ناکس زن و شوهر که سرزنش تخلف شرکت های بزرگ در پسر مرگ ‘نا امید’ در خسارت حاکم

دو Knox County صاحبان کسب و کار که می گویند که آنها از دست پسر بد رفتار سازمانی در جمعه تاسف این هفته نقطه عطفی تنسی تصمیم دیوان عالی کشور تایید pro-کسب و کار قانون محدود کردن خسارت ستمكاران باید پرداخت.

دولت دادگاه عالی – در یک تقسیم تصمیم را تایید کرد این در سال 2011 دولت قانون است که نیاز به قضات به نادیده گرفتن داوران هنگامی که آن شهروند-پانل های تحمیل خسارت بیش از $750,000 در بسیاری از موارد مدنی است.

آن را به نام “کلاه” قانون و بخشی از یک “شبه اصلاحات” جنبش تحت فشار قرار دادند در سراسر کشور توسط لابی برای کسب و کار بزرگ صنعت پزشکی و بیمه.

Knox County صاحبان کسب و کار کتی رابرتز 56 و همسرش, بابی رابرتز, 63, مبارزه شده است قانون برای بیش از یک سال در حال حاضر نوشتن نامه های, نیم سیاستمداران و فشار برای لغو آن است.

آنها گفته بودند با انگیزه به نبرد pro-قانون کسب و کار خود عشق برای پسر ترنت که در سال 2013 مرگ آنها سرزنش بر تخلف شرکت های بزرگ و کینگستون خاکستر ذغال سنگ فاجعه کارگران که می گویند آنها بیمار توسط بد شرکت های بازیگران.

حکم: تقسیم تنسی دیوان عالی کشور OKs pro-قانون کسب و کار دربندی خسارت تعلق می گیرد توسط داوران

در بیانیه ای روز شنبه در گفت آنها “عمیقا نا امید به شنیدن تصمیم دیوان عالی کشور.”

“یکی از اولین زمانی که افکار ما در مورد حکم زغال سنگ خاکستر قربانیان” کتی رابرتس نوشت: در یک ایمیل. “من خیلی امیدوار است که تلاش های ما کمک خواهد کرد که سهولت راه را برای کسانی که عمیقا به دنبال علت جبران.

“ما واقعا تعجب است که TN را انتخاب و به حکومت کلاه قانون اساسی به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر به تازگی انجام می شود” او ادامه داد. “به نظر می رسد که آن مهم تر برای تنسی برای محدود کردن بازیابی و پاسخگویی در موارد غیر عمدی به منظور جذب و محافظت از مسئولیت شرکت های بزرگ قرار گرفته است.”

معیوب تایر خطرناک خاکستر

ترنت رابرتز بود فقط 24 و به رهبری بازگشت از یک سفر ماهیگیری با برادر و پدر خود را هنگامی که یک تایر منفجر در کارولینای شمالی کلیسا ، اتوبوس careened خارج از کنترل در بزرگراه بین ایالتی 40 نزدیکی Dandridge و سقوط کرد و به خودرو است که در آن ترنت رابرتز سفر شد.

ترنت رابرتز و هفت سرنشینان اتوبوس کشته شدند. محققان بعد گذاشته سرزنش مرگ و میر در Hankook tire تولید کننده می دانستند که معیوب پرونده های دادگاه نشان می دهد.

مستقر در کره جنوبی اما با آمریکا ستاد در Nashville, Hankook یافت حمایت قانونی در تنسی مدنی عدالت عمل 2011 و با استفاده از آن خسارت کلاه های Robertses می گویند به زور حل و فصل در نتیجه موارد غیر عمدی از جمله خود را.

کارگران که کمک به تمیز کردن نشت از 7.3 میلیون تن سمی خاکستر ذغال سنگ در دره تنسی اقتدار کینگستون فسیلی گیاه در Roane County در حال حاضر تحت پیگرد را دارا ارشد پیمانکار Jacobs Engineering ادعا آنها گمراه در مورد خطرات و حاضر کافی دنده محافظ مانند تنفس ماسک ماسک و Tyvek بدن مناسب.

تا کنون 47 کارگران کشته شده اند و صدها نفر دیگر بیمار هستند. بسیاری نمی بیمه درمانی داشته باشند. یک هیئت منصفه فدرال در ماه نوامبر 2018 طرفه با کارگران در یکی از چند انتظار پرونده های حقوقی. اما این تصمیم تنها راه را برای آزمایشات بیشتر – که در آن کارگران باید ثابت کند خاکستر ذغال سنگ در معرض علت بیماری خود را.

خسارت کلاه خواهد قانون را محدود می کند چقدر Jacobs را مجبور به پرداخت باید کسانی که در آینده داوران آنها را بدانند گناه مدنی تخلف است.

Jacobs دستور داده شد در اوایل سال 2019 به تلاش برای میانجیگری حل و فصل. آن بوده است بیش از یک سال و پس از آن با هیچ نشانه ای از یک معامله و نصب مرگ و میر. این شرکت با رد هر گونه خطا.

تنسی دفتر تحقیقات شرکت کاوش کارگران ادعا می کند ممکن است اتهامات جنایی.

“افکار ما و نماز همچنان با خاکستر ذغال سنگ قربانیان” کتی رابرتز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>