ناکسویل کسب و کار در حال بازگشایی اما شب زنده داری باید صبر کنید در خط| کاترین وایتهد

با تشکر از coronavirus من جمعه شب رفته از نوشیدنی مخلوط در زیر چراغ های نئون در مورد علاقه من به شراب ارزان تحت lamplight ساطع از طرف من جدول. من رقص به دیجیتال جریان مثل هیچ کس (چون هیچ کس) در faux چوب جنگلی است که به جای عرق تحریک و مهم طبقه رقص من استفاده می شود به.

اگر چه من دارم سعی می کنم سخت ترین آن لذت ببرید بدون شک وجود دارد که COVID-19 اثر را در شب زنده داری در نهایت ویرانگر برای یک صنعت بستگی دارد که بر روی جمعیت های بزرگ و حوادث زندگی می کنند.

مطمئن شوید که کسب و کار شروع به بازگشایی به عنوان یک طبیعی جدید در مجموعه برای خرده فروشی و رستوران بخش. رستوران مورد علاقه ما هستند را به 50 درصد ظرفیت مشتری گفتگوی بورسی مسدود شده توسط facemasks و رفاقت است جدا شده با 6 پا.

اما این فقط فاز 1 و آینده فازهای نیست دقیقا امیدوار کننده است. فاز 3 هنوز هم محدودیت گردهمایی های اجتماعی به 100 نفر است. برای قرار دادن که در چشم انداز تنسی تئاتر دارای حدود 1,600 نفر تامپسون-Boling عرصه دارای حدود 21,000.

با هر مرحله ماندگار حداقل 28 روز فاز 3 نخواهد بود تا زمانی که نزدیک به آغاز ماه اوت — در اولین.

تابستان به ارمغان می آورد آب و هوای گرم و آب و هوای گرم به معنی پشت بام نوشیدن, نوار, رقص, کنسرت رفتن و رقص تا ساعات اولیه صبح. برای مصرف کننده از آن زمان به حزب. برای کسب و کار خود را قرار است به یک زمان را به پول.

در حالی که برخی از کسب و کار داده شده است چراغ سبز برای بازگشایی با محدودیت های خاص بسیاری از آنها به لطف انتخاب به نگه داشتن درهای خود را بسته از نگرانی برای خود و مهمانان خود را.

اگر چه من نگران معیشت از شب زنده داری من از صمیم قلب معتقدم که این تصمیم درست است. ایمنی باید اولویت شماره 1 در تمام جنبه های زندگی است. آوردن مشتریان ممکن است نگاه خوبی است اما گسترش یک بیماری صدمه دیده است تنها مشتریان.

تا آنجا که من دوست دارم به ضربه محکم و ناگهانی انگشتان من و به همه شغل خود بازگشت (و به جغدها شب خود شب) برگردیم به “عادی” هر زمان به زودی خواهد شد یک اشتباه است.

ماندن بسته است یک شر لازم است اگر ما می خواهیم برای حفظ هر صورت ظاهر از آنچه در شب استفاده می شود.

در این چند روز که من متوجه کسب و کار به آرامی شروع به بازگشایی من ترس از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در این هفته آمده است. در حالی که برخی از آنها انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش برخی را نبرند نگرانی های خود را به عنوان محدودیت های سست.

اگر برگردیم به رستوران مورد علاقه خود باعث coronavirus موارد به سنبله ما را تنها به بسته همه چیز را دوباره. و زمانی که همه گفته و انجام داده, مردم ممکن است ترس به ترک خانه های خود در همه.

حتی زمانی که این بیماری همه گیر تبدیل شده است به یک چیزی از گذشته من هنوز هم ترس است که آینده شب را در شهر ممکن است هرگز همان خواهد بود. قرار دادن بر روی جفت مورد علاقه خود را از کفش پاشنه ممکن است تبدیل به قرار دادن مورد علاقه خود را ، شما ممکن است در خارج از انتظار نیست — فقط باید ID خود را بررسی می شود اما برای ورود به 25 درصد ظرفیت باشگاه.

در این زمان است که ما به آن نیاز ترین صنعت است که رشد اجتماعی و اتصال در دسترس نیست. اما هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده, باشگاه, کنسرت, میله ها و جشنواره باز خواهد گشت — حتی اگر آن را چگونه شما به یاد داشته باشید آنها را.

من امیدوارم که شما با من وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>