Knox County را به حالت تعلیق رایگان coronavirus تست روز شنبه با توجه به منابع محدود

تعداد قریب به اتفاق افرادی که معلوم شد در طول Knox County را دو روز رایگان درایو-از طریق coronavirus تست در حال حاضر بیش از حد لوازم county Health مدیر دکتر مارتا بوکانان میگوید.

نزدیک به 400 نفر وارد شهرستان درایو از طریق سایت دوشنبه — در اولین روز تست ساخته شده در دسترس به هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم بدون ملاقات.

تست تجهیزات برای یکی دیگر از 400 نفر در دست سهشنبه اما وزارت بهداشت نمی تواند تضمین کند که لوازم اضافی می رسند.

“تقاضا برای تاریخ است و در واقع بیش از حد ما عرضه” بوچانان گفت: در طول یک جلسه رسانه روز سه شنبه. “ما به دنبال لوازم روزمره است.”

رایگان تست خواهد شد و به حالت تعلیق در یکشنبه, او گفت:.

تست با تعیین وقت قبلی از سر گرفته خواهد در شهرستان بکستر خیابان درایو-از طریق سایت پنج شنبه و جمعه.

“هدف ما این است که به نوبه خود هر کسی دور اما به اولویت بندی آن مردمی که نیاز به تست” بوچانان گفت.

کسانی که در حال نشان دادن علائم و یا کسانی که تا به حال قرار گرفتن در معرض مستقیم به کسی که با COVID-19, اولویت داده خواهد شد.

قرار ملاقات می تواند با تماس با 865-215-5555.

وزارت بهداشت نیز در حال تلاش برای نهایی کردن برنامه های رایگان درایو-از طریق آزمایش رویداد روز شنبه در یک منطقه از Knox County, که در آن تست شده است و کمتر در دسترس, Buchanan, گفت:. هیچ وقت لازم خواهد بود.

خاص زمان و مکان را هنوز اعلام نشده است.

بوکانان گفت: Knox County کمیسیون دوشنبه شب که نزدیک به 400 نفر تبدیل شد تا برای اولین بار بعد از تست در باکستر خیابان درایو-از طریق محل.

Knox County اعلام کرد رایگان و تست در دسترس خواهد بود به هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم. اما اولیه مردم در انتخابات شد و نزدیک به چهار برابر آنچه مقامات بهداشت انتظار داشتند بوچانان گفت.

روز دوشنبه وزارت بهداشت گسترش آن رایگان COVID-19 تست برای همه صرف نظر از اینکه آیا یک فرد است که با نشان دادن علائم.

درایو-از طریق آزمون در حال حاضر در دسترس هستند بدون وقت قبلی از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

همانطور که از شنبه, مقامات بهداشتی شناسایی شده بود 196 coronavirus موارد در Knox County است. از کسانی که در 165 بيمار یا 84% حال بهبود است.

تعداد Knox County مرگ و میر نسبت به این ویروس باقی می ماند در چهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>