پس از چند هفته از گسترده بیماری و جاری شدن سیل Knox County مدارس استفاده کرده است هفت نفر از آن 10 banked آب و هوای نامساعد روز.

این روز ساخته شده به تقویم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به انصراف از مدرسه برای دلایل مختلف. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد بدون این مدرسه بعد نیاز به ساخته شده است.

در این سال مدرسه لغو شد در روزهای:

  • Jan. 29 – Jan. 31 به دلیل بیماری.
  • Feb.6 – Feb. 7 دلیل جاری شدن سیل و آب و هوای نامساعد.
  • Feb. 10 – Feb. 11 دلیل جاری شدن سیل و آب و هوای نامساعد.

چندین شهرستانهای اطراف بودند در موقعیت های مشابه در هفته های اخیر لغو مدرسه به دلیل غیبت و جاری شدن سیل.

مدرسه لغو: این 9 سال Knox County پسر بود و سمت چپ به تنهایی در باران پس از اخراج زود هنگام

خطر جاری شدن سیل گسترده است که انتظار می رود به قطره اگر چه سیل تماشای باقی مانده است در اثر تا 7 بعد از ظهر روز سه شنبه. دوش در حال انتظار برای قطع بعد از ظهر سه شنبه به عنوان به خوبی.

اگر Knox County بودند به استفاده از تمام 10 روز چندین گزینه وجود دارد که آن روز اضافی می تواند ساخته شده کارلی Harrington, Knox County, مدرسه, سخنگوی, گفت: در یک ایمیل.

“یک گزینه خواهد بود به نگاه در برنامه ریزی توسعه کارکنان روز” Harrington گفت. “همچنین ما می تواند به اضافه کردن روز به گسترش سال و یا برگزاری کلاس ها در روز شنبه.”

آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته ؟

سال گذشته Knox County مدارس در بر داشت خود را در یک وضعیت مشابه است.

در دسامبر 2018 مدرسه بسته شد برای یک روز به دلیل بارش برف. سپس در اوایل فوریه 2019 چهار روز استفاده شد به دلیل بیماری.

هنگامی که تاریخی و جاری شدن سیل در ناکسویل در اواخر فوریه 2019 دو روز بیشتر مورد استفاده قرار گرفت. به عنوان سیل فروکش تنها هشت مدارس تعطیل شد به این دلیل که آنها نا امن برای دسترسی به. برخی از مدارس استفاده می شود نه از 10 روز در حالی که دیگران استفاده می شود هفت.

ناکس مدارس شهرستان افزایش یافته است تعداد زیادی از ساخته شده است در آب و هوای نامساعد روز شروع در سال تحصیلی 2014-2015. در طول سال تحصیلی 2013-2014, سیستم مورد استفاده تمام هشت banked روز بود و یک روز اضافی که ساخته شده بود تا در طول زمستان ،

مارس 14, 2014 در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک توسعه کارکنان بعد اما پس از شهرستان با استفاده از تمام هشت ساخته شده است در روز به دلیل بارش برف, آن را به یک آموزشی در روز است. آن را برش های کوتاه چه بوده است تمدید رخصتی بهار ماندگار از مارس 14 مارس 21, 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su