Knox County شهردار Glenn Jacobs می گوید تنسی رژیم صهیونیستی. لی ‘در خانه بماند” نظم بیش از حد می رود

Knox County شهردار Glenn Jacobs گفت: بعد از ظهر پنجشنبه در این شهرستان را مطابق با رژیم صهیونیستی است. لایحه جدید لی “در خانه ماندن” فرمان اجرایی اما هشدار داد آن را استرس محدودیت های دموکراسی است.

“من این را تحسین فرماندار به طریق زیر با اعتقادات خود و انجام وظیفه خود برای محافظت از مردم از تنسی به گفته خود بهترین قضاوت” جاکوبز گفت: در Facebook ویدئو زندگی می کنند. “اما من نمی توانم تحسین هر دولت نظارت بر حرکات خود مردم و الزامی تقریبا همه چیز ما مجاز به انجام است.

“من درک می کنم این است که یک بحران اما بحران اقتصادی نیز بافندگی با میلیون ها نفر از مردم از کار و هیچ راهی برای به دست آوردن یک زندگی بسیاری از آنها با توجه به فرمان دولت آتن” او ادامه داد. “ما همچنین یک بلندی بهداشت روان در بحران به افراد در مبارزه با افسردگی و احساس ناامیدی و انزوا و تشدید از دست دادن شغل — بعضی از آنها در حال حاضر زندگی خود را.”

جاکوبز در مقایسه با امروز coronavirus بحران با جنگ های داخلی به نقل از رئیس جمهور آبراهام لینکلن معروف ترین خط از Gettysburg Address: “حکومت مردم توسط مردم برای مردم هلاک نگردد از این زمین است.”

“Knox County, خواهد, البته با رعایت این حکم اجرایی” او گفت:. “اما پاسخ ما به COVID-19 من از ترس است که ما ممکن است از تست بسیار محدود از رئیس جمهور لینکلن مفهوم است.”

Jacobs سرسخت آزادیخواه که تقریبا به عنوان مهاجم به عنوان رهبران در سراسر کشور در تلاش برای tamp پایین همه گیر به جای تمرکز بر آنچه که او می گوید این است که یک تعادل بین امنیت و آزادی شخصی.

دو هفته پیش پس از ناکسویل شهردار Indya Kincannon اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان Jacobs تصویری منتشر شده در حساب توییتر خود گفت: شهرستان نمی خواهد به دنبال خود دارد مگر اینکه آن را کاملا ضروری است.

در این بیانیه که اجازه می دهد این شهرستان به حرکت منابع مالی و دیگر منابع در سراسر بیشتر به راحتی — چیزی که لازم نیست در عین حال او گفت:. او تاکید کرد که Knox County Health Department است که منابع آن نیاز دارد.

یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله خواهد گسترش تا مارس 30 جاکوبز گفت: “امیدوار” شهرستان کسب و کار می تواند باز قبل از آن.

“من درک می کنم آنچه رئیس جمهور گفت: چون او است که به دنبال در تصویر بزرگ. ما مسئول سطح محلی” جاکوبز گفت. “ما نیاز به یک پاسخ اندازه گیری از آنجا که همه چیز را تا حد زیادی متفاوت است و ما همه در یک مقیاس کشویی. مثلا چه خوب است در حال حاضر برای نشویل ممکن است راست باشد برای ما. و چه چیزی برای ما خوب نیست ممکن است مناسب برای نشویل.”

Knox County تنها باقی مانده از دولت بزرگترین چهار شهرستان به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>