Knox County sheriff: 22 زندانیان در قرنطینه اما هیچ یک آزمایش برای coronavirus

این Knox County بازداشتگاه قرار داده شده 22 زندانیان در قرنطینه “از فراوانی از احتیاط” در میان coronavirus همه گیر و مقامات تایید کرده است.

هیچ زندانی یا زندان کارکنان, اما تست شده برای COVID-19 همانطور که از دوشنبه, Knox, شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی کیمبرلی گلن گفت: ناکس اخبار.

بازداشتگاه پزشکی واحد مجهز به انزوا مناطق.

گلن مشخص نیست که آیا هر یک از قرنطینه زندانیان برگزاری نمایشگاه ثبتشده علائم کروناویروس مانند تب و سرفه و یا مسائل تنفسی.

“برای مثال یک زندانی می تواند جدا شود چرا که آنها, عطسه,” او گفت:. “(بیست و دو زندانی) بیش از حد معمول است. اما کلانتر تام Spangler همراه با دولت می خواهید به بسیار محتاط هر دو با سلامت کارکنان و همچنین زندانیان.”

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین به روز رسانی.

در اوایل این ماه در بازداشتگاه شروع به گرفتن درجه حرارت بدن و درخواست های دریافتی بازداشت شدگان یک سری از غربالگری سوالات بر اساس دستورالعمل CDC در تلاش برای پرچم کسانی که ممکن است در معرض ویروس هستند اما نشان داده نمی شود علائم.

کلانتر است پس از شروع چک کردن درجه حرارت از زندان کارکنان بیش از حد آنها به عنوان گزارش کار هر روز گلن روز دوشنبه گفت:.

او مشخص نکرد که آیا زندان پزشکی واحد دارای قابلیت تست برای COVID-19.

“ما یک پروتکل در جای خود باید یک زندانی و یا عضو هیات نیاز به تست” گلن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>