Knox County مدارس لغو رویدادهای هفته آینده بیش از coronavirus از جمله شیوه های بازی

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Knox County مدارس مجاز به برنامه وقایع از طریق مارس 22 با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: KCS سخنگوی Carly Harrington.

این شامل ورزشی شیوه ها و رویدادهای, رویدادهای موسیقی و جلسات باشگاه. این همچنین شامل حوادث در داخل یا خارج از شهرستان است.

مدارس مطلع شدند از این تصمیم بعد از ظهر جمعه. Knox County مدارس شکستن بهار شروع دوشنبه اما رویدادهای ورزشی و شیوه هنوز برنامه ریزی شده برگزار شود.

تاثیر: Coronavirus آمد به تنسی است. سپس واقعی اسرار آغاز شد

پارک: Dollywood تاخیر روز افتتاحیه این پارک به دلیل coronavirus نگرانی

آخرین به روز رسانی: کروناویروس در شرق تنسی

تنها مدیران مدارس خواهد بود اجازه دسترسی به ساختمان ها اجازه می دهد تا بخش تعمیر و نگهداری برای تمیز کردن مدرسه و دانشگاه.

Knox County Schools سرپرست باب توماس گفت: در یک ایمیل به پدر و مادر: “این منطقه را به حالت تعلیق در خارج از کشور, مدرسه-حمایت مالی و کسب و کار مرتبط با سفر به طور نامحدود.”

این تصمیم می آید کمتر از 24 ساعت پس از TSSAA به تعویق افتاد مانده از دولت بسکتبال مسابقات و پسران دولت بسکتبال مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 18-22.

وجود 26 تایید موارد coronavirus در تنسی از طریق پنج شنبه, از جمله یکی در هر ناکس Hamilton جفرسون و سالیوان شهرستان در شرق تنسی.

Knox County مدارس استفاده کرده است و هفت ساخته شده در اورژانس روز است که اجازه می دهد این منطقه به مدرسه بدون نیاز به را تشکیل می دهند روز. این لغو به ارمغان می آورد این تعداد به هشت.

هنگامی که این منطقه با استفاده از 10 اضطراری روز اضافی ناخواسته روز باید ساخته شده است.

کاتولیک لغو رویدادهای ورزشی

کاتولیک را لغو کرده است رویدادهای ورزشی و شیوه های تا آوریل 13, ورزشی کارگردان Jason Surlas گفت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>