ناکسویل منطقه مدرسه بسکتبال منطقه برنامه مسابقات

دبیرستان بسکتبال postseason وارد کرده است. در اینجا این است که این منطقه در مسابقات و برنامه برای ناکسویل منطقه تیم است.

منطقه مسابقات برنامه می توان به [email protected]

بخش دوم-یک

منطقه 1

دوشنبه: دختران: فضل مسیحی 57, Berean مسیحی 42; CAK: 69, Concord, مسیحی 33

شنبه: پسران: فضل مسیحی 71, کنکورد مسیحی 40; پادشاه آکادمی 66 اولین باپتیست آکادمی 56

در Knoxville, Webb

پنج شنبه: دختران: ناکسویل Webb 48, CAK 45; پادشاه آکادمی 71 فضل مسیحی 37; پسر: ناکسویل Webb 69 پادشاه آکادمی 28; Grace Christian 59, CAK 45

جمعه: دختران: مقام سوم بازی CAK در مقابل فضل مسیحی 3 p. m.; قهرمانی Knoxville, Webb در مقابل پادشاه آکادمی 6 بعد از ظهر پسران: مقام سوم بازی پادشاه آکادمی بازنده مقابل CAK, 4:30 بعد از ظهر, قهرمانی, Knoxville, Webb در مقابل فضل مسیحی 8 p. m.

منطقه 3-یک

دوشنبه: دختران: Rockwood در اوکدیل, 7 p. m.

شنبه: پسر: الیور چشمه در Coalfield, 7 p. m.

چهار شنبه: دختران: Rockwood-اوکدیل برنده در اونیدا, 7 بعد از ظهر; Coalfield در افتابی, 7 بعد از ظهر ; میدوی در Oliver چشمه 7 بعد از ظهر; Harriman در ورتبورگ, 7 p. m.

پنج شنبه: پسر: الیور چشمه-Coalfield در اونیدا, 7 بعد از ظهر; Rockwood در ورتبورگ, 7 بعد از ظهر; اوکدیل در افتابی, 7 بعد از ظهر; میدوی در Harriman, 7 بعد از ظهر

در Roane امور خارجه

جمعه: دختران: (Rockwood-اوکدیل برنده)-اونیدا برنده در مقابل Coalfield-افتابی برنده 6:30 p. m.; میدوی-Oliver چشمه برنده در مقابل Harriman-ورتبورگ برنده 8 p. m.

شنبه: پسران: (الیور چشمه-Coalfield برنده)-اونیدا برنده در مقابل Rockwood-ورتبورگ برنده 6:30 p. m.; میدوی-Harriman برنده در مقابل اوکدیل-افتابی برنده 8 p. m.

دوشنبه: دختران: مقام سوم بازی 6:30 p. m.; قهرمانی بازی 8 p. m.

شنبه: پسران: مقام سوم بازی 6:30 p. m. بازی مسابقات قهرمانی 8 p. m.

منطقه 3-AA

در گیبس

جمعه, فوریه. 21: دختران: Pigeon Forge در مقابل اتحادیه شهرستان 4 p. m.; گیبس در مقابل کارتر 7 p. m. پسران: گیبس در مقابل Pigeon Forge, 5:30 p. m.; Union County مقابل نرتهویو آکادمی 8:30 p. m.

چهار شنبه, فوریه. 22: دختران: کارتر-گیبس برنده در مقابل Gatlinburg-Pittman 4 p. m.; Pigeon Forge-Union County برنده در مقابل نرتهویو آکادمی 7 p. m. پسران: نرتهویو آکادمی-Union County برنده در مقابل Gatlinburg-Pittman, 5:30 p. m.; گیبس-Pigeon Forge برنده در مقابل کارتر 8:30 p. m.

دوشنبه, فوریه. 24: دختران: مقام سوم بازی 6 بعد از ظهر; پسران: مقام سوم بازی 7:30 p. m.

سهشنبه, فوریه. 25: دختران; قهرمانی بازی 6 بعد از ظهر; پسر: قهرمانی بازی 7:30 p. m.

منطقه 3-AAA

در اووک ریج

دوشنبه: دختران: سالن مقابل Karns, 6 p. m.; کلینتون در مقابل شهرستان اندرسون در مقابل کلینتون 7:30 p. m.

شنبه: پسران: سالن مقابل Anderson County, 6 بعد از ظهر; پاول در مقابل Campbell County, 7:30 p. m.

چهار شنبه: دختران: Anderson شهرستان-کلینتون برنده vs. مرکزی 6 بعد از ظهر; سالن-Karns برنده در مقابل Campbell County, 7:30 p. m.

پنج شنبه: پسران: پاول-Campbell County برنده در مقابل Karns, 6 p. m.; Anderson County-سالن برنده vs. مرکزی, 7:30 p. m.

شنبه: دختران: نیمه نهایی, 3 p. m.; نیمه نهایی; 4:30 بعد از ظهر پسران: نیمه نهایی, 6 p. m.; نیمه نهایی, 7:30 p. m.

دوشنبه: دختران: مقام سوم بازی 6 بعد از ظهر پسران: مقام سوم بازی 7:30 p. m.

شنبه: دختران: مسابقات قهرمانی بازی 6 بعد از ظهر پسران: قهرمانی بازی 7:30 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>