Knox County, زندان, زندانیان, تست منفی نگرانی از اجتناب ناپذیر شیوع کروناویروس

وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus میان Knox County را زندانی زندان جمعیت اگر چه کلانتر, اذعان دارد که آن رویکرد پیشگیرانه دارای محدودیت است.

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر در حال حاضر غربالگری تمام تماسهای ورودی زندانیان و همچنین به عنوان وکیل مدافع و سایر بازدید کنندگان به بازداشتگاه برای علائم COVID-19 کلانتر سخنگوی کیمبرلی گلن گفت: ناکس اخبار.

با تشکر اخیر کمک مالی از هدف کلانتر را با استفاده از شريان تمپورال دماسنج که نیاز به حداقل تماس برای بررسی دمای بدن و جلوگیری از بیماری, پخش كردن, خطرات ناشی از دهان دماسنج چک.

بازداشت شدگان هستند قادر به ملاقات با وکلای مدافع خود را در شیشه ای-تقسیم اتاق ملاقات که هنوز هم اجازه می دهد آنها را به تبادل اسناد و مدارک. همه مناطق پر ترافیک از زندان هستند تمیز و ضد عفونی.

اما بازداشتگاه ندارد شخصی حفاظت تجهیزات PPE یا در دسترس برای همه کارکنان.

“است که به سادگی است چرا که ما مانند هر کس دیگری باید کمبود” گلن گفت.

ناکسویل وکیل Jonathan Cooper نگرانی که عفونت در محدوده بازداشتگاه اجتناب ناپذیر است.

“وجود دارد یک سطح نگرانی در مورد چگونه بسیاری از زندانیان در حال رفتن به تحت تاثیر هنگامی که ویروس” کوپر گفت: ناکس اخبار. “من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از زمان است.”

گلن گفت: اولویت است که با توجه به اصلاحات و افسران این زندان را به کارکنان مراقبت های بهداشتی برای هر موجود ماسک و دستکش و تجهیزات دیگر. اما گلن گفت که او نمی تواند تضمین کند که وجود دارد به اندازه کافی قطعه از PPE برای هر گارد.

زندانیان نیست که دوباره نمایش برای علائم ممکن است به عنوان آنها منتشر می شوند از بازداشت یا گلن تایید کرد.

“این امر می تواند کار برکنار شده برای تست هر کس که منتشر شده اگر آنها نشان داده اند و نه هر گونه علائم, علائم یا تا به حال تب در حالی که زندانی,” او گفت:.

گلن قبلا گفته زندانیان که نشانه ای از هر گونه بیماری هستند که نگه داشته در یک انزوای منطقه برای مشاهده درون زندان پزشکی واحد. هیچ زندانی قرار داده شده است در قرنطینه او اشاره کرد.

ده زندانیان در پزشکی انزوا در بازداشتگاه پزشکی واحد جمعه از 24 زندانیان در اوایل این هفته. کسانی که خارج از انزوا یا آزمایش منفی برای COVID-19 یا نشان داد هیچ علائم پس از 14 روز باقی بماند.

تا کنون 13 زندانی شده اند تست شده برای coronavirus – 10 آزمایش منفی و سه نفر دیگر باید نتایج تست در انتظار گلن روز جمعه گفت.

پزشکی واحد ظرفیت به نگه دارید تا به 60 تن از بازداشت شدگان در یک زمان از هم جدا از کل جمعیت اهل بیت.

واحد است و نه مجهز به هواکش – یک قطعه بسیار مهم از تجهیزات در درمان به شدت بیمار coronavirus بیماران. هیچ محدودیت های مورد نیاز باید به بیمارستان برای علائم مربوط به دستگاه تنفسی ویروس.

اگر یک زندانی شد واجد شرایط برای انتشار در حالی که در پزشکی جداسازی آنها به احتمال زیاد خواهد بود انتقال به خارج از مرکز پزشکی گلن اضافه شده است.

روز دوشنبه Knox County هشت کیفری قضات همه امضا فوق العاده نظم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus به زندان بازداشت شدگان سپاه پاسداران و یا کارکنان پزشکی.

بخشنامه نیاز به Knox County Sheriff را به کتاب و انتشار – بدون شنیدن و یا پول نقد و اوراق قرضه – همه دستگیرشدگان به اتهام جنحه یا بدون خشونت و جنایت.

در 15 مارس وجود دارد 1,443 زندانیان مستقر در ناکس شهرستان کلانتر دفتر امکانات. روز جمعه کل جمعیت ایستاده بود در 1,045.

قبل از همه گیر روزانه به طور متوسط اهل بیت جمعیت بود 1,300.

کوپر گفت که او را تشویق به کاهش قابل توجهی به عنوان اثبات این که تلاش قضات و وکلای اجرای قانون مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>