Knox County تست برای COVID-19 در شرق ناکسویل شنبه. در اینجا به همین دلیل آن را یک معامله بزرگ است.

این Knox County Health Department چهارشنبه اعلام کرد آن را نگه دارید رایگان drive-through/پیاده روی تا COVID-19 مرکز آزمون در ناکسویل مدنی سالن بزرگ پارکینگ شنبه, دادن یکی از Knoxville, بزرگترین جوامع اقلیت دسترسی به تست نشده است ارائه شده است.

روز شنبه, تست برگزار خواهد شد در 500 هوارد بیکر جونیور Ave. از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. انتظار می رود آنها را قادر به تست 600 نفر است. از افراد خواسته می شود به یک ID عکس اگر ممکن است. هر کسی که می شود باید خود منزوی تا زمانی که آنها دریافت نتایج خود را و دیگر اگر آنها تست مثبت است.

وی به عنوان رهبران جامعه شروع به پرسیدن در مورد عدم تست در شرق ناکسویل برای آمریکایی های آفریقایی تبار و در جوامع اقلیت در کل.

ملی اقلیت جوامع به خصوص جوامع آفریقایی آمریکایی شده اند آمار نامتناسب سخت تر از هر نوع دیگر. محلی شرق ناکسویل — به طور خاص کد پستی 37915 — تا به حال کمترین تعداد COVID-19 انجام شد.

پس از Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan گفت: ناکسویل شورای شهر در مورد آزمایشی برنامه ای برای تست شنبه در جلسه سهشنبه, Knoxville, معاون شهردار گوئن مکنزی که منطقه را پوشش می دهد شرق Knoxville, التماس مدیر برای انجام همه او می تواند برای کمک به “آسیب پذیر جوامع است.”

“ما باید به هدف آن جوامع است. من فکر می کنم ما واقعا برای انجام این کار وجود دارد واقعا نگرانی بالا برای آن دسته از جمعیت و من فقط می خواهم به بیان است که امروز” او گفت:.

دولت Rep. ریک اساسی D-Knoxville گفت او شده است در ارتباط با رژیم صهیونیستی است. بیل لی در مورد گرفتاری های آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور. بخش بزرگی از کارگران ضروری هستند آفریقایی آمریکایی ها و بسیاری زندگی می کنند و نزدیک به هم در مناطق شهری که اغلب مواد غذایی بیابان و فقدان greenway دسترسی داشته باشید.

“چیزی که در مورد آن این است که شما می خواهم فکر می کنم (دولت) خواهد بود فعال به ویژه هنگامی که شما را دیدم اعداد میاد بیرون” کالاهای اساسی گفت: در مورد اعداد بالاتر از آمریکایی های آفریقایی تبار ابتلا و مرگ ناشی از این بیماری است. “حداقل آنها تصحیح آن در حال حاضر تصحیح اشتباهات فاحش.”

وقتی پرسیده شد که در مورد زمان آن را در زمان برای به دست آوردن یک تست محل در شرق ناکسویل پنج شنبه, Buchanan گفت: وزارت بهداشت و درمان نیست و به دور از جامعه و او با اشاره به آزمایش انجام شده در این نزدیکی هست.

“به ما نگاه تست در دسترس بودن و به عنوان منابع در دسترس شد ما در نظر گرفته که در آن شکاف در تست و تصمیم به انجام آزمایش در شرق Knoxville, به طور خاص در 37915 کد پستی زیرا زمانی که ما در نگاه ما داده مردم ما تا به حال تست شده ما تا به حال تست شده هر کسی که از کد پستی و ما نیز در نگاه موارد به عنوان به خوبی. بنابراین ما فکر می کنیم این مهم حرکت می کند.”

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و مطلع با آخرین به روز رسانی در مبارزه با کروناویروس در Knox County

داده ها نشان می دهد آسیب پذیری

همانطور که از دوشنبه ترین تا به روز اطلاعات دموگرافيک در دسترس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان داد در این مسابقه تنها 36 درصد از 619,695 آمریکایی که تایید شده اند به COVID-19. 828,000 مردم باید آزمایش مثبت به طور کلی. و در عین حال 33.5 درصد از کسانی که مورد شناخته شده اند در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 13 درصد از کل جمعیت ایالات متحده با توجه به آخرین سرشماری ایالات متحده آمار و ارقام.

چه می دانم: که در آن برای دریافت رایگان درایو-از طریق COVID-19 آزمون در شرق تنسی در این آخر هفته

در تنسی به عنوان پنج شنبه 20.2 درصد از 8,266 COVID-19 مورد بوده است در آمریکایی های آفریقایی تبار در حالی که آمریکایی های آفریقایی تبار را به خود اختصاص 57 از 170 مرگ و میر — بیش از یک سوم. آمریکایی های آفریقایی تبار را 17.1 درصد از جمعیت این ایالت. دولت منتظر است در مسابقه اطلاعات برای 26.5 درصد از آزمون و 5 درصد از مرگ و میر شناخته شده.

محلی 9.7 درصد از موارد شده اند در آمریکایی های آفریقایی تبار در حالی که 10.1 درصد موارد در افراد ناشناخته مسابقه. فله (53.6%) از آزمون در Knox County هنوز مسابقه شناخته شده است. هنوز هم فقط 6.5 درصد از تمام تست های انجام شده برای آمریکایی های آفریقایی تبار. آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 8.9 درصد از جمعیت شهرستان.

نابرابری در حال پیگیری توسط گروه در سراسر کشور. در اوایل این هفته قیصر بنیاد خانواده منتشر شد یک مطالعه جدید که دنبال COVID-19 نژادی اختلاف و متوجه شد که (از ایالات متحده است که انتشار چنین اطلاعاتی) آمریکایی های آفریقایی تبار اختصاص بالاتر از موارد تایید شده (20 از 31 متحده) و مرگ و میر (19 24 متحده) در مقایسه با سهم خود را از کل جمعیت.

قیصر بنیاد خانواده نیز یافت آمریکایی های آفریقایی تبار اختصاص بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در واشنگتن, d. C. (75%) و تعدادی از ایالت های جنوبی مانند می سی سی پی (66 درصد) در لوئیزیانا (59%) آلاباما (52%) و گرجستان (51%).

کارول مایرز است که یک استاد در دانشگاه تنسی دانشکده پرستاری که تحقیقات بر سلامت, نابرابری در میان چیزهای دیگر.

آن را به طوری که اقلیت ساکنان این ویروس بیشتر به راحتی او گفت: اما به جای آن ساخته شده است در بسیاری از معایب اقلیت ساکنان چهره — عدم مقرون به صرفه, بهداشت و درمان, عدم وجود درمانگاه و گزینه های اساسی مسائل مربوط به سلامت است که می تواند خطرناک باشد. مخمصه است فشردن این جوامع ،

“آنچه می دانیم و آنچه که بیشتر مربوط به این است که مردم در این جمعیت هستند که در بالاترین خطر و یا کمترین نیاز به, با این حال شما می خواهید به توصیف آن نیست که شناسایی شدت و یا درمان در راه است که کمک خواهد کرد که برای بستن شکاف و نابرابری.

“چه چیزی جدید است” مایرز گفت.

عواقب وخیم تر به دلیل شرایط بهداشتی اساسی در حال بدتر, او گفت:.

معامله چیست ؟

این شهرستان را عدم وجود تست در شرق ناکسویل نیست یک نتیجه مستقیم از یک موضوع خاص است. آن را پیچیده و برخی از دلایل کشش به عقب دهه. بیشتر به سادگی می توان آن را به حساب در دو چیز است:

عدم وجود تست لوازم شهرستان گسترده در سطح ایالت و سراسر کشور

به نحوی یا با بخت خوب یا عمل خوب اجتماعی فاصله و یا ترکیبی از این دو Knox County است به طور گسترده ای از دست رفته عفونی گلوله به این نقطه است. بخش سوم پرجمعیت ترین در کشور است اما تنها ششم ترین عفونت و تنها چهار مرگ و میر, از شنبه.

از آنجا که این Buchanan گفت: شورای شهر شنبه, تست, منابع از دولت و ذخایر فدرال در حال ارسال در جاهای دیگر. این است که هر دو یک تعریف و یک نگرانی و معلولیت مقدار آزمون های شهرستان ها می توانید انجام دهید.

“من صادقانه … تست ما ظرفیت بسیار محدود است و من آن را نمی بینم گرفتن یک کل خیلی بهتر” بوچانان گفت. “ما یک کانون (از) دولت (Tennessee) یک کانون از ایالات متحده. بنابراین نقاط در حال گرفتن تمام توجه (که) چیز بدی نیست. آنها باید تمام توجه است.”

اگر وجود دارد نامحدود آزمون و نامحدود منابع بسیار از این امر مهم بسیار کمتر به عنوان شهرستان می تواند راه اندازی ماهواره مراکز تست در همه جا و یا رفتن درب به درب در جوامع به مطمئن شوید که هر کس به گرفتن تست شده است.

“دوباره برخی از این چالش می آید و به منابع برای انجام تست” بوکانان میگوید.

مایرز, UT, استاد, گفت, دولت شده اند آمادگی از شروع این بیماری همه گیر.

بوده است وجود دارد وحشتناک عدم آمادگی” او گفت:. “این واقعیت که ما شش هفته در حال حاضر و ما واقعا خیلی آماده تر از ما بودند. قناری در معدن زغال سنگ وجود دارد عدم تست منابع و در نتیجه عدم وجود تست.”

عدم ارائه دهندگان خدمات پزشکی ارائه تست در شرق ناکسویل

شهرستان کار کرده با KGIS برای قرار دادن با هم یک نقشه است که نشان می دهد هر مطب دکتر پیاده روی در درمانگاه و بیمارستان ارائه تست. آیکون بر روی نقشه نقطه مرکز و غرب و شمال ناکسویل. حتی یک پیاده روی در درمانگاه ارائه تست در چپمن بزرگراه در جنوب ناکسویل.

هیچ آیکون در شرق ناکسویل.

این است که چرا COVID-19 آهنگ مثل بیماری های دیگر مانند دیابت در جوامع با بالاتر آفریقایی جمعیت مایرز گفت. این است که تا حد زیادی نسبت به عوامل اجتماعی مؤثر در سلامت اجتماعی و اقتصادی وضعیت آموزش و پرورش و دسترسی به بهداشت و درمان و کد پستی.

“جایی که شما زندگی می کنند مهم تر از DNA خود را کد,” او گفت:.

در بیانیه منتشر شده به طور رسمی اعلام سایت Kincannon گفت: “هیچ تجاری مراقبت های فوری و مراکز ارائه آزمون در شرق ناکسویل بنابراین شهر است خوشحال می شود قادر به ایجاد مدنی سالن بزرگ پارکینگ امکانات در دسترس است.”

بوکانان آن را در زمان یک گام به جلو هنگامی که او صحبت می کرد به شورای جمعه به عنوان او منحرف نابجا و سرزنش برای شکاف در تست.

“کسانی هستند که مکان هایی که دفاتر خصوصی که در حال انجام آزمایش و ما سپاسگزار برای آن, اما, دوباره, ما هیچ عزم در مورد که در آن قرار دارد,” او گفت:. “کسانی که بر اساس یک تصمیم گیری کسب و کار از آن شرکت در مورد جایی که آنها در حال رفتن به قرار دادن یک درمانگاه.”

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>