آن بوده است عجیب و غریب شروع به 2020.

ما در حال آمدن است تا در ماه مارس و Knox County دانش آموزان تنها یک کامل, 5 روز در هفته از مدرسه در تمام طول سال.

بیماری آب و هوای نامساعد و تعطیلات ملی نگه داشته اند Knox County دانش آموزان به دور از یک هفته در کلاس درس همه اما پس از این سال — Jan. 13-17.

در ژانویه مدرسه سیستم بسته به مدت سه روز به دلیل افزایش غیبت از بیماری است. در ماه فوریه جاری شدن سیل و آب و هوای نامساعد در سراسر شرق تنسی مدارس بسته به مدت چهار روز و با تاخیر روز مدرسه یک بار. مدارس تاخیر شد دوباره جمعه یخی شرایط جاده.

اما این موانع نمی شد منحصر به فرد به Knox County است. چندین شهرستانهای اطراف نیز مجبور به انصراف از مدرسه به عنوان بسیاری از شرق تنسی منطقه مبارزه هفته از آب و هوای نامساعد و بی رحم فصل آنفولانزا.

تمام شرق تنسی مدارس را رد کرد و برای مارتین لوتر کینگ جونیور در شب و روز رئیس جمهور.

چگونه بسیاری از است بیش از حد بسیاری از؟: Knox County مدارس استفاده می شود 7 از 10 banked ‘برف’ روز. چه اتفاقی می افتد اگر آنها با استفاده از تمام 10?

در اینجا شکستن از آنچه در این سال شبیه به ناکس دانش آموزان:

  • Feb. 17-21: رئیس جمهور روز
  • Feb. 10-14: دو روز به دلیل جاری شدن سیل
  • Feb. 3-7: دو روز به دلیل جاری شدن سیل
  • Jan. 27-31: سه روز به دلیل بیماری
  • Jan. 20-24: مارتین لوتر کینگ جونیور بعد
  • Jan. 13-17: هفته کامل مدرسه
  • Jan. 6-10: دانش آموزان در بازگشت از تعطیلات ژانویه ، 7

چه در حال حاضر ؟

تا کنون سیستم مدرسه استفاده کرده است هفت نفر از آن 10 banked اضطراری روز خاموش است. سال گذشته شرایط مشابه مجبور برخی از ناکس مدارس به استفاده از نه نفر از آنها از 10 روز در حالی که دیگران استفاده می شود هفت.

Knox County برنامه ریزی شده است برای یک روز دیگر در 3 مارس در رعایت لنت و نزدیک برای رخصتی بهار, مارس 16-20. سیستم مدرسه را دو روز در اواسط ماه آوریل قبل از تعطیلات تابستانی در مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de