ناکس اخبار ورزشی جوایز تبدیل به on-demand پخش خواهد شد و از ویژگی های ورزشکاران حرفه ای

ناکس اخبار خود را تغییر سالانه دبیرستان جوایز ورزشی نشان می دهد از یک رویداد فیزیکی در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 27 به یک ستاره نکردم جوایز نشان می دهد پخش آنلاین خواهد شد که در دسترس بدون هیچ هزینه ای در 6 p. m. در ژوئن 18.

این است که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

نشان می دهد از ویژگی های ورزشکاران حرفه ای به عنوان میزبان و جایزه گوینده و ارائه خواهد شد جامعه با بر روی تقاضا پخش به حفظ سنت سالانه تجلیل صدها دانش آموز دبیرستان ورزشکاران برای کار سخت و فداکاری خود را به ورزش خود را در طول سال تحصیلی گذشته است.

جوایز نشان می دهد در دسترس خواهد بود به تماشای بر روی هر دستگاه هوشمند از طریق یوتیوب و رویداد, وب سایت sportsawards.knoxnews.com.

جوایز نشان می دهد خواهد شد که توسط تلویزیون و مجریان ورزشی جسی پالمر و مریم گلی استیل. افراد مشهور, ورزشکاران شرکت کننده در این جایزه ارائه و شامل New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees به عنوان فوتبال جایزه مجری و المپیک مدال طلا, Misty May-Treanor, به عنوان, والیبال, جایزه مجری و بسیاری دیگر اعلام می شود در هفته های آینده.

نشان می دهد ویژگی فرصت برای برنده شدن امضا هدایا و جوایز دیگر هم قبل از اولین بازی و در طول نشان می دهد. ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم توسط مه 8 به روز رسانی دریافت خواهید کرد.

همه بلیط خریداری شده از طریق فروشندگان مجاز (Ticketmaster و تنسی تئاتر box office) خواهد بود به طور خودکار مسترد و بعد از عمل مورد نیاز است برای دریافت بازپرداخت.

برای اطلاعات تماس و پرسش و پاسخ در مورد ناکس اخبار ورزشی جوایز On-Demand پخش مراجعه کنید sportsawards.knoxnews.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>