Knox County جدید ماسک حکم: آنچه ما می دانیم

این Knox County هیئت مدیره بهداشت رای دادند روز شنبه به نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

این Knox County وزارت بهداشت می گوید, متن کامل دستور در دسترس خواهد بود به زودی در وب سایت خود را.

تا سپس در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چرا یک ماسک نیاز ؟

“هدف از این جهت است که به افزایش در صورت پوشش استفاده و سرعت گسترش COVID-19” با توجه به Knox County Health Department.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره می کند که “پارچه پوشش صورت به احتمال زیاد به کاهش گسترش COVID-19 زمانی که آنها به طور گسترده ای توسط مردم در تنظیمات عمومی.”

ماسک ها به ویژه زمانی مفید اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

من نمی باید یک ماسک چه کار کنم ؟

این Knox County Health Department ارائه رایگان پارچه ماسک به افراد در 140 Dameron خیابان محل سکونت. ناکس اخبار آزمایش این ماسک و آنها را به توان موثر است.

جایی که ماسک مورد نیاز است ؟

سلامت مدیره سفارش حکم ماسک در بسیاری از فضاهای بسته مانند رستوران و فروشگاه و فروشگاه های مواد غذایی. اما استثنا وجود دارد برای مکان عبادت و همچنین دولت فدرال و دولت امکانات (اگر چه شهر ناکسویل در حال حاضر موظف ماسک در ساختمان آن). کودکان زیر 12 نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و نه افرادی که شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن یک.

مدارس عمومی نیز خواهد بود از مطالعه خارج شدند به طوری که آنها می توانید به دنبال دولت دستورالعمل.

چه زمانی نیاز به اثر ؟

دستور می رود به اثر جمعه و آخرین تا زمانی که هیئت مدیره رای به لغو آن است.

چه جریمه ؟

تخلف از سفارش خواهد بود یک کلاس C تخطی از قانون مجازات تحت قانون دولت تا 30 روز در زندان و 50 دلار خوب است. دکتر پاتریک اوبراین هیئت مدیره بهداشت و درمان عضو که پیشنهاد شده در این قطعنامه تاکید کرد باید آن را اجرا طریق هشدارهای نه از طریق جریمه یا زندان زمان. اولین هشدار او گفت: باید به فرد یک ماسک.

چگونه می خواهد آن را به اجرا?

که روشن نیست. Knox County Sheriff تام Spangler با صدور بیانیه ای که می گوید او با تکیه بر مردم برای محافظت از خود. در اینجا بیانیه کامل:

“وجود دارد جدی به سوالاتی که به قانون اساسی از نظم ساخته شده توسط انجمن بهداشت. من نمایندگان سوگند هستند برای حمایت و دفاع از قانون اساسی است. ما تکیه بر شهروندان این جامعه برای محافظت از خود و دیگران در شیوه ای که آنها برای پیدا کردن مناسب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>