Knox County Schools ارزیابی بزرگترین نگرانی برای بازگشایی طول COVID-19 همه گیر

با استفاده از جداول پخش شده و مخاطبان با پوشیدن ماسک های Knox County Schools جامعه وظیفه نیروی ملاقات شب سه شنبه برای بحث در مورد چگونه به رویکرد 2020-2021 سال تحصیلی در طول یک بیماری همه گیر. به عنوان مردم خواسته سوال, سرپرست باب توماس سعی کردم به آنها اطمینان خاطر بدهید که او آنها را پاسخ قبل از تصمیم نهایی ساخته شده است.

گروه بررسی داده ها از یک منطقه نظرسنجی که فرستاده شد به بیش از 80 ، 000 مردم و پاسخ به بیش از 30,000 پاسخ دهندگان. حدود 82 درصد از پاسخ آمد از پدر و مادر است. دیگر پاسخ دهندگان شامل دانش آموزان دبیرستان منطقه کارکنان و دیگران در جامعه است.

منطقه پیشنهاد سه گزینه در نظرسنجی برای بازگشت به مدرسه. اولین گزینه این است که یک محیط سنتی کلاس با اقدامات ایمنی اضافی دوم این است که به طور کامل آنلاین و سوم ترکیبی گزینه که دانش آموزان در حال تقسیم به دو گروه برای به حداقل رساندن چهره به واقعیت تماس با دیگر دانش آموزان است. این گروه را جایگزین آمدن به ساختمان مدرسه.

استیو سکان منطقه مدیر تحقیق و بررسی و ارزیابی گفت: حتی اگر منطقه منتخب برای انجام آموزش در یک فیزیکی ساختمان, پدر و مادر می تواند انتخاب کنید که دانش آموزان خود را یاد بگیرند از خانه.

سراسر همه گروه محبوب ترین گزینه های سنتی یادگیری با رویکرد اضافی احتیاطی به دنبال ترکیبی از گزینه.

بررسی پاسخ دهندگان گفت: عوامل بالا که آنها را بیشتر به احتمال زیاد به حمایت از دانش آموزان حضور فرد در مدرسه در حال کاهش در تعدادی از عفونت های جدید در Knox County, ثابت ویروس درمان در دسترس و جامعه پزشکی گفت: بازگشت به مدرسه امن است.

ادامه مطلب: تبریک کلاس 2020! دیدن صدها عکس از دبیرستان فارغ التحصیلی در سراسر شرق تنسی.

بررسی پاسخ دهندگان همچنین می خواستم به طور منظم ضد عفونی از زمینه های مشترک و متوسط چک برای دانش آموزان است.

سکان به نام بررسی نتایج یک “تهدید آمیز” سند و نیروی کار اعضای تا به حال مقدار زیادی از سوالات.

از آنها خواسته در مورد busing, دیگر, ویدیو کنفرانس, سیستم عامل, آموزش ویژه, آموزش دسترسی به اینترنت و اجتناب از نابرابری آموزشی. توماس گفت: او را در بیشتر منابع برای جلسه بعدی.

نیروی کار رهبر جری Askew گفت: او به کار برای اطمینان از کلید های منطقه کارکنان خواهد شد در جلسه بعدی برای پاسخ به سوالات بیشتر.

در حالی که نیروی کار اعضا مورد بحث و بررسی امکان نیاز به سوئیچ بین فرد و گزینه های آنلاین در طول سال تحصیلی ملانی به نام کریگ در منطقه به آماده شدن برای بدترین سناریو مورد.

او گفت: اگر این منطقه تا به حال دستگاه به صورت تمام دانش آموزان قبل از همه گیر خواهد اقتباس کرده اند و شروع به تدریس آنلاین.

در حال حاضر که هر دانش آموز باید یک دستگاه کریگ گفت: همه معلمان نیاز به آموزش در مورد نحوه آموزش آنلاین.

ادامه مطلب: Knox County بودجه است ‘نه قشنگ,’ شامل کاهش و ضرر و زیان در سراسر شهرستان

توماس گفت: او می خواهد معلمان به خوبی آموزش دیده اما او همچنین نگرانی در مورد ساعت های طولانی معلمان در حال حاضر قرار دادن در.

“شما فقط می توانید کار بسیار سخت است برای مدتی طولانی” توماس گفت.

او اذعان کرد که دانش آموزان یاد بگیرند که بهترین در زمان های مختلف روز و معلمان نیز باید در دسترس باشد برای ساعت گذشته به طور منظم به روز مدرسه.

“من فقط دعا برای یک واکسن” توماس گفت.

وظیفه نیروی عضو استیو Hunley خواست به فکر می کنم در مورد تضمین این همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی یک آموزش و پرورش خوب.

“هیچ کس تا به حال رفتن به جای یک معلم در کلاس درس” Hunley گفت. “این فقط اتفاق می افتد. اما حتی سفینه های فضایی باید پشتیبان سیستم است.”

عمومی بود و نه به نام به جز اوایل در این نشست زمانی که یک نفر پرسید که چرا فقط یکی از 10 نیروی کار اعضا با پوشیدن ماسک. چپ چپ گفت: اعضای پوشیده بود ماسک قبل از نشستن اجتماعی فاصله از یکدیگر. جلسه بعدی این است که در 5 بعد از ظهر دوشنبه در سارا سیمپسون حرفه ای توسعه فناوری مرکز 801 Tipton Ave.

سرپرست نیز از شنیدن مختلف تمرکز گروه های این هفته است. این گروه شامل یک معلم, گروه, اصلی, گروه, گروه دانشجویی و گروه پدر و مادر با توجه به منطقه سایت.

این نیروی کار است که به رهبری جری Askew رئیس جمهور اتحاد برای بهتر سازمان های غیر انتفاعی.

نیروی کار اعضای عبارتند از:

  • منطقه 1: Rev. سام براون پاستور در لوگان معبد
  • منطقه 2: جوآن گریم دانشگاه تنسی تئوری و عمل در آموزش و پرورش معلم
  • منطقه 3: ملانی, Craig PTSO عضو هیئت مدیره
  • منطقه 4: جاناتان Fortner رئیس جمهور Sequoyah ابتدایی پایه و
  • منطقه 5: سوزی Carr KCS پدر و مادر/PTSO عضو هیئت مدیره
  • منطقه 6: میشل Pickler جامعه/مدرسه داوطلب
  • منطقه 7: Rob Cummings, KCS پدر و مادر/مدیر مدرسه,
  • منطقه 8: استیو Hunley, ناشر/محلی صاحب کسب و کار
  • منطقه 9: Brannan Gillenwater, KCS پدر و مادر/صاحب کسب و کار محلی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>