ناکسویل اجازه می دهد تا رستوران به گسترش صندلی در فضای باز و می خواهد به صاحبان خلاق

ناکسویل رستوران نمی خواهد که خود را محدود پاسیو فضای امن صندلی در فضای باز با تشکر به یک شهر جدید مجوز اجازه می دهد کسب و کار به گسترش پارکینگ و دیگر فضاهای عمومی.

رستوران مهمان مجاز به ناهار خوردن در داخل خانه در حال حاضر تحت COVID-19 دستورالعمل اما صندلی در فضای باز تبدیل شده است یک گزینه ارجح برای مشتریان به دنبال به حداکثر احتیاط است.

برخورد با ظرفیت محدود

در بسیاری از موارد رستوران پاسیو فضای قابل ملاحظه ای کوچکتر از اتاق ناهار خوری. گوجه فرنگی در بازار مربع است که در میان رستوران ها علاقه مند به استفاده از یک مجوز برای به دست آوردن اضافی فضای باز است.

“این یکی دیگر از راه حل خلاق که واقعا می تواند کمک به در حال حاضر” گوجه فرنگی سر مالک مهستی Vafaie گفت: در شهر انتشار اخبار. “این به ما کمک خواهد کرد ادامه خدمت به همه نیاز دارد و همچنین به عنوان اضافه کردن به جذابیت ما در مرکز شهر.”

Vafaie گفت ناکس اخبار رستوران تنها قادر بوده است به مشتریان صندلی در چهار از آن جداول در فضای باز به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اکثر مشتریان ترجیح می دهند به خارج از نشستن در طول pandemic, او گفت:, و قادر به ارائه صندلی در فضای باز می تواند به نوبه خود مشتریان به دور است.

خوشبختانه بازار مربع دارای مقدار زیادی از مکان ها برای بداهتا پیک نیک. برخی از مشتریان خواهد شد را انتخاب کردن مواد غذایی به رفتن اگر صندلی در فضای باز در دسترس نیست و غذا خوردن در این نزدیکی هست, او گفت:.

در برخی موارد, آنها برای حل و فصل ناهار خوری داخل.

یک فضای ممکن در بازار مربع

Vafaie امیدوار جدید اجازه را می دهد که گوجه فرنگی سر به ارائه حداقل هشت بیشتر جداول در فضای باز. این شهرستان با توجه به مرکز میدان بازار که در آن یخ تنظیم شده است تا در طول فصل زمستان به عنوان یک فضای ممکن برای نزدیکی و رستوران ها به استفاده از, او گفت:.

“ما واقعا نگاه در جزئیات هنوز اما راه بازگشت در روز هنگامی که گوجه فرنگی سر تنها رستوران باز در شب, مشتریان ما نشسته در شهرستان جداول و ما منتظر آنها,” او گفت:.

Vafaie در واقع یکی از پیشخدمت در آن زمان است. راه رفتن به عقب و جلو بود, خوب تمرین, او گفت:, اما این فضا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر.

“من واقعا درک این واقعیت است که این شهرستان فعال بودن و به دنبال راه هایی برای کمک به کسب و کار مرکز شهر,” او گفت:.

آن می رود ‘راه طولانی’ برای کمک به احساس امن

ناکسویل شهردار Indya Kincannon اعلام کرد اجازه دوشنبه در پاسخ به “بزرگ مالی آمار” رستوران های محلی در طول زمستان.

“امید من این است که بیشتر در فضای باز ناهار خوری گزینه کمک خواهد کرد که کسب و کار باز بماند” او گفت: در انتشار. “این حرکت همچنین می تواند یک راه طولانی در کمک به کارمندان و مشتریان احساس امنیت بیشتر مردم بازگشت به ناهار خوری.”

مجوز برای رستوران در محدوده شهر است و می تواند برای هر دو عمومی و خصوصی فضاهای باز. نمونه شامل خصوصی پارکینگ, پارکینگ های عمومی و فضاهای “مورد استفاده قرارگرفته عمومی و مالکیت خصوصی” آزادی گفت.

آنچه مورد نیاز است برای اجازه ؟

مجوز برنامه های کاربردی در دسترس هستند knoxvilletn.gov/outdoordining.

تقاضا برای استفاده موقت مجوز هزینه $100. قاب زمان برای هر مجوز تعیین خواهد شد که این مجوز صادر شده است با توجه به این شهرستان است.

صاحبان رستوران ها را تشویق به “تفکر خلاق” در مورد فضای در دسترس در هنگام استفاده از.

متقاضیان باید اجازه کتبی از هر نزدیکی ساکن صاحب ملک یا کسب و کار است که ممکن است تحت تاثیر گسترش صندلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>