Knox County sheriff معاون استعفا داد پس از ذکر, اما بازداشت, برای DUI

یک ناکس شهرستان کلانتر دفتر معاون استعفا داد بعد از پلیس شهر اشاره کرد او برای رانندگی تحت تاثیر هنگامی که او خاموش بود وظیفه در ماه گذشته کلانتر را اعلام کرد.

حدود 5:30 p. m. 11 ژوئن معاون ویلیام بارنز, 29, رانندگی وانت خود را زمانی که او نوسان کردن جاده ها و فرار به یک خندق در باغ درایو و کرستوود جاده در چشمه شهرستان با توجه به یک گزارش از ناکسویل اداره پلیس.

یک مرد بود که راه رفتن در امتداد جاده با فرزند خود گفت: پلیس بارنز تقریبا ضربه آنها را.

افسران در پاسخ به خراب گزارش شده پیدا کردن بارنز در زمین در خارج از کامیون خود را. او ظاهر می شود و بعد از آن گفت: آمبولانس و پرسنل او شده است می خواهم نوشیدن ودکا با توجه به گزارش.

پلیس شهر در نهایت ذکر بارنز برای DUI به جای دستگیری او و رزرو او را به زندان جایی که او یک بار کار می کرد. استناد به معنی بارنز نیست که به صرف زمان در زندان و یا اوراق قرضه اما او هنوز هم باید اتهام DUI در دادگاه.

دولت قانون منع مأموران اجرای قانون از صدور DUI استناد “مگر در مواردی که مجرم بود بستری در بیمارستان و یا بازداشت برای درمان پزشکی برای یک دوره حداقل سه ساعت برای آسیب های دریافت شده در یک رانندگی تحت تاثیر حادثه است.”

گزارش پلیس می گوید بارنز گرفته شد به فورت ساندرز مرکز پزشکی منطقه ای “برای درمان و ممکن است صدمات. وجود دارد هیچ دیگر احزاب و مجروح شدند.”

ناکسویل سخنگوی اداره پلیس اسکات Erland توصیف بارنز صدمات به عنوان “جزئی” اما گفت که او نمی تواند نظر بیشتر در طبیعت از صدمات آن. او گفت: سیاست اداره در صدور استناد به جای ساخت دستگیری در برخی موارد DUI راستا با دولت قانون است.

“این عمل مشترک و در سیاست تحت شرایطی از این حادثه به مسئله استناد به جای دستگیری” Erland گفت ناکس اخبار.

در اخبار منتشر شده, Knox, شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی کیمبرلی گلن توصیف کرده است خراب کردن به عنوان یک “غیر آسیب” تصادف خودرو.

زمانی که ناکس اخبار خواسته گلن در روز سه شنبه به همین دلیل او آن را توصیف کرد که او گفت: او توضیح شد بر اساس اطلاعات داده شده به دفتر کلانتر به مقامات در زمان خراب است. او نمی تواند تایید همین دلیل بارنز به بیمارستان منتقل شد.

هوشیاری آزمون نبودند انجام شده در صحنه و بارنز “حاضر به دادن خون تحت ضمنی رضایت” ناکسویل اداره پلیس افسر Ryan Kuykendall نوشت: در استناد. بارنز نبود به اتهام نقض تنسی رضایت ضمنی قانون که نیاز به همه رانندگان برای ارسال به خون-تست الکل.

آیا برای فایل مانند یک اتهام در سمت چپ به افسر اختیار Erland گفت. او اضافه کرد که تخطی از رضایت ضمنی اتهام را نمی توان رد کرد در این مورد.

روز بعد از بارنز بود اشاره کرد Knox County Sheriff تام Spangler اعلام کرد او تا به حال قرار داده شده این معاونت در پرداخت را ترک کنند و دستور داد تحقیقات داخلی به اقدامات خود است. که پروب شده است به تعویق افتاد یک ransomware حمله که مانع پلیس شهر از دسترسی خود را به سیستم گزارش با توجه به گلن.

بارنز استعفا داد جولای 3, اما تحقیقات داخلی باقی مانده در حال انجام گلن روز سه شنبه گفت. کلانتر را به تازگی دریافت گزارش و رزمناو فیلم از اداره پلیس و قصد دارد به بررسی سوابق آن قبل از بسته شدن پرونده.

بارنز تاریخ دادگاه برای مجموعه Aug. 26. وکیل او را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

کلانتر دفتر استخدام بارنز به عنوان یک اصلاحات افسر در سال 2014. سال آینده با توجه به فایل پرسنل او به حالت تعلیق برای یک روز بدون پرداخت پس از او در زمان یک زندانی که در لعنت او را به ملاقات غرفه حذف اهل بیت محدودیت مچ دست و “جسمی ضربه به” اهل بیت و پس از آن — کلانتر جیمی “J. J.” جونز نوشت: در نامه انضباطی.

پس از او یک افسر گشت در سال 2015 بارنز دو بار نام افسر از ماه. او اخیرا به دست آورده جایزه در مارس 2019 زمانی که او اعتبار با انجام چهار ترافیک متوقف می شود که منجر به دستگیری و مبارزه با مواد مخدر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>