Knox County مدارس برنامه ای برای نگه داشتن فرد در مراسم فارغ التحصیلی بعد از این تابستان

Knox County Schools مراسم فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد در شخص بعد از این تابستان اما مهمانان اجازه داده نخواهد شد.

مراسم برگزار خواهد شد بین 27 ژوئیه و اوت 8 در هر دبیرستان را در زمین فوتبال است. اگر یک دبیرستان ندارد یک زمین فوتبال در این مراسم برگزار خواهد شد و در نمایشگاه جهانی پارک سالن آمفی تئاتر با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به KCS خانواده در روز چهارشنبه.

فارغ التحصیلی خواهد بود بسته به اعضای خانواده و اما خواهد شد در زندگی جاری و ثبت شده است. ضبط توزیع خواهد شد به خانواده ها بعد از مراسم.

دانش آموزان خواهد بود نشسته 6 تا 8 فوت از هم جدا خواهد شد اما هنوز قادر به راه رفتن در سراسر مرحله به قبول دیپلم خود را. به عمل اجتماعی فاصله آنها را مجبور به ترک به طور مستقیم پس از دریافت دیپلم خود را با توجه به ایمیل.

“ما آرزوی آن را ممکن است به یک سنتی فارغ التحصیلی برای سالمندان و خانواده های آنان اما مدرسه و منطقه کارکنان در حال کار سخت را به مطمئن شوید که این هنوز یک مناسبت به یاد ماندنی” گفت: سرپرست باب توماس در ایمیل. “لطفا می دانم که این وضعیت ایده آل نیست و این طرح می تواند تغییر کند با توجه به راهنمایی های ما محلی و ملی مقامات بهداشتی.”

Knox County Health Department مدیر مارتا بوکانان با حضور مجازی جلسه هیئت مدیره چهارشنبه شب برای پاسخ به سوالات در مورد اجتماعی فاصله و منطقه طرح. او اذعان کرد که فارغ التحصیلی بودند به اندازه کافی دور به صورت برنامه ای برای تغییر با پتانسیل آن را به امن اجازه می دهد تا برخی از اعضای خانواده به حضور در.

“ما باید به این انتخاب های دشوار به منظور حتی امید به باز مدرسه در ماه اوت” بوچانان گفت.

دنی ترنت, مدیر اجرایی متوسطه آموزش و پرورش گفت, شده است وجود دارد برنامه ریزی های گسترده ای برای این مراسم از جمله آماده سازی برای همه نوع آب و هوا. نیز وجود دارد برنامه به طرفداران و آب در دسترس به دانش آموزان ترنت گفت.

برنامه برای فارغ التحصیلی ساخته شد در خط با Knox County Health Department راهنمایی و تنسی وزارت آموزش و پرورش راهنمایی.

چند تن از اعضای هیات مدیره ابراز نگرانی در مورد خانواده هایی که قادر به حضور و دانش آموزان نیاز به ترک پس از دریافت دیپلم خود را. بوکانان تشویق مردم به ادامه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل با امید به بهبود وضعیت در Knox County است.

“این یک زمان بی سابقه و انتظارات ما را به تغییر” بوچانان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>