Knox County مدارس به معلمان: ما انتظار داریم که شما باید در کلاس های درس این سقوط

Knox County Schools مدیران ارائه داده اند اشاره به آنچه در کلاس می تواند شبیه به این سقوط با ارائه معلمان با مجموعه ای از پاسخ به آنها ضروری ترین سوالات در مورد مدرسه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که پاسخ منعکس انتظار است که همه معلمان مشغول به کار خواهد شد از ساختمان مدرسه در این سال ما نمی دانیم که آنچه در مدرسه مدیره تصمیم خواهد گرفت که در آن جلسه امشب.

هیئت مدیره است که انتظار می رود به بحث در مورد مدیران ” بازگشایی طرح است. کلاس های برنامه ریزی شده برای شروع Aug. 10.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به بازگشایی مدارس و یا ارائه در کلاس عملا — و یا راه اندازی یک ترکیبی از این دو — می آید به عنوان شهرستان گزارش 906 فعال موارد coronavirus با 15 و میر نسبت به این بیماری در روز چهارشنبه.

مربیان در این گروه شناخته شده به عنوان صحبت می کنند: دانش آموزان والدین و مربیان در سراسر Knox County مطرح شده به سوالات زیر در مورد مرخصی استعلاجی, ماسک قرنطینه روش و در نظر گرفتن دانشجويان درجه حرارت.

در اینجا پاسخ های آنها را دریافت و از Knox County School بخش منابع انسانی:

1. اگر یک معلم است در معرض خطر می تواند به آنها اجازه داده شود به اقامت در یک اتاق به جای چرخش در اطراف ساختمان و خطر بالاتر قرار گرفتن در معرض در سالن (دبیرستان)?

معلمان باید مرجع بازگشایی طرح منتشر شده در جولای 15 به بررسی اقدامات احتیاطی. علاوه بر این معلمان ممکن است استفاده از اقامت معقول روش G-420-1 در صورت لزوم. (یادداشت سردبیر: G-420-1 منابع یک فرایند شامل یک پزشک ارزیابی برای تعیین هر گونه تسهیلات ویژه برای یک کارمند.)

2. من نمی تواند منتشر شود به کار می کنند مگر اینکه من استاتیک در ساختمان است که تقریبا غیر ممکن است در مدرسه من اما می تواند هر تلاش ساخته شده است برای محافظت از خطر معلمان و دانش آموزان که نیاز به در فرد ؟

معلمان باید مرجع بازگشایی طرح منتشر شده در جولای 15 به بررسی اقدامات احتیاطی. علاوه بر این معلمان ممکن است استفاده از اقامت معقول روش G-420-1 در صورت لزوم.

3. می تواند معلمان را در معرض خطر لطفا اولویت داده می شود, برای آموزش, آموزش از راه دور دانش آموزان?

همه مربیان که آیا آموزش در شخص و یا از طریق آموزش مجازی و آموزش خواهد بود و انتظار می رود به کار می کنند از ساختمان مدرسه. آموزش از کلاس درس را تضمین می کند معلمان باید دسترسی به همه درس مواد و پشتیبانی و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت را آموزش موثر است. مدیران را به تصمیم گیری که به عنوان معلمان اختصاص داده خواهد شد تا در خدمت دانش آموزان از راه دور. KCS نمی توانیم قول می دهم که یک معلم نمی خواهد که برای نظارت بر دانش آموزان است. معلمان باید مرجع بازگشایی طرح منتشر شده در جولای 15 به بررسی اقدامات احتیاطی. علاوه بر این معلمان ممکن است استفاده از اقامت معقول روش G-420-1 در صورت لزوم.

4. چگونه معلمان انتخاب شود, برای آموزش آنلاین گزینه ؟

همه مربیان که آیا آموزش در شخص و یا از طریق آموزش مجازی و آموزش خواهد بود و انتظار می رود به کار می کنند از ساختمان مدرسه. آموزش از کلاس درس را تضمین می کند معلمان باید دسترسی به همه درس مواد و پشتیبانی و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت را آموزش موثر است. مدیران را به تصمیم گیری که به عنوان معلمان اختصاص داده خواهد شد تا در خدمت دانش آموزان از راه دور. نظارت از دانش آموزان — چهره به چهره و همچنین تقریبا باقی خواهد ماند و بخشی از وظایف آموزشی.

5. اگر یک معلم به قرنطینه می شود و از آنجا که همسر خود را (که نیست KCS کارمند) تست مثبت چگونه خواهد بود که به کار گرفته شود ؟

KCS نمی تواند نامحدود بیمار روز به کارکنان است. کارکنان ممکن است استفاده از موجود تعلق ترک های موجود ترک سیاست FFCRA ترک زمانی که قابل اجرا بیمار بانک (برای کارکنان آسیب دیده) و یا از کار افتادگی بیمه. (یادداشت سردبیر: خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل “نیاز به برخی از کارفرمایان به ارائه کارکنان خود را با پرداخت مرخصی استعلاجی و یا گسترش خانواده و مرخصی پزشکی برای مشخص دلایل مربوط به COVID-19” با توجه به وزارت کار ایالات متحده)

6. اگر یک KCS کارمند دارای یک همسر و یا فرزندان که قرارداد Covid-19 به عنوان یک نتیجه از کار در/حضور Knox County مدارس و آنها نیاز به زمان برای مراقبت از خود بیمار مرد متاهل/کودکان چگونه خواهد که ترک بود به کار گرفته شود ؟

به عنوان فوق اعلام KCS نمی تواند نامحدود بیمار روز به کارکنان است. کارکنان ممکن است استفاده از موجود تعلق ترک های موجود ترک سیاست FFCRA ترک زمانی که قابل اجرا بیمار بانک (برای کارکنان آسیب دیده) و یا از کار افتادگی بیمه. همچنین برای کارکنان تحت پوشش KCS بیمه درمان پزشکی مربوط به COVID-19 پوشیده خواهد شد و در 100% را برای, در شبکه درمان است. لطفا لینک ها را ببینید برای اطلاعات بیشتر به این لینک.

7. خواهد کارکنان مطلع شود اگر وجود دارد یک مورد مثبت در کلاس های خود را و یا فقط خود را در مدرسه ؟

KCS را به اطلاع کارکنان مدرسه وقتی کسی که حاضر شده بود در خود مدرسه تست مثبت است. این Knox County وزارت بهداشت را مطلع کارکنان به صورت جداگانه اگر آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

8. خواهد ما می دانیم که سطح ما را از قرار گرفتن در معرض بدون نام بردن از نام و هنوز هم مطیع HIPPA?

KCS را به اطلاع کارکنان مدرسه وقتی کسی که حاضر شده بود در خود مدرسه تست مثبت است. این Knox County وزارت بهداشت را مطلع کارکنان به صورت جداگانه اگر آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

9. آیا معلمان پرداخت می شود ترک اگر به آنها گفته شود به قرنطینه? اگر چنین است که محدود به یک قرار گرفتن در معرض? آنها را تدریس از خانه اگر که اتفاق می افتد ؟

اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه در جهت وزارت بهداشت یا پزشک و کارمند ممکن است استفاده از 10 اضطراری مرخصی استعلاجی روز به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA). اگر مدرسه است که عامل رنگ قرمز کارمند ممکن است کار از راه دور به عنوان کارگردان در این طرح است. اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه و استفاده از همه در دسترس اضطراری مرخصی استعلاجی به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل کارمند ممکن است انتخاب برای استفاده از هر موجود تعلق ترک روز و یا روز بدون پرداخت.

10. چه انتظارات و اقدامات پیشگیرانه و یا حمایت خواهد بود در محل قرار داده برای TCI-آموزش کارکنان ؟

اضافی تجهیزات حفاظت شخصی ارائه خواهد شد. علاوه بر این معلمان باید مرجع بازگشایی طرح منتشر شده در جولای 15 به بررسی اقدامات احتیاطی.

11. را تست و درمان رایگان/کارگران comp برای معلمان در معرض توسط دانش آموزان و یا سایر کارکنان ؟

برای همه کارکنان تحت پوشش KCS بیمه درمانی COVID-19 تست خواهد شد تحت پوشش. اطلاعات بیشتر در مورد KCS بیمه بهداشت و درمان در دسترس است در این لینک. این ناکس شهرستان در بخش بهداشت و درمان را نیز ارائه رایگان تست. بیشتر اطلاعات موجود در این لینک. دیدن پاسخ به سوال 12 برای اطلاعات در مورد غرامت کارگران پوشش برای همه کارکنان.

12. خواهد subs داده می شود کارگران comp/بیمه برای تست یا مرتبط با درمان با توجه به مدرسه بر اساس قرار گرفتن در معرض?

ادعای comp کارگر مربوط به COVID-19 به کار گرفته خواهد شد در همان شیوه ای به عنوان دیگر ادعای غرامت کارگران. در هر صورت وابسته به شرایطی است که منحصر به فرد به یک وضعیت منحصر به فرد. ممکن است دشوار برای تعیین دقیقا همان جایی که یک انتقال COVID-19 می گیرد.

13. خواهد شد و معلمان باید برای سوزاندن مرخصی استعلاجی اگر قرنطینه?

اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه در جهت وزارت بهداشت یا پزشک و کارمند ممکن است استفاده از 10 اضطراری مرخصی استعلاجی روز به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA). اگر مدرسه است که عامل رنگ قرمز کارمند ممکن است کار از راه دور به عنوان کارگردان در این طرح است. اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه و استفاده از همه در دسترس اضطراری مرخصی استعلاجی به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل کارمند ممکن است انتخاب برای استفاده از هر موجود تعلق ترک روز و یا روز بدون پرداخت.

14. اگر چه آنها از مرخصی استعلاجی با توجه به چند دانش آموز مواجهه خواهد قرارداد خود را پرداخت می شود تحت تاثیر قرار?

همانطور که در بالا اگر کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه در جهت وزارت بهداشت یا پزشک و کارمند ممکن است استفاده از 10 اضطراری مرخصی استعلاجی روز به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA). اگر مدرسه است که عامل رنگ قرمز کارمند ممکن است کار از راه دور به عنوان کارگردان در این طرح است. اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه و استفاده از همه در دسترس اضطراری مرخصی استعلاجی به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل کارمند ممکن است انتخاب برای استفاده از هر موجود تعلق ترک روز و یا روز بدون پرداخت.

15. اگر ما احساس تهدید توسط راه کارکنان و یا مدیر اداره بهداشت ایمنی ما گزارش آن را به منابع انسانی است ؟

ما پیش بینی نیست هر گونه تهدید; اما نگرانی باید گزارش به بخش منابع انسانی. لطفا ایمیل جنیفر Hemmelgarn یا آدم پرشن اگر نگرانی بوجود می آیند.

16. مدیر می تواند از نظر قانونی نیاز به کارکنان را به دانش آموزان درجه حرارت بالا ؟

به عنوان یک احتیاط ایمنی برای همه درگیر معلمان خواسته خواهد شد که به دانش آموز درجه حرارت. KCS ارائه شده در هر مدرسه یک دماسنج برای هر 40 دانش آموزان است. به منظور عبور دانش آموزان به کلاس های درس کارآمد ترین انواع مختلفی از کارکنان خواسته می شود به منظور تسهیل متوسط صفحه نمایش.

17. می تواند ایمنی بدن به خطر بیافتد معلم باید استقلال نیاز به ماسک خود را در اتاق ؟

همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک هنگامی که در خود منطقه اختصاص داده شده و به شدت تشویق به پوشیدن ماسک به طور مداوم در طول روز است. معلمان ممکن است نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک.

18. آنچه در مورد ابتدایی متخصصان که صدها نفر از کودکان و نوجوانان هر هفته ؟ چه مقررات در حال ساخته شده برای این معلمان/دانش آموزان در این وضعیت ؟

همه معلمان از جمله معلمان ابتدایی باید مرجع بازگشایی طرح منتشر شده در جولای 15 به بررسی اقدامات احتیاطی.

19. را از ما دریافت خواهید کرد توسعه حرفه ای در مورد انتظارات و اجرای بهترین شیوه با توجه به دانش آموز و ایمنی کارکنان در رابطه با این بیماری همه گیر قبل به استقبال دانش آموزان را به مدارس ما?

مدیران و معلمان داده خواهد شد و 9 روز از توسعه حرفه ای قبل از باز کردن مدرسه

20. اگر بچه ها غذا خوردن را با ما در اتاق ما یک وظیفه ناهار رایگان در زمان های مختلف?

کارکنان ارائه خواهد شد وظیفه-ناهار رایگان دوره است. برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی و ناهار دوره ممکن است نیاز به انجام شود در یک محل اختصاص داده. یک عضو هیات خواهد از بین بردن معلم به وظیفه ناهار رایگان-اگر دانش آموزان باقی می ماند در کلاس درس.

21. چه خواهد شد و انتظار بود برای دانشکده جلسات ؟ من در یک مدرسه با کارکنان (به صورت ابتدایی)…است که بسیاری از اجساد پر شده را در یک کتابخانه کوچک. می تواند به ما در انجام آنها از طریق ویدئو و تماشای در کلاس ما???

همه دانشکده جلسات باید انجام شود تقریبا. وجود دارد ممکن است در شرایطی که یک فرد در جلسه مورد نیاز است اما این خواهد بود محدود به بیشترین حد ممکن است.

22. ما به طور معمول برای ورود به سیستم تماس با پدر و مادر ساعت در هر سال و رسیدن آن ساعت از طریق پدر و مادر اطلاعات شب و پدر و مادر و کنفرانس ها. چگونه خواهد بود که به کار گرفته شده در این سال ؟ را پدر و مادر ساعت تماس احتمالا چشم پوشی?

پدر و مادر کنفرانس ممکن است انجام شده تقریبا با 1:1 ارائه شده توسط فن آوری KCS در زمان برنامه ریزی شده به طور منظم. معلمان نیز ممکن است یکی در یک دیدار با پدر و مادر با فاصله فیزیکی و ماسک. مدارس نیز باید از این فرصت برای کشف مجازی راه برای کسب اطلاعات در شب.

23. این است که بازنشستگی زود هنگام یک گزینه آن را به عنوان در سال گذشته برای کسانی که در معرض خطر است ؟ اگر چنین است آیا بیمه تشویقی هنوز هم گنجانده شده است ؟

بازنشستگی است که همیشه یک گزینه برای کسانی که واجد شرایط هستند. متاسفانه بازنشستگی تشویقی که ارائه شد در سال 2018 خواهد بود ارائه شده قبل از شروع 2020-21 سال تحصیلی. اوایل بازنشستگی تشویقی نیاز به برخی از مراحل به موجب EEOC دستورالعمل وجود دارد و نه زمان کافی برای اتخاذ یک طرح و دیدار با الزامات این دستورالعمل ها. این مهلت برای یک بازنشستگی اطلاع تمدید شده است به تاریخ 24 جولای برای 100 دلار در روز برای کسانی که مایل به بازنشستگی.

24. را ارزیابی این سال اتفاق می افتد با توجه به عناصر متعددی از این موضوع تحت تاثیر خواهد به هیچ گسل از معلمان است.

ارزیابی خواهد شد ادامه به صورت عادی مگر اینکه در غیر این صورت به کارگردانی هیئت دولت به آموزش و پرورش است. مشاهدات قدم زدن خواهد بود با سطح اثر نمره از 2018-19. (هیچ LOE ایجاد شد برای 2019-20 سال تحصیلی.) اگر هیئت دولت به آموزش و پرورش تغییر ارزیابی نیازهای منطقه را مطلع گواهی کارکنان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

25. می HR لطفا مستقیم مدیریت ما به تمام اساتيد جلسات از راه دور و یا ارائه از راه دور برای معلمان است که احساس نمی راحت نشسته و آرنج به زانو در عرق جعبه کتابخانه ؟

همه دانشکده جلسات باید انجام شود تقریبا. وجود دارد ممکن است در شرایطی که یک فرد در جلسه مورد نیاز است اما این خواهد بود محدود به بیشترین حد ممکن است.

26. چگونه پدر و مادر کنفرانس شب بود به کار گرفته شود ؟

پدر و مادر کنفرانس انجام می شود تقریبا با 1:1 ارائه شده توسط فن آوری KCS در زمان برنامه ریزی شده به طور منظم. معلمان نیز ممکن است یکی در یک دیدار با پدر و مادر با فاصله فیزیکی و ماسک. مدارس نیز باید از این فرصت برای کشف مجازی راه برای کسب اطلاعات در شب.

27. چگونه کارکنان پشتیبانی (در مورد من دفتر ستاد) و TAs درمان می شود اگر در معرض مثبت مورد ؟

همانطور که با تمام کارکنان KCS را به اطلاع کارکنان مدرسه وقتی کسی که حاضر شده بود در خود مدرسه تست مثبت است. این Knox County وزارت بهداشت را مطلع کارکنان به صورت جداگانه اگر آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

28. چه اتفاقی می افتد اگر یک معلم را نشان می دهد تا به کار و دارای یک تب ؟

همه کارکنان یا دانش آموزان با تب بیش از 100.4 نمی شود مجاز به ماندن در ساختمان است. معلم باید نشانه ای رایگان برای 72 ساعت (بدون کمک از کاهش تب طب) قبل از بازگشت به ساختمان است.

29. چه اتفاقی می افتد اگر آنها می دانند که آنها باید یک تب قبل از کار و نیاز اضطراری sub?

همه کارکنان یا دانش آموزان با تب بیش از 100.4 نمی شود مجاز به ماندن در ساختمان است. معلم باید نشانه ای رایگان برای 24 ساعت (بدون کمک از کاهش تب طب) قبل از بازگشت به ساختمان است. آن است که توصیه می شود کارکنان به دنبال کمک های پزشکی. کارکنان باید گزارش غیبت به دولت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

30. چه اتفاقی می افتد اگر یک معلم با استفاده از همه خود را روز بیمار با تب و سپس آنها قرارداد COVID?

زمان روز بیمار روش و با استفاده از اعمال می شود. علاوه بر این اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه در جهت وزارت بهداشت یا پزشک و کارمند ممکن است استفاده از 10 اضطراری مرخصی استعلاجی روز به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA). اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه و استفاده از همه در دسترس اضطراری مرخصی استعلاجی به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل کارمند ممکن است انتخاب برای استفاده از هر موجود تعلق ترک روز و یا روز بدون پرداخت.

31. چه اتفاقی می افتد اگر یکی از دانش آموزان خود را تست مثبت برای COVID. آیا معلم/همکلاسی قرنطینه برای 14 روز ؟ خواهد از آنها استفاده کنید تا ما بیمار روز ؟ را ما پرداخت می شود اگر همه ما روز بیمار استفاده می شود تا اگر ما چند قرنطينه?

KCS را به اطلاع کارکنان مدرسه وقتی کسی که حاضر شده بود در خود مدرسه تست مثبت است. این Knox County وزارت بهداشت را مطلع کارکنان به صورت جداگانه اگر آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه در جهت وزارت بهداشت یا پزشک و کارمند ممکن است استفاده از 10 اضطراری مرخصی استعلاجی روز به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA). اگر مدرسه است که عامل رنگ قرمز کارمند ممکن است کار از راه دور به عنوان کارگردان در این طرح است. اگر یک کارمند مورد نیاز است به خود قرنطینه و استفاده از همه در دسترس اضطراری مرخصی استعلاجی به موجب این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل کارمند ممکن است انتخاب برای استفاده از هر موجود تعلق ترک روز و یا روز بدون پرداخت.

32. چه گزینه اگر من یک کلاس برای اولین بار است که یک نقص ایمنی ، او نمی خواهد برای رفتن به عقب در سال آینده. من باید سعی کنید و پیدا کردن اگر من می تواند به استخدام برای انجام آموزش آنلاین و سپس دوباره به من ،

معلمان آموزش از راه دور مورد نیاز خواهد بود برای تدریس از کلاس درس. این معلمان می شود آموزش چهره به چهره و از راه دور به طور همزمان. این معلمان خواهد شد که برخی از چهره به چهره در کلاس و/یا مسئولیت.

اگر یک کارمند نیست راحت بازگشت به مدرسه در ماه اوت کارمند می تواند تکمیل مدارک برای یک مرخصی, اگر قابل اجرا باشد. اگر یک کارمند واجد شرایط برای پزشکی مرخصی سپس کارمند ممکن است برای درخواست مرخصی اداری بدون پرداخت هزینه برای ترم اول. کارمند نیاز برای تکمیل کاغذ مناسب برای شروع روند درخواست.

33. خواهد ناکس کارکنان شرکت واجد شرایط برای خانواده کروناویروس عمل یا مزایای اضافی از FMLA (خانواده و پزشکی ترک عمل)?

بله.

34. به عنوان یک پدر و مادر من نیز در مورد فرزندان خود من باید ما انجام هر نوع هیبرید وضعیت که در آن من آموزش هر روز اما دانش آموزان در برنامه مبهوت. بچه ها من در حال ورود به مهد کودک و کلاس اول. اگر آنها فقط در کلاس درس خود را دو روز در هفته می توان آنها را با من و دیگر روز در اتاق من ؟ من لازم نیست که هر خانواده در اینجا می تواند نگه داشتن بچه ها در حالی که من در محل کار هستم.

یک برنامه مبهوت شده است گنجانده شده در این طرح است. از نتایج این تحقیق این بود که نه یک استراتژی محبوب. وجود خواهد داشت یک فرصت است که فردی در مدارس, کلاس باند و/یا کلاس های درس را به کار گیرند “قرمز” را به عنوان تعریف شده در این طرح منتشر شده در جولای 15. در آن صورت کسانی که دانش آموزان را در آموزش از راه دور.

35. چگونه ارزیابی رفتن به کار گرفته می شود? هنوز هم می خواهم به استفاده از همان موضوع با تمام کسانی که شاخص های که نیاز به کار گروهی manipulatives دست روی و غیره است که فقط ممکن نخواهد بود???

ارزیابی خواهد شد ادامه به صورت عادی مگر اینکه در غیر این صورت به کارگردانی هیئت دولت به آموزش و پرورش است. مشاهدات قدم زدن خواهد بود با سطح اثر نمره از 2018-19. (هیچ LOE ایجاد شد برای 2019-20 سال تحصیلی.) اگر هیئت دولت به آموزش و پرورش تغییر ارزیابی نیازهای منطقه را مطلع گواهی کارکنان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

36. بسیار شدید به عنوان مثال در اینجا: اگر شما مریض و پزشکی را ترک کنند. شما با استفاده از تمام روز بیمار و سپس می میرند. خواهد KCS افتخار و پرداخت در بیمه عمر و حتی پس از کسی که با استفاده از همه بیمار خود را روز ؟ برخی از کارکنان بیمه عمر از خارج از KCS و آن را ممکن است آرامش را به می دانم که آنها می تواند مراقبت از.

هدف ما این است که برای تمام کارکنان به سالم. به عنوان در حال حاضر کارمندان در مرخصی هنوز هم دسترسی به زندگی ما بیمه و مزایای دیگر. یک بار FMLA به پایان می رسد کارکنان ممکن است مجبور به پرداخت کارفرما حق بیمه به ادامه پوشش.

37. چه می شود اگر شما در کوتاه مدت یا دراز مدت از کار افتادگی و پس از آن فوت کرد ؟ هر گونه تفاوت با منافع ؟

هدف ما این است که برای تمام کارکنان به سالم. به عنوان در حال حاضر کارمندان در مرخصی هنوز هم دسترسی به زندگی ما بیمه و مزایای دیگر. یک بار FMLA به پایان می رسد کارکنان ممکن است مجبور به پرداخت کارفرما حق بیمه به ادامه پوشش.

38. چگونه در مورد هر گونه پرداخت تفاوت بین گواهی و طبقه بندی شده?

این سوال این است که مشخص نیست. KCS خواهد نیاز به اطلاعات بیشتر به پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>