Knox County Schools از رژیم صهیونیستی است. لی اطلاعیه در مورد COVID-19

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 p. m. EDT روزانه.

Knox County مدارس بسته خواهد شد از طریق آوریل 3 به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس (COVID-19) این شهرستان اعلام کرد در روز دوشنبه.

مدارس در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در مارس 6.

این آمد و چند ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی خواست همه تنسی مدارس به “در اسرع وقت عملا ممکن است” در یک بیانیه منتشر شده صبح روز دوشنبه. در آخرین لی گفت: همه مدارس باید تعطیل روز جمعه و بسته باقی می ماند از طریق 31 مارس است.

ناکس در مدارس شهرستان در حال شکستن بهار در این هفته و coronavirus نگرانی های ناشی از در حال حاضر تمام مدرسه-اسپانسر حوادث لغو شود. آن را ادامه خواهد داد لغو شود تا آوریل 3.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. بیل لی خواستار تنسی مناطق نزدیک از طریق مارس در میان coronavirus گسترش

Knox County مدارس لغو شد جمعه گذشته اجازه می دهد تا فرایند تمیز کردن امکانات برای شروع.

آنها پیوستن به دیگر شرق تنسی مدارس که بسته اند به دلیل coronavirus نگرانی.

یکشنبه وجود دارد حداقل 39 نفر از coronavirus تایید دولت است. چند تن از کسانی که در شرق تنسی از جمله یک مورد در هر یک از زیر بخش ها: Campbell, Hamilton, Jefferson, ناکس و سالیوان. شده اند وجود دارد بیش از 153,600 موارد در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در سطح ایالت مورفریزبورو مدارس شهرستان و رادرفورد در مدارس شهرستان اعلام کرد در دراز مدت تعطیلی روز دوشنبه با توجه به گسترش ویروس و پس از فرمانداری تماس بگیرید. Shelby County Schools اعلام کرد در دراز مدت تعطیلی در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>