ناکسویل لغو آن July 4th متحرک — شما می توانید انتظار برای دیگر حوادث تابستان

ناکسویل پنج شنبه اعلام کرد که سالانه جشنواره در 4 جشن لغو بیش از coronavirus نگرانی — نشانه ای از چیزهایی که می آیند برای رویدادهای برنامه ریزی شده در این تابستان.

این جشنواره یک ضربه بزرگ با مردم محلی رسم هزاران نفر به نمایشگاه جهانی پارک برای موسیقی توسط ناکسویل ارکستر سمفونیک و عجیب آتش بازی منظره.

“ما فوق العاده وطن پرست شهر و این یک رویداد سالانه است که ما نگاه به جلو به هر تابستان” ناکسویل شهردار Indya Kincannon در انتشار اخبار گفت.”اما تحت شرایطی اجتماعات این اندازه باید صورت نمی گیرد و خود را از ما ساکنان در معرض خطر بیشتری برای گسترش COVID-19.”

یک تغییر یافتهاست جشن

این شهرستان در حال تلاش برای تغییر طبیعی آن جشن همه را تشویق به جشن می گیرند با خیال راحت.

این شامل یک محله چالش “را حفظ خواهد کرد که روح از تعطیلات زنده و ارائه یک حس با هم بودن” در این زمان بی سابقه با توجه به انتشار.

جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

ناکسویل را مرحله به مرحله بازگشایی دستورالعمل اعلام کرد در اوایل این هفته آن را روشن است که هر کس در تابستان در حال رفتن به بسیار متفاوت است.

به دلیل این دستورالعمل “بسیاری از حوادث تابستان را دگرگون خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو” آزادی گفت.

حوادث محدود به مرحله بازگشایی

هر یک از این مراحل که شروع به جمعه گذشته حداقل 28 روز. در فاز انواع دستورالعمل ها از جمله چه نوع از کسب و کار می تواند باز و هنگامی که.

فاز 1 محدودیت تجمعات برای 10 نفر, در حالی که فاز 2 قرار می دهد این کلاه در 50.

حتی در فاز 3 اجتماعی تجمعات هنوز هم محدود به 100 نفر است. این به این معنی هیچ بزرگ کنسرت, رویدادهای ورزشی و یا جشنواره ها حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

‘آن را به آهسته

برای تمام مراحل و مقامات در حال تشویق افراد آسیب پذیر به ادامه برای جلوگیری از مکانهای عمومی. همه باید در حفظ و نگهداری سخت فیزیکی فاصله و پوشیدن پارچه ماسک ،

Knox County Health مدیر مارتا Buchanan گفت: فاز یک به حالت عادی بازگشت و او در مقایسه با فاز اول بازگشایی به جاده خدمه اجازه می دهد ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 40 بعد از عمده راک اسلاید.

“در حال حاضر ما برخی از باقی مانده از راه و ما باید یک خط برای شرق و westbound ترافیک,” او گفت:. “این رفتن به کند و ما را تشویق به صبر … در حال حاضر ما باید به ما زمان و آن را امن برای رانندگان در جاده ها و کارگران در جاده ها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>