ناکس دموکرات رالی برای جیمز Mackler به آمریکا پیشنهاد | Georgiana تاک

ناکس دموکرات هستند جسارت بیش از چشم انداز از برنده شدن در رقابتهای سنای این سقوط پس از یک مشارکت بالا در مارس 3 ریاست جمهوری اولیه کمک کرد معاون رئیس جمهور جو بایدن در تلاش خود را برای نمایندگان به تابستان دموکراتیک کنوانسیون.

در این انتخابات که بیشتر رای دهندگان معلوم در مقدماتی حزب دموکرات نسبت به حزب جمهوری خواه اولیه Knoxville, شهردار Indya Kincannon و دیگر شناخته شده دموکرات اعلام کرد جمع آوری کمک برای نشویل وکیل جیمز Macklerکه به دنبال نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا در Aug. 6 انتخابات.

جمع آوری کمک است 5 تا 6:30 بعد از ظهر امروز در آلبرایت گرو دم شرکت 2924 ساترلند Ave. سهم سطوح $500 برای میزبان; $250, شرکت میزبان; یا 100 دلار پیشنهاد برای حضور در.

Mackler یک کهنه سرباز در حال اجرا بود برای سنا دو سال پیش هنگامی که سابق لیبریا Phil Bredesen وارد مسابقه. Mackler سپس انصراف و پشتیبانی Bredesen. Bredesen برنده نامزدی خود را از دست داد به جمهوری خواه وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن. برنده جایگزین جمهوری خواه Bob Corker.

تا کنون سه دیگران Marquita Bradshaw, Gary Davis و دیانا Onyejiakaاعلام کرده اند که به صورت دموکراتیک مسابقه. جمهوری خواهان به دنبال جایگزین خروجی حزب جمهوری خواه ایالت Lamar Alexander در درجه اول سفیر سابق بیل Hagerty و پزشک مانی Sethi.

ناکسویل تاجر داگ هورنسابق دولت حزب دموکرات رئیس و یک شرکت رئیس برای Mackler جمع آوری کمک گفت: روز شنبه یک “بزرگ مردم در انتخابات در سراسر کشور قطعا می تواند کمک به” دموکرات ها در ایالت تنسی در ماه نوامبر. که با فرض بایدن می شود نامزد بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز, او گفت:. هورن پشتیبانی بایدن در اصلی.

دیگران ذکر شده به عنوان co-صندلی شامل سابق دموکرات سنا نامزد تری آدامز, پارچه مبلی. گلوریا جانسون از Knoxville نیکوکار روی Cockrum و Knoxville, وکیل مایک وینچستر.

وینچستر گفت: او حمایت Mackler دو سال پیش و او در نظر او “فوق العاده خوبی واجد شرایط است.” او همچنین گفت که او احساس می کند کسانی که رای گیری دموکراتیک هستند و با انگیزه تر از او می تواند به یاد داشته باشید در مدت زمان طولانی و یا حداقل آنها در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری.

“من شنیده ام مردم صحبت کردن در خیابان (در مورد اولیه) در سطح من تا به حال نه شنیده. آن را فراتر از هر چیزی من می توانم به یاد داشته باشید در کار حرفه ای. وجود دارد برخی از جنبش است که بسیار مثبت برای دموکرات” وینچستر گفت.

حتی سفت سرعترئیس Knox County حزب جمهوریخواه اذعان کرد بیشتر ثبت نام رای دهندگان در حال رای گیری برای دموکرات ها در شهرستان. این جمعیت گفت: با مردم به عنوان یکی از سریعترین رشد رای گیری بلوک.

“جمهوری خواهان ماندن پت,” او گفت:.

غیر رسمی آرا در Knox County شد 46,391 رای گیری دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و 36,600 رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای بلیط. در سال 2016 64,845 رای در توافق اولیه و 25,751 رای دموکراتیک اولیه.

هورن گفت: شکوفایی دموکرات رای می تواند کمک به رنه Hoyosیک دموکرات در حال اجرا برای بار دوم به نمایندگی 2nd کنگره منطقه اگر چه از آن خواهد شد سخت برای او به نفع خود در طول تاریخ جمهوری خواه منطقه است. در کنگره ایالات متحده hatebreedیک ناکسویل جمهوری خواه برنده این مسابقه در سال 2018 پس از خدمت به عنوان Knox County شهردار و در قوه مقننه است. Hoyos شد دیرین مدیر تنسی پاک کردن شبکه آب.

در حالی که Burchett برنده با نزدیک به دو سوم از آرا Hoyos بود رو گرفتن بیشتر رای دموکرات تر از قبلی نامزدها. مبارزات انتخاباتی او احساس می کند این منطقه است که با تکیه پیشرفته تر از آن سنتی جمهوریخواه پایه. هورن گفت که او در نظر گرفته Hoyos عالی نامزد است که کار بسیار سخت و گفت: او قصد دارد برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. نامزد دریافت حمایت از زنان ملی سیاسی حزبی هفته گذشته است.

هورن شناخته شده است که گاهی اوقات حمایت جمهوری خواهان. او در توصیف خود را به عنوان یک “طرفدار زندگی, ازدواج بین زن و مرد دموکرات. دموکرات ها باید یک چادر بزرگ. آنها نیاز به فشار سخت در آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. خواهان انجام می دهند نه آنچه را که آنها باید (در این مناطق),” او گفت:.

دموکرات داگ Veumکه در خدمت به عنوان یک استراتژیست برای Hoyos گفت که او احساس می کند یکی از دلایلی که دموکرات ها می تواند انتخاب کنید تا آمریکا صندلی است که الکساندر به استفاده نمی شود خود را در سال گذشته در هر ستارگان راه است. جمهوری خواهان نمی بهره مندی از میراث او, او گفت:.

“دموکرات زد به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلبان سال گذشته است. ما کاندیدای سنا را به اجرا در خود و یک نامزد که طنین انداز,” Veum گفت.

Veum است در میان کسانی که دموکرات ها که منتظر تا روز انتخابات برای رای دادن در این سال اگر چه او معمولا طول می کشد استفاده از رای گیری اولیه ، او گفت که او به رای سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ تا زمانی که بایدن در زمان کارولینای جنوبی اولیه. و سپس سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq کاهش یافته است و تایید بایدن شب قبل از انتخابات.

“همه ناگهانی آن جو یا برنی و برنی است که یک فرد عصبانی. آن جو. تیم خود را به طنین انداز با مردم است. ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه برنده خواهد شد برای دموکرات” Veum گفت.

دیگر محلی دموکراتیک رهبر کریس Foellگفت: او تصمیم گرفت برای حمایت بایدن ماه پیش و با دیگران تلاش برای کشف کردن چگونه به طور فعال از طرف او در Knox County است. دو نفر در ارتباط با بایدن کمپین با او تماس پس از او رسیده اما اساسا به او گفت که او خود را در شرایط راه اندازی تلفن بانک و یا دیگر مبارزه.

“در واقع آن, آیا خودتان آن را” Foell گفت.

او موافق با تنسی حزب دموکرات صندلی مریم مانچینی, بود که به نقل عنوان کرد و گفت که بایدن به حال طبیعی حوزه در تنسی است. قطعا آن را نشان داد از آنجا که معاون سابق رئیس جمهور نمی مبارزات انتخاباتی در دولت و یا هر گونه دفاتر مانند بلومبرگ تاسیس در ناکسویل و جاهای دیگر.

بلومبرگ نیز خارج و پرتاب حمایت خود را به بایدن. او گفت که او قصد دارد به منابع کمک به برنده نهایی ریاست جمهوری اولیه.

LaKenya MiddlebrookKnox County حزب دموکرات صندلی گفت: او نمی داند آنچه که اتفاق خواهد افتاد به بلومبرگ ستاد غربی خیابان. این حزب دارای دفاتر در شهرستان درونی در مورگان خیابان که در حال حاضر در حال استفاده هستند. او گفت: او را به چالش در حال حاضر است که برای حفظ شتاب رفتن برای اوت مقدماتی و شهرستان های کلی انتخابات است.

جمهوری خواهان در ضمن خود را باز کرده اند Knox County ستاد در 5710 کینگستون Pike, سوئیت های 6 و 7. باز برگزار شد برای نامزدها برای Knox County دفاتر و دیگری برگزار خواهد شد برای دولت و ادارات فدرال در مقدماتی سرعت گفت.

انتخابات نوامبر است. 3.

نمایندگان انتخاب شده: کسانی که رای گیری در مارس 3 جمهوریخواه اولیه در تنسی انتخاب 14 در بزرگ نمایندگان به ملی کنوانسیون حزب جمهوری خواه در شارلوت کارولینای شمالی و سه به نمایندگی 2nd کنگره منطقه.

برندگان تمام نمایندگان برای مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس غیر رسمی نتایج انتخابات هستند: نمایندگان در-بزرگ – چاد بلکبرن استیو Allbrooks جک جانسون مای Beavers, بث اسکات کلیتون امی جونز, شانون Haynes, ویلیام Lamberth Douglas M. Englen لیندا D. نخ جین Chedester جولیا Atchley-سرعت Lei ان Gleavesو پگی لارکین. نماینده منطقه 2 – David A. اسقف جیمز کورکوران و رابین Flenniken.

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>