ناکس شهرستان کلانتر دفتر کردند 24 کارکنان با توجه به خالی تاز

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر تنظیم کردند 24 کارکنان به عنوان دادگاه دیدن موارد کمتر از حد نرمال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بیست و سه bailiffs که ارائه دادگاه امنیت و پشتیبانی کارمند را furloughs شروع مارس 9, کلانتر, سخنگوی کیمبرلی گلن کرد. آن دسته از کارکنان ملحق خواهد شد 353 شهرستان کارکنان دستور داد به هشت هفته furloughs — پرداخت نشده نانامی به بازی کردن کار برای کمک به جبران کاهش فروش و درآمد مالیاتی از خاموش کردن.

زمانی که Knox County شهردار Glenn Jacobs اعلام کرد furloughs در هزینه دفاتر و مجریه در مارس 17, کارکنان در کلانتر, بودند تحت تاثیر قرار نمی.

کلانتر تام Spangler تصمیم به کردند bailiffs و یک کارمند پس از تنسی دیوان عالی کشور دوباره تمدید آن ایالت به منظور محدود کردن فرد در دادگاه برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

بیشتر: چرا Knox County شهردار Glenn Jacobs برنامه furloughs به جای استفاده از میلیون ها نفر در دست

در زیر جدید ترین نسخه از محاکمه با حضور هیئت منصفه به حالت تعلیق درآمد از طریق جولای 3 و دادگاه برای جلوگیری از ترین فرد در مجموعه مقالات از طریق مه 31. دادگاه را تشویق به انجام کسب و کار از طریق تلفن و ایمیل و ویدئو کنفرانس در زمانی که ممکن است.

سفارش می دهد محلی قضات توانایی توسعه “جامع برنامه نوشته شده به تدریج شروع به انجام فرد در دادگاه (به غیر از منصفه) در برخی از غیر اضطراری.” هر طرح باید شامل دستورالعمل ها و محدودیت های طراحی شده برای به حداقل رساندن خطر گسترش ویروس.

برنامه ها به توان به تنسی اداری دادگاه برای تصویب توسط رئیس دادگستری جف Bivins.

گلن که کلانتر, سخنگوی, گفت furloughed کارکنان از سازمان نامیده خواهد شد بازگشت به کار هنگامی که county دادگاه رزومه فرد در مجموعه مقالات.

Furloughed کارکنان واجد شرایط برای مزایای بیکاری در ایالت تنسی و کمک از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

ناکسویل سخنگوی اداره پلیس اسکات Erland روز جمعه گفت که هیچ برنامه ای برای کردند هر اداره پلیس کارکنان.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon است که به دنبال تایید از شورای شهر به پرداخت $1.1 میلیون دلار پاداش برای شهرستان افسران پلیس و آتش نشانان و کمک به سازمان های غیر انتفاعی برای کار خود را در طول این بیماری همه گیر.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>