ناکس riverfront صاحبان اموال خواسته برای کمک در جستجو برای از دست رفته Jefferson County زن

ناکسویل مقامات درخواست صاحبان املاک در تنسی رودخانه به نگاه همراه آب در میان جریان جستجو برای یک Jefferson County زن گزارش از دست رفته بیش از آخر هفته.

همسر و مادر تیفانی Trull ماشین در یک پارکینگ در دانشگاه تنسی چروکی مزارع خاموش الکوا بزرگراه در Knoxville مدت کوتاهی پس از او گزارش شده است از دست رفته به Jefferson County Sheriff را در روز جمعه با توجه به ناکسویل اداره پلیس.

“بر اساس شواهد و مدارک در صحنه وجود دارد دلیلی برای باور کردن که Trull وارد آب در نزدیکی مرکز شهر در منطقه” یک KPD انتشار اخبار متحده است.

با توجه به Facebook پست توسط Trull پسر سیاوش Ramey های تلفن همراه و برخی از لباس او داشت در همان منطقه به عنوان وسیله نقلیه خود را.

چند سازمان به حالت تعلیق در جستجوی آب در نزدیکی چروکی مزارع پس از اینکه قادر به کردهاید 48 ساله Dandridge زن یکشنبه.

“این KPD ادامه به استفاده از تمام منابع در دسترس برای کمک به وضوح از دست رفته فرد مورد همه آگهی های هستند که به دنبال” آزادی می خواند.

“به عنوان بخشی از آن KPD خواسته است برای هر کسی که صاحب ملک در امتداد رودخانه تنسی به بررسی اسکله boathouses اموال خطوط بانک ها و outbuildings شده اند که به تازگی بررسی می شود. علاوه بر این اگر کسی تصویری است که قطاری از هر بخشی از تنسی رودخانه KPD قدردانی هر گونه کمک در دریافت این ویدیو.”

هر کسی با اطلاعات در Trull محل خواسته است برای تماس KPD در 865-215 7317 یا پیام پلیس در Facebook و یا توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>