Knox County شهردار Glenn Jacobs ‘امید’ کسب و کار باز قبل از رئیس جمهور مارس 30 دستور

Knox County شهردار Glenn Jacobs انتشار بیانیه ای صبح روز دوشنبه گفت: حوزه های قضایی محلی نیاز به یک “پاسخ اندازه گیری” در نحوه اداره آنها coronavirus همه گیر به ظاهر فاصله خود را از جدید کاخ سفید احكام است.

روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله خواهد گسترش تا مارس 30. جاکوبز گفت: “امیدوار” شهرستان کسب و کار می تواند باز قبل از آن.

“من درک می کنم آنچه رئیس جمهور گفت: چون او است که به دنبال در تصویر بزرگ. ما مسئول سطح محلی” جاکوبز گفت. “ما نیاز به یک پاسخ اندازه گیری از آنجا که همه چیز را تا حد زیادی متفاوت است و ما همه در یک مقیاس کشویی. مثلا چه خوب است در حال حاضر برای Nashville ممکن است راست باشد برای ما. و چه چیزی برای ما خوب نیست ممکن است مناسب برای نشویل.

“من معتقدم که ما همه به اشتراک گذاری این هدف همان است که در کاهش گسترش COVID-19 و برگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Jacobs ادامه داد. “در نهایت آن را به ما به عنوان افراد را مسئول تصمیم گیری است. به عنوان یک جامعه ما در حال رفتن را از طریق این و ما در حال رفتن به قوی تر در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

Knox County, در حال حاضر تحت یک “امن تر در خانه” سفارش تا 7 آوریل. دو هفته سفارش توقیف کسب و کار در سراسر شهر و شهرستان. تنها خدمات ضروری به باز باقی می ماند.

بیشتر: Knox County مسائل ‘امن تر در صفحه اصلی” منظور است که محدودیت های کسب و کار برای خدمات ضروری

شهرستان سخنگوی صومعه هریس شفافی در Jacobs’ بیانیه: “شهردار معتقد است این مسئولیت شهروندان برای ادامه زیر فیزیکی فاصله دستورالعمل است بلکه واقع بینانه است که مردم در نهایت نیاز به بازگشت به کار امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد.”

در مارس 30, Knox County Health Department گزارش 57 مورد از coronavirus. تعداد از 41 نفر در روز یکشنبه.

هفده از 57 مورد در حال بهبود است. هشت نفر در بیمارستان بستری هستند.

رئیس جمهور دستورالعمل جدید

روز شنبه گفت: تمدید دستورالعمل های اجتماعی فاصله آوریل 30 به دلیل وقوع است و نمی رود به اوج قبل از عید کمتر از دو هفته به دور است.

“ما نمی خواهیم آن را انجام بیش از حد به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه تلفنی در فاکس و دوستان صبح نشان می دهد.

این کشور اکران عمومی متخصص سلامت روز دوشنبه با شور و نشاط در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله و خود انزوا اقدامات و گفت coronavirus عفونت و مرگ و میر را آغاز کرده اند و کاهش “در قاب زمان که در ابتدا تخمین زده می شود.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان است که او نشان داد و نسبت ناروا داده و رئیس جمهور به سرعت موافقت با توصیه به گسترش این دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف به روی ترمز” Fauci گفت.

Jacobs’ پاسخ است متفاوت از شهر

دو هفته پیش پس از ناکسویل شهردار Indya Kincannon اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان Jacobs تصویری منتشر شده در حساب توییتر خود گفت: شهرستان نمی خواهد به دنبال خود دارد مگر اینکه آن را کاملا ضروری است.

در این بیانیه که اجازه می دهد این شهرستان به حرکت منابع مالی و دیگر منابع در سراسر بیشتر به راحتی چیزی که لازم نیست در عین حال او گفت:. او تاکید کرد که Knox County Health Department است که منابع آن نیاز دارد.

“در این مرحله من فکر می کنم که دو شغل” او گفت:. “یکی این است که برای اطمینان از امنیت عمومی و سلامت مردم از Knox County است. از سوی دیگر به حفظ من سوگند به قانون اساسی ایالات متحده و قانون اساسی ایالت تنسی و حفاظت از آزادی های مدنی و حقوق مردم Knox County است. من قصد دارم در انجام هر دو است.”

این شهرستان دارای بسته ارشد مراکز و دسترسی محدود به کتابخانه های شهرستان. جمعه این شهرستان اعلام کرد آن را خواهد دید دستشویی و تجهیزات زمین بازی در شهرستان پارک ها. پارک خود و مسیرهای پیاده روی و greenways باز باقی خواهد ماند.

هر دو ممفیس و شلبی کانتی شهرداران و Chattanooga و Hamilton County شهرداران اعلام کرده اند دولت شرایط اضطراری.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>