Knoxville, بودجه دارای خط در هزینه و مالیات در میان COVID-19 بحران

ناکسویل شهردار Indya Kincannon منتشر مدرج به پایین $334.4 میلیون بودجه شهرستان جمعه که کسب و کار به طور معمول تا آنجا که ممکن است در میان یک جهانی همه گیر و بلندی رکود اقتصادی

پیشنهاد افزایش هزینه برای خدمات ضروری و اجتناب کاهش عمده به عنوان شهر تلاش می کند به حرکت چه چیزی می تواند یک متغیر چند ماه با پیش بینی از دست دادن $8 میلیون به 9 میلیون دلار در فروش درآمد مالیاتی در سراسر پایان 2019-20 و آغاز 2020-21 بودجه.

وجود دارد هیچ افزایش مالیات در این طرح که حدود 1.8 میلیون دلار کمتر در هزینه از بودجه سال گذشته. فقدان یک پیشنهاد افزایش مالیات بر سیگنال های این شهر اعتماد به نفس را در خود جای پا مالی در گیر و درخواست از شورای شهر برای معده افزایش مالیات در حالی که ساکنان از عواملی هستند که ممکن است یک nonstarter.

بودجه takeaways

آن را یک ‘no-frills بودجه

شهردار مادلین Rogero شناخته شده بود به استفاده از بودجه ارائه به عنوان اطلاعیه مهم برای پروژه های مانند $40 میلیون امنیت عمومی مرکز 17 میلیون دلار به خیابان نور مقاوم سازی و یا 10 میلیون دلار شهری بیابان دروازه پارک. هیچ یک از وجود دارد که در Kincannon پیشنهاد.

مثل Rogero را در آخرین بودجه Kincannon کاهش در تالار بلیط موارد. سرمایه دلار پول صرف شده در ساختمان, تجهیزات و پروژه ها — خواهد بود کاهش 12 میلیون دلار (تقریبا یک سوم) و خواهد آمد در بیش از 24 میلیون دلار.

با اینحال کارگران شهرستان خواهد شد گرفتن 2.5% افزایش دستمزد است که مطابق با سال های گذشته است. Kincannon شامل $200,000 برای جبران خسارت مطالعه برای کمک به شهرستان رقابتی می باشد.

در اوایل این هفته Kincannon به نام او پیشنهاد یک “no-frills” بودجه و گفت که او فکر نمی کنم این شهرستان را به کردند کارکنان مانند شهرستان تصمیم به انجام. وجود دارد هیچ نشانه ای در این پیشنهاد که کردند لازم خواهد بود.

ایمنی عمومی خدمات ضروری تامین می شود

این پیشنهاد را افزایش می دهد تا برای هر بخش عمده از جمله 58 میلیون دلار (تا 1.4 میلیون دلار) برای اداره پلیس و $42.2 میلیون (تا $650,480) برای آتش نشانی. این شهرستان شامل بیش از 1 میلیون دلار برای صندوق های سرمایه برای این دو هر چند بخش لیست نبود به طور خاص چگونه این پول می تواند صرف دیگر نسبت به آن می گویند را نسبت به تجهیزات.

علاوه بر این شهردار پیشنهاد و اضافی $746,400 به صورت بدن فرسوده و در ماشین دوربین برای پلیس اضافه کردن به بودجه شورای شهر تصویب کرده قبلا.

این پیشنهاد شامل 1.4 میلیون دلار برای یک پست فرماندهی تلفن همراه وسیله نقلیه برای ناکسویل-Knox County Emergency Management Agency (شهرستان نیز تراشه در آن) و یک معاون جدید مدیر موقعیت برای آژانس یک حرکت کارگردان Colin Ickes درخواست کرده است برای سال.

COVID-19 کمک

به طور جداگانه شهردار دلار اعلام 4.1 میلیون COVID-19 بازیابی بودجه در نظر گرفته شده است برای حمایت از واکنش جامعه همه گیر و آدرس نیازهای فوری رو به ساکنان. گنجانده شده است که در مجموع 1.1 میلیون دلار برای اجاره و پرداخت وام مسکن کمک.

“ما بسیار آگاه هستند بسیاری از مردم از دست داده اند منابع خود را از درآمد و نگران خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن” Kincannon گفت: در انتشار اخبار. “همین دلیل است که آن را ضروری است که شهر توسعه یک برنامه است که می تواند کمک به سهولت که بار.”

اطلاعات در مورد چگونه به درخواست برای کمک در دسترس خواهد بود در تاریخ بعد.

اضافی COVID-19 وجوه عبارتند از:

 • $500,000 به ایران راه COVID پاسخ صندوق برای حمایت از محلی غیر انتفاعی ارائه خدمات ضروری برای کسانی که تحت تاثیر بحران
 • $200,000 برای صندوق برداشت دوم تلفن همراه وعده های غذایی و سازمان های دیگر, پاسخ فوری به مواد غذایی و تغذیه نیاز دارد
 • $349,637 از طریق بودجه فدرال برای خرید ایمنی و تجهیزات حفاظت فردی برای پلیس
 • $428,017 در صورت محلی و فدرال تامین کمک های مالی به سازمان های حمایت از افراد با تجربه و یا رو به بی خانمانی
 • 100.000 دلار برای توسعه نیروی کار تلاش برای حمایت از بهبودی طولانی مدت
 • $417,500 برای ایمنی عمومی COVID-19 پاسخ پاداش و قدردانی از اولین پاسخ دهندگان در این شهر پلیس و آتش بخش است.

دیگر نکات برجسته بودجه

 • $6.8 میلیون دلار برای سنگ فرش خیابان های نزدیک به 1 میلیون دلار از بودجه سال گذشته و 1.1 میلیون دلار برای پیاده رو
 • 2.5 میلیون دلار برای مقرون به صرفه/نیروی کار اجاره مسکن
 • 4.5 میلیون دلار برای خانه Austin تجدید حیات پروژه
 • 500.000 دلار برای توسعه یک طرح جامع برای بهبود مسکن و امکانات رفاهی در غرب ارتفاعات محله.
 • 1 میلیون دلار برای Sevier خیابان streetscapes به علاوه 1 میلیون دلار برای زیرساخت ها در اسکله رانندگی در نزدیکی Suttree فرود پارک
 • $1.18 میلیون نفر در طوفان آب زهکشی بهبود و لوله بازسازی و تعمیرات
 • $425,000 برای جامعه مدارس (مرکز شهرستان محلات)
 • 300.000 دلار برای میدان توپ تنیس و زمین بازی پیشرفت همراه با 500.000 دلار برای سومین نهر Greenway تعمیرات و 250.000 دلار برای چشمه پارک شهر بهبود
 • $70,000 در فن آوری و ارتقاء (WiFi) برای شهر و مراکز تفریحی

برخی از کاهش

این پیشنهاد شامل کاهش برخی از ادارات و بودجه:

 • $406,000 برش برای دادگاه شهر (17% کاهش)
 • $450,940 کاهش مواد زائد جامد (4.5% کاهش)
 • $1.03 میلیون برش در مرکز کنوانسیون صرف (4.95% کاهش)

یادداشت های دیگر

مانند هر دیگر شهرداری در سراسر کشور در این شهرستان آماده شده است بودجه در تلاطم یک بیماری همه گیر که مخرب بودجه پیش بینی چپ و راست. بر خلاف اکثر تا کنون دیگر شهرداری هر چند ناکسویل آن را انجام داده است با انتشار یک مدیر امور مالی.

بویس ایوانز به طور موقت پر نقش چپ توسط دیرین مدیر امور مالی جیم نیویورک که بازنشسته 31 دسامبر سال گذشته است.

چه بعدی

شورای شهر را با بودجه و در نهایت به تصویب آن در دو خوانش ژوئیه 1. شهردار خواهد شد در حال حاضر آن را به شورای مارس 5.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>