Knox County Schools لبه و نزدیک به سمت نهایی بازگشایی, برنامه ریزی برای سال آینده مدرسه

با مقامات منطقه آماده پاسخ به سوالات و بیشتر مخاطبان با پوشیدن ماسک از هفته گذشته Knox County Schools جامعه وظیفه نیروی ملاقات روز شنبه بیشتر به بحث در مورد آنچه که سال تحصیلی را مانند نگاه در طول بیماری همه گیر.

وقتی که می آید به تکنولوژی دسترسی به اینترنت باقی می ماند یک مشکل منطقه است و کار را حل کند. افسر ارشد فناوری گیل Byard گفت: شهرستان منطقه شرق شهرستان درونی منطقه و جنوب مناطق “نه به عنوان به خوبی خدمت کرده است” با توجه به جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی و نگرانی است. Byard گفت: وجود یک گروه کاری به صورت مشارکت با ارائه دهندگان خدمات. او گفت: وجود دارد با تخفیف برنامه های خدمات اینترنت در دسترس خانواده ها برای به عنوان کم به عنوان $10 در هر ماه.

دانش آموزان خواهد آموخت که با استفاده از بوم یک سیستم مدیریت آموزش و مایکروسافت تیم به صورت ویدئو کنفرانس گفت: دستیار سرپرست Jon Rysewyk. او گفت: از آنجا که برخی از مدارس را قبلا از دستگاه های خود را برای دانش آموزان برخی از معلمان در حال حاضر آموزش در مورد چگونه به بهترین استفاده را از این برنامه ها است.

Jason مایرز, مدیر اجرایی, دانشجو, پشتیبانی, گفت: روزانه دما چک امکان پذیر خواهد بود با حدود یک دماسنج برای هر 40 دانش آموزان است. خدمات بهداشتی و درمانی استاد راهنما لیزا وگنر وجود دارد گفت: حدود 80 نفر از پرستاران سراسر این منطقه و آن منطقه با این نسخهها کار از نزدیک با شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

آنچه در مورد قرارگرفتن?

افسر ارشد عامل Russ اوکس گفت: اجتماعی فاصله نیست “عملیاتی امکان پذیر” در اتوبوس. او گفت: آن را به ridership در بزرگترین اتوبوس از 80 نفر از دانشجويان به حدود 10 دانش آموزان است. او گفت که نیاز اضافی 200 اتوبوس و هزینه های این منطقه در حدود 20 میلیون دلار است.

به جای این منطقه خواهد بود و اغلب ضد عفونی اتوبوس, درخواست دانش آموزان را به پوشیدن ماسک و دستور رانندگان و پیمانکاران به پوشیدن ماسک. اگر آب و هوا اجازه ویندوز ممکن است به ترویج گردش هوا. زمانی که نیروی کار عضو جوآن Grimm خواسته در مورد متوسط چک قبل از دانش آموزان وارد باس اوکس با اشاره به نگرانی های ایمنی از داشتن یک اتوبوس متوقف در ترافیک اطراف.

اوکس همچنین گفت: در این منطقه misting ماشین آلات است که ضد عفونی رایج در حوزه ها و سطوح است که دریافت ترافیک بالا. این طرح در حال حاضر است که به غبار کلاس های درس هر روز دیگر. او گفت که این منطقه را نیز با چالش مواجه استخدام کافی متولیان با این منطقه به طور معمول داشتن حدود 10 درصد میزان فرصت های شغلی در زندان بخش.

مایرز همچنین گفت که او می داند وجود دارد نیاز به باز و صادقانه گفتگو با دانش آموزان در مورد سلامت عاطفی خود. او گفت: معلمان نقش مهمی در حال مشاهده را برای دانش آموزان خود را و بسیاری از معلمان به حال “قلب خود را پاره پاره از آنها” زمانی که آنها نمی توانستم دانش آموزان در فرد دیگر.

نسبت به پایان جلسه کارگروه اعضا خواسته شد برای به اشتراک گذاشتن افکار نهایی. Askew را ارائه خواهد این پیام را به هیئت مدیره مدرسه در جولای 8. اصلی takeaways شامل نیاز به جامد بازگشت تا برنامه ها و نیاز به افزایش ارتباطات از منطقه به پدر و مادر و خانواده.

“اجازه دهید قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی بچه های ما’ ایمنی” نیروی کار عضو سام براون گفت.

این نیروی کار است که به رهبری جری Askew رئیس جمهور اتحاد برای بهتر سازمان های غیر انتفاعی.

نیروی کار اعضای عبارتند از:

  • منطقه 1: Rev. سام براون پاستور در لوگان معبد
  • منطقه 2: جوآن گریم دانشگاه تنسی تئوری و عمل در آموزش و پرورش معلم
  • منطقه 3: ملانی, Craig PTSO عضو هیئت مدیره
  • منطقه 4: جاناتان Fortner رئیس جمهور Sequoyah ابتدایی پایه و
  • منطقه 5: سوزی Carr KCS پدر و مادر/PTSO عضو هیئت مدیره
  • منطقه 6: میشل Pickler جامعه/مدرسه داوطلب
  • منطقه 7: Rob Cummings, KCS پدر و مادر/مدیر مدرسه,
  • منطقه 8: استیو Hunley, ناشر/محلی صاحب کسب و کار
  • منطقه 9: Brannan Gillenwater, KCS پدر و مادر/صاحب کسب و کار محلی

چه اتفاقی می افتد ؟

هیئت مدیره مدرسه را یک کار جلسه روز چهارشنبه 8 ژوئیه در 5 p. m. در Andrew Johnson, ساختمان, S. 912, گی, خیابان. این جلسه به طور منظم اتفاق می افتد در 15 ژوئیه در همان محل در 5 p. m.

صندلی عمومی محدود خواهد شد با توجه به فاصله فیزیکی.

Knox County مدارس نیز باید به نوبه خود در “یادگیری مستمر در برنامه” به وزارت آموزش و پرورش. دولت منتشر شد یک موضوع که مورد ارزیابی قرار می گیرد اگر این منطقه در حال آماده سازی تمام دانش آموزان برای موفقیت است. دولت نیز منتشر شد بازگشایی ابزار برای کمک به مناطق و مدارس حرکت COVID-19.

مدرسه اوت شروع می شود 10.

آیا مدارس دیگر در شرق تنسی انجام می دهند ؟

مریویلل مدارس شهرستان منتشر شده خود را در منطقه گسترده ای از پروتکل ها که شامل کارکنان پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در نزدیکی به دانش آموزان اضافی بهداشت از مناطق حد غیرضروری مدرسه بازدید کنندگان و گزینه ای برای دانش آموزان به انجام آموزش دیجیتال. منطقه منتشر مدرسه-برنامه های خاص دوشنبه و خانواده ها را تشویق به منطقه بازخورد. برنامه نهایی منتشر خواهد شد 8 جولای و خانواده ها نیاز به تصمیم گیری در ژوئیه 12 اگر آنها می خواهند به انجام “سنتی” یا “دیجیتال” آموزش مجازی. این منطقه در حال حاضر 1:1 منطقه معنی هر دانشجو دارای یک دستگاه دیجیتال. دانش آموزان به مدرسه در جولای 30.

Blount County Schools منتشر تجدید نظر منطقه طرح در ژوئن 23, و پدر و مادر باید از طریق جولای 17 به تصمیم می گیرید اگر آنها را مانند فرزندان خود را ثبت نام در یک محیط سنتی کلاس و یا یک کلاس درس مجازی. مانند Maryville, مدارس بررسی شود “به شدت” و دانش آموزان تشویق می شوند اما نیاز به پوشیدن ماسک. والدین برای انجام حرارت چک قبل از فرستادن فرزندان خود به مدرسه. شروع مدرسه جولای 29.

Loudon مدارس شهرستان منتشر شد پدر و مادر بررسی شد که با توجه ژوئن 26. منطقه قصد دارد در انتشار یک طرح به خانواده ها در ماه جولای به منطقه مدرسه وب سایت. مدرسه شروع می شود در تاریخ 7 اوت.

The Anderson County هیئت مدیره مدرسه است که انتظار می رود به شنیدن یک به روز رسانی از سرپرست در COVID-19 در جولای 9 جلسه هیئت مدیره مدرسه. این منطقه به میزبانی, مجازی تاون هال در تاریخ 23 ژوئن که در آن منطقه اعلام کرد برخی از برنامه های خود را از جمله یک پرستار در هر مدرسه دست بهسازی ایستگاه های متوسط چک ماسک برای هر یک از کارکنان و برای دانش آموزانی که می خواهند یک ماسک. وجود دارد برنامه به آموزش مجازی در دسترس به دانش آموزانی که احساس نمی راحت با فرد تحصیل. مدرسه شروع می شود در تاریخ 7 اوت.

Sevier County مدارس پایگاه بازگشایی برنامه های که در آن CDC مرحله منطقه تعیین می شود ، اگر “خطر گسترش COVID-19 قابل توجه است” آموزش از راه دور آغاز خواهد شد, با توجه به Sevier County Schools’ سایت. اگر این منطقه در فاز 2 و فاز 3 دانش آموزان خواهد آموخت که فرد با اقدامات ایمنی از جمله فیزیکی, فاصله, دست, فاضلاب, ایستگاه های, و, هوای آزاد, کلاس, زمانی که ممکن است. مدرسه اوت شروع می شود 13.

بلوط ریج مدارس منتشر شد بررسی به پدر و مادر خود و در نظر دارد برای اطلاع از به روز رسانی به زودی بازگشایی با توجه به منطقه مدرسه Facebook صفحه. شروع مدرسه جولای 29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>