Knox County مدارس به جمعه به دلیل coronavirus نگرانی

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Knox County مدارس را لغو جمعه, مارس 13 به دلیل نگرانی های مربوط به کوروناویروس.

این تصمیم پس از یک مورد تایید شده در Knox County روز پنج شنبه. KCS استفاده خواهد شد زمان “شروع زود هنگام در تمیز کردن عمیق امکانات” آنها گفتند در یک صدای جیر جیر.

شده اند وجود دارد هجده تایید موارد coronavirus در تنسی: هشت در Williamson County شش در Davidson County دو در شلبی کانتی و در ناکس و سالیوان شهرستانهای استان است.

ناکس مدارس شهرستان استفاده کرده اند و هفت ساخته شده در اورژانس روز است که اجازه می دهد این منطقه به مدرسه بدون نیاز به را تشکیل می دهند روز. این لغو به ارمغان می آورد این تعداد به هشت.

هنگامی که این منطقه با استفاده از 10 اضطراری روز اضافی ناخواسته روز باید ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>