ناکسویل-منطقه دبیرستان بازیکنان فوتبال در فصل آینده: ‘ما همه فقط آماده برای بازی’

جنوبی-دویل تیم فوتبال بازگشت به تمرین بیش از یک ماه پیش در یک لحظه که نوح مایرز برابر با “یک بچه اولین کریسمس.”

دیگر بازیکنان در KFOA رسانه های روز جمعه در سه پشته گلف با بیان این که همان سطح از هیجان برای بازگشت به میدان است.

پس از پایان ماه مه به بالا در مدارس سراسر کشور تهیه شده است به صورت نامشخص فصل آینده را تیره ساخته شده است در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان TSSAA همچنان شور — بیشتر به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد فصل آینده در روز چهارشنبه — سرخوردگی کرده و به جای هیجان همان کسانی که بازیکنان یک بار احساس می شود.

“من کمی نا امید” گفت: مایرز ارشد linebacker که منجر جنوبی-دویل در پردازد (83) و تکل برای از دست دادن (20.5) در فصل گذشته. “این همه در انگشتان پای خود است. آن را مانند همه رفتن بر روی پوسته به خصوص بازیکنان فوتبال. آنها گفتند: رفتن به تصمیم گیری به تعویق افتاد و به آن … کمی خسته کننده است.”

تامی عرق کارفرمایی و دفاعی را برای Fulton نا امید شده بود که TSSAA رسیده است یک تصمیم.

“من امیدوار است تا” عرق گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس به همان شیوه. من آرزو می کنم آنها فقط بیا با انتشار … گرفتن همه امید بود و این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام و سپس نوع از به تأخیر انداختن آن است.

“این پایان جهان من فقط آرزو می کنم نیست امید من است.”

بسیاری از 33 مدارس نشان داده شده در رسانه های روز جمعه آورده مربیان و بازیکنان اما هشت برنامه ارسال تنها مربی است. ماسک یک نیاز برای همه حاضر و تلاش شده است برای به اجرا درآوردن اجتماعی محدودیت فاصله.

مریویلل مربی درک شکار فضل مسیحی مربی فرسوده برادلی و Webb مربی دیوید static multimedia بودند که در حضور و غیاب بدون بازیکنان همه در خصوص نگرانی های ایمنی.

“من احساس نمی راحت با آن (آوردن بازیکن)” static multimedia گفت. “شما در حال رفتن به یک محیط جدید. … من می دانم که آنها متعهد به ساخت مطمئن شوید که آن را بی خطر است اما در این زمان من فقط احساس مانند آن را احتمالا زمان به آنها را.”

در حالی که بازیکنان نیست باید یک اولویت در کدام گزینه به TSSAA را انتخاب کنید همه آنها معتقدند که آنها می خواستند برای دیدن این زمینه در برخی از ظرفیت این سقوط.

“ما همه فقط آماده برای بازی” الکوا پایان دفاعی خاکستری Carroll یک Georgia Tech مرتکب گفت. “هر آنچه که ما باید انجام دهیم. اگر ما رو به پوشیدن ماسک این کار را خواهیم کرد. فقط تا زمانی که ما می تواند فوتبال بازی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>