ناکس قضات موضوع ‘فوق العاده’ کتاب و انتشار به ترتیب در میان شیوع کروناویروس

کتاب آنها, اما نگه داشتن آنها نیست.

ناکس شهرستان قضات صادر شده است که بخشنامه فوق العاده روز دوشنبه در آنها چه می گویند, یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus به زندان بازداشت شدگان نگهبانان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

سفارش نیاز به Knox County Sheriff را به کتاب و سپس آزاد — بدون شنیدن و یا پول نقد و اوراق قرضه — همه دستگیرشدگان به اتهام جنحه و غیر خشونت آمیز و جنایت.

دستگیرشدگان به اتهام رانندگی در حال مستی و یا حمله های داخلی به طور خاص معاف از پتو و آن را اجازه می دهد تا دادستان به پرونده یک حرکت برای جلوگیری از انتشار در مواردی که آنها ادعا می کنند که arrestee خطرناک است.

تمام هشت نفر از ناکس شهرستان کیفری قضات به منظور امضا.

“با توجه به تراکم جمعیت محلی بازداشتگاه و نیاز به کاهش پتانسیل گسترش COVID ویروس به زندانیان اصلاح افسران و کارکنان مراقبت های بهداشتی لازم است موارد زیر را به طور موقت اقدامات فوق العاده به تعادل منافع عدالت و منافع بهداشت عمومی” منظور متحده است.

COVID-19 قضایی اضطراری

تنسی دیوان عالی کشور در صدور قضایی وضعیت اضطراری سفارش اواسط ماه مارس — پس از تمدید طریق ممکن است 1 — تعلیق ترین فرد در جلسات در همه دولت ها ، اما دادگاه عالی تا کنون را ترک کرده است جزئیات بیشتر در مورد نحوه پیاده سازی این منظور قضات است.

ریاست قضات سراسر کشور دستور داده شد توسط دادگاه عالی در هفته گذشته به ارائه برنامه های جمعه که شامل برنامه ای برای کاهش زندان و زندان جمعیت.

گروه از جمله تنسی انجمن دفاع جنایی وکیل شده اند صدایی زنگ بیش از خطر شیوع کروناویروس در زندان های محلی. هفته گذشته آنها ثبت اضطراری طومار درخواست دادگاه عالی به سفارش قضات به هر دو روشن کردن زندان ها و زندان و توقف جریان را به آنها.

دادگاه عالی ایالت هنوز خطاب که دادخواست و روشن نیست اگر و یا زمانی که دادگاه ممکن است حکومت در آن است.

در ضمن کلانترها قضات و دادستان ها و وکلای سراسر کشور شده اند دست و پنجه نرم کردن با آنچه به انجام به هر دو محافظت از جرم و حفاظت از متهم از coronavirus یا COVID-19.

ناکس اخبار شده است نظارت بر عملیات جمعیت در امکانات مدیریت KCSO پس از دادگاه عالی صادر شده و آن اورژانس سفارش.

در 15 مارس وجود دارد 1,443 زندانیان مستقر در KCSO امکانات. روز دوشنبه جمعیت ایستاده بود در 1,136 — 21 درصد کاهش پس از سفارش امضا شد.

قبل از همه گیر روزانه به طور متوسط جمعیت برای Knox County است 1,300 زندانیان.

ناکس قضات وجود دارد بیشتر به انجام

این Knox County قضات گفت: در روز شنبه سفارش وکلای هر دو طرف دادستانی راهرو “را ساخته اند گام های بلندی در کاهش جمعیت فعلی در Knox County بازداشتگاه” از طریق موافقت نامه های که مجموعه ای از بازداشت شدگان در موارد خاص.

“بسیاری از زندانیان آزاد شده اند خود به خود تعهد” منظور اعلام کرد. “طرفین را تشویق به ادامه حل و فصل موارد به خصوص کسانی است که در نتیجه آزادی از زندان از unsentenced افراد است.”

اما بیشتر اقدامات در حال اثبات لازم است که این بیماری همه گیر در ادامه با توجه به سفارش.

سفارش نیاز به انتشار, پس از رزرو از دسته های زیر از دستگیرشدگان:

  • هر کسی که دستگیر و به بزه و جرم می کند که شامل حمله های داخلی و یا DUI
  • هر کسی بازداشت غیر خشونت آمیز, C, D و یا E جنایت
  • هر کسی که دستگیر شد اولین بار نقض آزادی مشروط شارژ
  • هر کسی که متهم به نقض آزادی مشروط برای عدم پرداخت هزینه ها و جریمه و یا دیگر جزئی “ویژگی های” نقض

منظور به طور خاص معاف از دستگیرشدگان متهم به خشونت از جمله کودک آزاری رانندگی تحت تاثیر و یا burglarizing خانه از کتاب و انتشار سیاست.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>