ناکس مدارس ممکن است بازگشایی ساختمان این سقوط اما ‘آموزش مجازی’ هنوز هم یک گزینه

Knox County Schools سرپرست باب توماس ارسال یک ایمیل به منطقه خانواده های سه شنبه شب درخواست از آنها برای تکمیل یک بررسی در مورد آموزش مجازی. این منطقه در حال کار بر روی آن بازگشایی برنامه ریزی برای سقوط اما بررسی است که به طور خاص برای خانواده هایی که به احتمال زیاد انتخاب آموزش مجازی اگر منطقه اصلی آموزش مدل خواهد بود ،

“همانطور که قبلا گفته ام هدف ما این است که برای بازگشت به یک فرد در محیط مدرسه در پاییز” توماس گفت: در ایمیل. “ما در ادامه به دقت نظارت تاثیر COVID-19 و هماهنگ با Knox County Health Department از رژیم صهیونیستی است. بیل لی و دیگر دولت و رهبران محلی. اما ما بر این باور است که بازگشت به کلاس های درس را به بهترین علمی نتایج, اگر ما می توانید انجام دهید در حالی که منطقی حفاظت از سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان.”

“اما ما می دانیم که در این سناریو برخی از خانواده ها نخواهد بود راحت با یک بازگشت به مدرسه” توماس گفت: در ایمیل. “به عنوان یک نتیجه, ما یک مجازی گزینه برای آن دسته از دانش آموزان است.”

توماس در حال حاضر منطقه را بازگشایی طرح در جولای 15, تخته, آموزش و پرورش نشست. در اوایل این تابستان این منطقه خواست خانواده ها برای تکمیل یک بررسی در مورد بازگشایی. در آن منطقه مشخص شده سه مدل آموزش از جمله یک فرد با گزینه های اضافی احتیاطی مجازی گزینه و ترکیبی از گزینه های که در آن دانشجویان به جای آمدن به ساختمان مدرسه.

بیشتر: Knox County Schools لبه و نزدیک به سمت نهایی بازگشایی, برنامه ریزی برای سال آینده مدرسه

نظرسنجی جدید اختیاری است و nonbinding اما توماس گفت: پاسخ کمک خواهد کرد که این منطقه بر این اساس برنامه ریزی.

“این مجازی گزینه ساخته شده است با تشکر از امکان ما 1:1 ابتکار است که ارائه هر دانش آموز با یک Chromebook” ایمیل گفت. “ما همچنین در حال کار بسیار مجدانه با شرکای اجتماعی به اطمینان حاصل شود که هر خانواده دارای دسترسی به اینترنت است.”

در بازگشایی نیروی کار جلسه روز دوشنبه افسر ارشد فناوری گیل Byard گفت: این منطقه در حال کار با شرکای اجتماعی در مقرون به صرفه گزینه های اینترنت.

والدین برای تکمیل این نظرسنجی توسط سه شنبه, جولای 7, اگر آنها فکر می کنم خود دانش آموز است که به احتمال زیاد به استفاده از یک مدرسه مجازی گزینه است. این بررسی در منطقه سایت. خانواده ها که نمی خواهد با استفاده از مجازی گزینه نیازی به رقابت بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>