Knox County خواهد بازگشایی در فازهای اما اجتماعی فاصله و ماسک را هنوز هم توصیه می شود

برنامه ریزی برای بازگشایی ناکسویل و Knox County است که در آثار اگر چه چیزهایی که نمی خواهد بلافاصله به حالت عادی بازگشت.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که او نمی خواهد گسترش این ایالت اقامت در خانه سفارش آوریل گذشته 30 و برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته آینده. این طرح به صورت یک “مرحله به مرحله بازگشایی” در Knox County است که در حال حاضر در حال کنار هم قرار دادن شهر و شهرستان و نمایندگان اتاق بازرگانی گفت: دکتر مارتا Buchanan, مدیر Knox County Health Department.

Knox County شهردار Glenn Jacobs منتشر شد یک طرح هفته گذشته به بازگشایی بخش اقتصاد. زمانی که همه چیز بازگشایی “از آن خواهد شد بسیار آهسته و مرحله به مرحله,” بوچانان گفت.

بیشتر: Knox County شهردار Glenn Jacobs قرار می دهد از برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد

“ما محلی داده ها را پشتیبانی می کند با یک متفکر و مرحله به مرحله بازگشایی مجدد” بوچانان گفت. “جزئیات بیشتر در آینده در مورد Knox County, طرح, اما در عین حال این مهم است که هر کس می داند بازگشایی است نه بازگشت به قبل از همه گیر سطح فعالیت فیزیکی و نزدیکی.”

مردم هنوز هم خواسته می شود که به دنبال اجتماعی فاصله و CDC توصیه هایی در مورد پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را ادامه خواهد داد “بسیار مهم” بوچانان گفت. کار از خانه ممکن است همچنان بهترین گزینه برای برخی از مردم او اضافه شده است.

این Knox County Health Department خواهد شد در نظر گرفتن چند امتیاز داده زمانی که برنامه ریزی برای چیزهایی برای بازگشایی, از جمله تعدادی از افرادی که COVID علائم مانند, مقدار, تست مثبت موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. این سیستم شبیه به آنفولانزا موارد نظارت Buchanan گفت.

دستورالعمل از دولت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

“ما واقعا مجبور به استفاده از این اطلاعات برای هدایت ما” بوچانان گفت.

تعداد تایید موارد COVID-19 است ثابت باقی مانده است و در Knox County چند روز گذشته (از بخش گزارش 196 مورد تأیید صبح روز سه شنبه 165 از آنها بهبود یافته اند) و نرخ رشد موارد کاهش پیدا کرده است و در شهرهای بزرگ مانند نشویل و ممفیس, Buchanan گفت.

“ما باید برای رفتن به محل کار ما را به بازگشت به کسب و کار در برخی از نقطه” بوچانان گفت. “انجام آن را در یک مرحله به مرحله مد را بهبود ایمنی و کاهش خطر ابتلا به افراد بیمار شدن.”

تست به حالت تعلیق در روز چهارشنبه

روز دوشنبه Knox County باز کردن رایگان از طریق درایو تست برای COVID-19 در دسترس به هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم. نزدیک به 400 نفر نشان داد تا به آزمایش می شود که بیش از منابع موجود بوچانان گفت: شهرستان کمیسیون در روز دوشنبه شب.

بیشتر: Knox County را به حالت تعلیق رایگان coronavirus تست روز شنبه با توجه به منابع محدود

از آنجا که این, رایگان, تست خواهد شد تعلیق در روز چهارشنبه و از سر گرفته خواهد با تعیین وقت قبلی در روز پنج شنبه و جمعه. مردم با علائم کروناویروس داده خواهد شد و اولویت اول برای قرار ملاقات. قرار ملاقات می تواند با تماس با 865-215-5555.

“هدف ما این است که به نوبه خود هر کسی دور اما اولویت دادن به کسانی که نیاز به تست” بوچانان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>