Knox County اراضی لیست همه گیر نقاط داغ ردیابی توسط مقامات بهداشتی فدرال

افزایش COVID-19 موارد در Knox County به توجه فوری فدرال سازمان بهداشت و درمان است که در حال پیگیری همه گیر نقاط داغ در سراسر ایالات متحده است.

مقامات از سه آژانس های فدرال وارد در ناکسویل در روز چهارشنبه و چپ جمعه گفت: موسسه خیریه Menefee مدیر اورژانس آمادگی برای Knox County Health Department.

“رشد سریع در موارد نگرانی به آنها و آنها می خواستند به ارائه راهنمایی و پشتیبانی می کند.” او گفت:.

سازمان ها بودند و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان مدیریت اضطراری فدرال و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

FEMA شده است وظیفه با ساخت مطمئن شوید که لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی به نقاط داغ. یک درز CDC سند به دست آمده توسط یاهو, اخبار, ویژگی های یک نقشه از ایالات متحده شهرستانهای با “رشد تعداد موارد جدید.”

اما یک تعداد انگشت شماری از تنسی, شهرستان ها مشخص شده اند در یکی از این دو بالاترین دسته از خطر توسط CDC با توجه به آن نقشه.

در یک درز FEMA یادداشت به دست آمده توسط ABC News, تنسی, افزایش تعداد موارد اشاره کرد با Knoxville, Nashville, ممفیس و Chattanooga با اشاره به مکان های خاص از نگرانی.

این دیدار پس از یک مشکل کشش از جمله اعلام روز شنبه که مرگ و میر دو برابر شده بود از پنج تا 10 در یک هفته و تعداد مورد بستری شدن در بیمارستان و ventilations شد و به سرعت در حال افزایش است.

Knox County مقامات بهداشتی خود را تغییر معیار برای مرگ و میر ناشی از COVID-19 به یک “قرمز” امتیاز برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس زده این بهار. این شهرستان با استفاده از نور ترافیک, رتبه, سیستم, سبز, برای, خوب, زرد برای احتیاط و قرمز به صورت نگران کننده – برای اندازه گیری موارد جدید, تست, تماس, ردیابی قابلیت بیمارستان منطقه ای ظرفیت و مرگ و میر.

بیمارستان ظرفیت به روز رسانی شد به زرد و موارد باقی مانده در قرمز.

“این ویروس بیشتر در جامعه ما در حال حاضر از آن تا کنون بوده است” Menefee گفت. “ما می دانیم که ما بستری اعداد روند و تعداد مرگ و میر دو برابر آنچه آنها کمی بیش از یک هفته پیش است.”

“من نمی گویم این را به شما را بترساند و یا شروع یک بحث در مورد جدیت و یا مشروعیت ویروس. من به سادگی به شما می گویم آنچه ما می دانیم.”

Menefee همچنین اعلام کرد افرادی که تست شده برای COVID-19 در وزارت بهداشت باید انتظار برای بیش از یک ساعت به دلیل تقاضای بالا. مقامات مردم را تشویق به آوردن آب بطری و صندلی چمن, در صورت لزوم. مردم در بازدید از وزارت بهداشت و درمان باید پوشیدن ماسک.

وزارت بهداشت مقامات تاکید کرد که کاهش گسترش COVID-19 نیازمند تلاش همه است.

“ما شهرت به دنبال همسایگان ما است. که همه ما درخواست شما را به انجام در حال حاضر” Menefee گفت: تکرار تماس برای ساکنان به پوشیدن ماسک و ادامه جسمی فاصله.

“شما از این قدرت برای کاهش گسترش COVID-19 در جامعه ما که به احتمال زیاد به صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>