Knox County ممکن است مجبور به تغییر نحوه رایگان COVID-19 تست است پس از انجام اولین روز تقریبا تحت الشعاع سیستم

بسیاری از مردم به آزمایش COVID-19 در رایگان drive-thru محل ارائه شده توسط Knox County Health Department دوشنبه گفت که مقامات آنها ممکن است نیاز به تغییر چگونه آنها را در مورد تست حرکت رو به جلو و یا در معرض خطر در حال اجرا از منابع.

نزدیک به 400 نفر نشان داد تا به صورت رایگان تست از حدود 150, شهرستان, بهداشت, مدیر مارتا Buchanan گفت: شهرستان کمیسیون دوشنبه شب.

“ما در حال تست همه اما من صادقانه با توجه به منابع محدود — و نه فقط محدود ما منابع کل جامعه پزشکی به چالش کشیده است با مقدار تست لوازم — ما واقعا ترجیح می دهند افرادی که علائم و افرادی که بهداشت و درمان کارگران که تا به حال قرار گرفتن در معرض (بیا تست کنید),” او گفت:.

بیشتر: Knox County می گوید آن را به رایگان ارائه COVID-19 تست بدون در نظر گرفتن علائم

بیشتر: هر کسی می تواند آزمایش COVID-19 در Knox County است. سوال این است که شما باید?

“ما در حال تبدیل نشده کسی دور, اما اگر شما, علامتی, شاید صبر کنید و ببینید” او ادامه داد. “فقط به این دلیل شما باید یک تست منفی امروز معنا نیست که شما نمی توانید COVID-19 فردا.”

به دلیل پاسخ کانتی ممکن است مجبور به لغو برخی از تست آنها برنامه ریزی شده بود در هفته بعد. این یک چیز بد نیست بوچانان گفت.

“بیشتر مردم ما آزمایش بیشتر ما می توانید ببینید که چه بار بیماری در جامعه ما (است)” او گفت:. “اما آن را نیز اجازه می دهد تا ما برای منزوی کردن آن مردمی اتصال با مخاطبین خود و حفاظت از جامعه است.”

پاسخ قاطع از مردم مایل تست لزوما به معنای وجود دارد تعداد زیادی از افراد بیمار در این شهرستان و این می تواند باشد که بسیاری از کسانی که به آزمایش جمعه شد و نه علامتی بوچانان گفت. این تست می تواند ارائه به یک از امنیت کاذب برای این افراد, او گفت:.

“من فکر می کنم مردم بر این باورند” اگر من تست شده امروز پس من انجام من خوب است.’ بنابراین آنها در آمده و تست شده و لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن COVID-19 و این درست نیست,” او گفت:.

تست اطلاعات محل سکونت

این شهرستان در هفته گذشته اعلام کرد که رایگان تست — بدون در نظر گرفتن علائم — در دسترس خواهد بود در آغاز این هفته است. پس کسی است که آزمایش آنها را به خواسته خود قرنطینه تا نتایج آزمون بازگشته است.

تست طول می کشد محل در Knox County مهندسی و عمومی این نسخهها کار ساختمان 205 W. باکستر خيابان. بیماران گفته شده برای استفاده از ورای خیابان ورودی. تست برگزار خواهد شد از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

اگر شما نمی توانید به تست سایت تماس 865-215-5555 به صورت متناوب تست گزینه است.

قرار ملاقات ها مورد نیاز نیست.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی و پیاده روی در درمانگاه نیز ارائه تست. یک لیست با اطلاعات بیشتر و نقشه ای از ارائه دهندگان را می توان در شهرستان COVID-19 وب سایت.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>