ناکس متهم در تلفن همراه ممکن است ثابت تفنگ سیگار کشیدن در اقدام به قتل مورد

دادستان یافت نشد واقعی تفنگ سیگار کشیدن در اقدام به قتل پرونده مرد متهم در کمین تیراندازی در خارج از غرب ناکس ارشد مرکز زندگی, اما آنها ممکن است بهترین چیز بعدی — تلفن همراه خود را.

نیکلاس والتون Boggs می گوید او در خانه خواب در ساعات اولیه Aug. 20 زمانی که یک کارمند در Northshore ارتفاعات ارشد مرکز زندگی می گوید: به شدت جوهر تاتو هنرمند اخراج سه عکس از پارکینگ.

تیراندازی از دست رفته 22 ساله اما دو دور زده تسهیلات entryway ویندوز. یک سوم گلوله بود که از داخل اتاق نشیمن منطقه است.

یک Knox County قاضی می رود که به نظر Boggs’ درخواست برای اوراق قرضه کاهش در جلسه جمعه.

یک تلفن همراه است که می گوید در غیر این صورت

به تازگی در ثبت پرونده های دادگاه های Knox County District دادستانی کل اطلاعات گسترده ای از شواهد متهم بهبود از Boggs’ تلفن همراه در این مورد که چرا او باید در زندان در انتظار محاکمه است.

Boggs جستجو برای جهات از غرب ناکسویل آپارتمان برای ارشد مرکز زندگی در 8804 S. Northshore رانندگی در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی براده دولت است. و داده های GPS از تلفن خود را تایید می کند او به سفر است.

حمله بنا به گزارش ها ناشی از یک بحث بیش از رسانه های اجتماعی بین Boggs’ و متهم در حالی که ادعا قربانی مشغول به کار بود اواخر شیفت شب در ارشد مرکز زندگی.

Boggs’ همسر بعد گفته مقامات او در واقع خود را ترک آپارتمان بین نیمه شب تا 1 صبح آن شب او گفتن “شما باید تهاجمی تر. جلوگیری از اجازه دادن به مردم راه رفتن در سراسر شما” قبل از او راه می رفت از در بیرون.

محققان بهبود دو عکس از دزدى ماشین پارک شده خود را در خارج از محل کار که Boggs ارسال این زن از طریق Facebook Messenger فقط قبل از این حمله را به اتهام.

سومین پیام از Boggs به دنبال خواندن “Lmfao من دارم می آیم.”

در این ساعت پس از تیراندازی Boggs گوگل چندین موضوع از جمله “چگونه به اثبات اقدام به پرونده قتل” “اساسنامه محدودیت برای عکسبرداری در خانه” و “north shore امکانات سالمند خدمات عکسبرداری” با توجه به دادگاه براده.

و مورد بحث او در حال فرار از شهر احتمالا به کالیفرنیا و چگونه می توانید وجود دارد در یک سری از مبادلات متن با یک تماس مشخص شده تنها به عنوان “بلیک.”

“من می دانم که برخی از مکان هایی که کردن کتاب و 400 دلار پول نقد در ماه است. شامل همه چیز” تماس با ما پیامک Boggs.

“اگر شما رو به یک اتوبوس را در یک قطار. آنها فقط در مورد همان مقدار از پول و یک قطار با یک دسته از خروجی در مورد چیزی میآید یا شما رو کسی تلاش به شما انتخاب کنید تا. اتوبوس تنها یک راه در و راه. به علاوه قطار در حال راه کولر.”

دادگاه پرونده نیز شامل کپی از چندین بازیافت تلفن همراه, عکس از Boggs حمل سلاح گرم با وجود گسترده خود سابقه محکومیت کیفری در فلوریدا.

به عنوان یک جانی فدرال و دولت قانون منع او را از در اختیار داشتن اسلحه گرم.

“ابرداده نشان می دهد که هر عکس ایجاد شد و پس از متهم شد یک جانی در سال 2010” براده بخوانید.

دیگر شاهد

دادستان قبلا کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه Boggs پس از متهم موفق به نظر می رسد در دادگاه در یک جلسه مقدماتی در ماه اکتبر. از اتهامات عنوان شده بودند دوباره در یک چهار-تعداد presentment بازگشت توسط Knox County هیئت منصفه در ماه دسامبر.

در یک حرکت درخواست خود را 325,000 دلار اوراق قرضه کاهش می یابد به $25,000 Knox County دستیار مدافع مایکل Tabler اشاره می کند که Boggs’ مدعی ظاهر نمی شود قبل از هیئت منصفه و او هنوز به شهادت تحت سوگند در مورد اتهام حمله.

وجود دارد هیچ دیگر شاهد Tabler استدلال می کند که اتهام بر اساس شایعات ناروا.

Knox County دستیار دادستان منطقه عمومی شان McDermott شمارنده که مقدار زیادی از شواهد علیه Boggs آمده است به نور تنها پس از پیوند شد.

“در حالی که متهم محققان گفت که او در خانه در بستر و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تیراندازی شواهد بر خلاف این است که قریب به اتفاق” McDermott استدلال می کند در پاسخ به درخواست برای کاهش اوراق قرضه.

“در حال حاضر پیوند لازم است برای حفاظت از جامعه و برای اطمینان از متهم در ظاهر در دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>