید.

“یکی از مهم ترین چیزهایی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانند اگر ما بیمار و جلوگیری از تماس با افرادی که بیمار هستند,” او گفت:.

این “امن تر در صفحه اصلی” منظور این است که نه به عنوان محدود کننده به عنوان یک “پناهگاه در محل” سفارش, Buchanan, گفت:, اما یک گام جدید در این شهرستان درخواست را به نگه داشتن ساکنان امن است.

یکشنبه, Knox County نه موارد COVID-19 با توجه به Knox County Health Department سایت.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>