ناکس شهرستان کلانتر, ‘اشتباه را تکذیب کرد’ برای باز کردن دسترسی به سوابق

دولت باز طرفداران برنده یک پیروزی بزرگ روز شنبه هنگامی که یک Knox County خزانه قاضی دادگاه حکم داد که ناکس شهرستان کلانتر دفتر اتهام نمی تواند مردم را به بازرسی سوابق عمومی است.

KCSO استدلال در دادگاه در اوایل این سال که از آن می تواند ارزیابی اتهامات به بازرسی اسناد عمومی از جمله سوابق دستگیری و ایمیل مورد نیاز است که انشاء.

صدراعظم جان ویور مخالفت کرد و دستور داد KCSO برای ایجاد یک سیستم که در آن ساکنان تنسی می توانید دسترسی redacted سوابق دستگیری در یک زمان بر است.

عمل شارژ برای بازرسی شد و مرکزی رشته از نزدیک تماشا باز کردن پرونده شکایت ثبت شده توسط یک دانشگاه تنسی استاد که درخواست اسناد و ایمیل های مربوط به این شهرستان را بحث برانگیز 287(گرم) برنامه که enlists پلیس محلی سازمان های اجرای قانون مهاجرت فدرال.

پس از دریافت پاسخ مناسب به درخواست Meghan کانلی شکایت کلانتر, تحت دولت باز سوابق قانون آوریل گذشته. بسته شدن استدلال ساخته شد در ماه ژانویه است.

در نظر او — دوشنبه منتشر شد — ویور نوشت که Conley باید دریافت یک کپی از همه چیز او قبلا درخواست شده بود و “اشتباه را تکذیب کرد” و این که کلانتر, باید پرداخت همه کانلی را هزینه های دادگاه.

سوابق پورتال لازم است او نوشت چرا که کلانتر, در حال حاضر سیاست می افتد کوتاه از قانون دولت است که می گوید: پرونده های عمومی باید در دسترس برای بازرسی در همه زمان ها در طول ساعات کسب و کار.

“اگر وجود دارد هیچ راه مناسب برای دسترسی به پرونده های عمومی, های عمومی نمی تواند استفاده از آنها را برای نظارت دولتی فعالیت” ویور نوشت.

او همچنین نوشت که “با وجود مشکلات KCSO شیوه های مربوط به سوابق” و کلانتر دفتر انشاء سیاست “مشکل ساز شده است.”

بیشتر ویور گفت: “فراوانی از شواهد در این مورد که KCSO ممکن است نا امید استاد کانلی در به دست آوردن دسترسی به KCSO سوابق تماس “توپ و اعتصابات” با درخواست های خاص.

کسانی که درخواست زیر شروع و سپس-کلانتر جیمی “J. J.” جونز و ادامه داد: تحت Spangler که کاهش یافته است به نظر از طریق یک کلانتر, سخنگوی.

“کلانتر Spangler تا فرصت به بررسی و یا بحث در مورد صدراعظم حاکم با قانون مدیران دفتر هنوز” کیمبرلی گلن گفت.

دبورا فیشر, مدیر اجرایی, تنسی, ائتلاف برای دولت باز نوشت حکم یک “پیروزی مهم است” برای پرونده های عمومی در یک ایمیل به ناکس اخبار.

“در تنسی قانون به طور خاص پشتیبانی می کند که بازرسی رایگان است و آن چیزی است که عموم قریب به اتفاق پشتیبانی می شود زمانی که آن را آمد تا در سال 2015 در یک مطالعه از باز کردن پرونده وکیل,” او نوشت.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

در طول محاکمه ویور بارها و بارها ذکر 2008 حسابرسی امور خارجه گزارش می گوید که سازمان های دولتی می تواند شارژ برای هزینه ساخت یک کپی و کارکنان زمان اگر سوابق نگهبان صرف حداقل یک ساعت در صورت درخواست. اگر متقاضى می خواهد تنها به بازرسی اسناد و مدارک وجود دارد که به هیچ اتهام تحت قوانین ایالتی.

شهرستان معاون قانون مدیر آماندا مورس اما تأکید کلانتر, می تواند شارژ برای اسناد و مدارک آماده برای بازرسی اگر آنها مورد نیاز انشاء. او با اشاره به خط در حسابرسی گزارش می گوید که اتهامات نمی تواند ارزیابی “مگر اینکه در غیر این صورت ارائه شده توسط دولت قانون است.”

مورس گفت که به دلیل کلانتر دفتر مورد نیاز است تحت قانون دولت به redact برخی از اسناد و مدارک قبل از انتشار آنها است که به دلیل انشاء هزینه صدها دلار در کارکنان آن می تواند شارژ کانلی برای انشاء حتی اگر آن را برای اسناد کانلی می خواستم تنها به بازرسی.

کانلی گفت: او را متوقف درخواست تعداد زیادی از اسناد و مدارک برای جلوگیری از انشاء هزینه. کلانتر در اتاق ایستاده بود و به تنهایی در میان دولت های محلی در این تفسیر از قانون است.

بیشتر: Knox County, کلانتر, دو برابر کردن شارژ برای ثبت بازرسی

رژیم صهیونیستی. بیل لی امضا قانون جدید در پایان ماه مارس است که تغییر اساسنامه زبان برای از بین بردن سردرگمی در مورد آنچه که مربوط به معاف از بازرسی و به طور موثر حذف منحصر به فرد حقوقی تفسیر Knox County بود که با استفاده از آن را هزینه-گران برای اکثر مردم به بازرسی سوابق عمومی است.

یادداشت های دیگر از حاکم

ویور نیز شلیک کلانتر, مفهوم است که پرونده درخواست می شود برای اینکه بیش از حد گسترده و همچنین زمانی که بیش از حد خاص به دلیل از کار مورد نیاز در پیدا کردن سوابق.

“من فکر می کنم ویور به رسمیت شناخته شده چگونه کلانتر استدلال خنثی هر معنی دسترسی به سوابق عمومی و تضعیف کل هدف از سوابق قانون” فیشر نوشت.

برخی از سوابق درخواست های مربوط به کارکنان ایمیل شد را تکذیب کرد, کلانتر, استدلال کرد زیرا هر کارمند ایمیل را باید بررسی شود.

ویور نمی خرید آن نوشتن که KCSO کارکنان مسئول هر دفتر ایمیل سیاست — به نقد و بررسی خود را ایمیل و تعیین اینکه آیا آنها سوابق عمومی است. او گفت: کلانتر دفتر “به راحتی می توانید پرس و جو” این که آیا آن 1,100 کارکنان خاص پرونده با ارسال یک “پتو ایمیل ساخت چنین پرس و جو.”

در میان در حال حاضر ذکر شده مورد نیاز برای کلانتر, ویور گفت کانلی باید دریافت خواهید کرد:

  • کپی از تمام 48 ساعته دارای صادر شده توسط یخ به کلانتر, از آغاز 287(گرم) توافق در سال 2017;
  • کپی از تمام ماهانه بازداشت فاکتورها فرستاده شده به یخ از کلانتر, از ژوئن 2017;
  • و کپی از هر کلانتر, دستگیری و یا بازداشت رکورد که Conley بداند لازم برای کار خود را.

کانلی نمی توانید همه چیز را از او درخواست ویور به عنوان برخی از درخواست های بیش از حد سخت و یا در حال حاضر تحت پوشش دولت باز سوابق قانون است.

KCSO ایمیل سیاست به نام سوال

در ژانویه Knox اخبار گزارش داد که کلانتر را حتی به دنبال خود ایمیل سیاست. کلانتر, مقامات شهادت دادند که ایمیل ها به طور خودکار حذف شده پس از 30 روز و cannot be retrieved by سوابق درخواست مگر اینکه آنها چاپ شده اند و در بایگانی توسط فردی کارکنان.

بیشتر: کلانتر دفتر شهادت در آن جامد است سوابق سیاست. ما تست شده است. آن کار نمی کند.

اما در پاسخ به یک سری از Knox, اخبار پرونده های درخواست کلانتر را قادر به پیدا کردن و بازگشت هفت از 14 درخواست ایمیل, همه که مسن تر از 30 روز. یک مورخ به نوامبر سال 2018 است.

Knox County دولت است که جدا از Knox County, کلانتر, بدون پتو ایمیل سیاست نگهداری. اگر یک ایمیل حذف شده در آن نگهداری می شود تا 90 روز. اگر از آن است که حذف شده است در کارکنان صندوق و یا صندوق در ابد.

بیشتر ایمیل سردرگمی هم زده

وکلای شهرستان نیز استدلال در ماه دسامبر که کلانتر, نمی, جستجو ایمیل بدن برای کلمات کلیدی. آن را تنها می تواند به جستجو برای کلمات کلیدی در “به” “از” و “خط موضوع” زمینه یک ایمیل به آنها گفت.

شهر ناکسویل این ناکسویل اداره پلیس و Knox County دولت محدود نمی سوابق درخواست ها در این راه است. هر سه سازمان می تواند به جستجو در بدن یک ایمیل برای کلمات کلیدی موجود در پرونده درخواست, درست مثل هر ایمیل به طور منظم ارائه دهنده اجازه می دهد تا کاربران را به جستجو برای کلمات کلیدی در بدن از ایمیل.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>