Knox County می گوید آن را به رایگان ارائه COVID-19 تست بدون در نظر گرفتن علائم

این Knox County Health Department پنج شنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد ارائه رایگان COVID-19 تست به هر کس — حتی برای افرادی که هیچ نشانه.

این تست را شروع و ادامه در هفته آینده وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. محل و ساعت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

“این نتیجه ما تلاش های مداوم برای گسترش و تست آن را به عنوان یک ابزار حیاتی در حاوی COVID-19” گفت: Knox County Health Department مدیر دکتر مارتا Buchanan. “ما سپاسگزار به Knox County رهبری است که ما می توانیم این فرصت را برای جامعه ما است.”

قبلی رایگان تست و تلاش در شهرستان بودند در صورتحساب یا لیست به عنوان برای افراد با علائم و کسانی که در معرض شده بود به یک مورد شناخته شده از COVID-19.

این اطلاعیه به شرح زیر یکی از تنسی وزارت بهداشت است که گفت: از آن ارائه خواهد شد 33 رایگان از طریق درایو تست حوادث در سراسر کشور در این آخر هفته.

در Knox County health department مقامات را جمع آوری بینی سواب از بیماران و اطلاع از آنها را به عنوان به زودی به عنوان نتایج در دسترس هستند. نتایج به طور معمول در دسترس هستند در سه تا پنج روز از انتشار متحده است.

وزارت بهداشت و درمان است که با استفاده از یک درایو از طریق مدل است اما گزینه های دیگر در دسترس است در صورت نیاز با توجه به انتشار.

هر کسی که مایل به گرفتن تست شده در روز جمعه می تواند برنامه ملاقات با تماس با وزارت بهداشت در 865-215-5555. شروع دوشنبه وزارت بهداشت دیگر نمی خواهد نیاز به قرار ملاقات.

محل و ساعت آزمون تلاش خواهد شد جمعه اعلام کرد.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>