ناکسویل مرکز بازار بسته است اما رشد آن موجب باقی مانده | نظر

نظر

ناکسویل مرکز بازار در اصل به عنوان شناخته شده شرق Towne بازار است که مرده و به خاک سپرده شد. در عین حال در پی آن مرگ در پی امواج آن ساخته شده است در حالی که زنده ایجاد بسیاری دیگر از خارج از سایت کسب و کار برای چند بلوک در نزدیکی یک بار پر رونق سرمایه گذاری. یکی می تواند نشستن در مواد غذایی سریع خروجی و یا رستوران و دیدن خطوط ماشین بروید. یک درایو می توانید از طریق این منطقه و توجه کامل پارکینگ به عنوان کاربران خوردن, فروشگاه, یک خودرو, بدست آوردن دندان های خود را تمیز و یا دیدن یک فیلم.

کسب و کار در حومه رشد

من به تازگی پارک شده در پارکینگ خالی که در آن سیرز استفاده می شود و مشاهده چگونه پر جنب و جوش چیزهایی که در سراسر خیابان. این ناکس منطقه نجات وزارتخانه فروشگاه صرفه جویی Applebee و دیگران انجام شد یک کسب و کار سریع. پایین جاده کمی, باشگاه سام به حال معمول آن جمعیت بزرگ.

به عنوان من از Millertown پایک بر روی جاده منتهی به منطقه بازار دیدم که Zaxby را زنده بود و هست. Burger King, KFC و مک دونالد تا به حال مشتریان گرسنه به انتظارنشسته بودند. نام تجاری جدید, arby’s تا به حال سهم خود را از مردم به عنوان را به تازگی افتتاح Aldi فروشگاه مواد غذایی. من فکر ترافیک را کاهش و در عین حال مکان هایی مانند خارج شده و دیگر کسب و کار در این نزدیکی هست به نظر می رسد شلوغ تر از همیشه است. من اصلا دسترسی به پول نقد خود را ثبت خوانش اما کاربران هنوز هم هجوم آوردند به آنها.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

من از دست من JCPenny فروشگاه در بازار که در آن من بسیاری از پیراهن و جفت شلوار. آن را مورد علاقه من لباس زیر خروجی با چنین تنوع بسیار است. من لذت بردم از راه رفتن در تمام طول بازار از پنی را به سیرز و رها کردن به مغازه ها در میان است. من نمی دانم وقتی که کاهش آغاز شد اما این آغاز برای من که در تمام فروشگاه های بزرگ متوقف فروش مورد علاقه من کلن. سپس آنها کاهش یافته است Florsheim لباس چکمه و من تا به حال به در تکیه کاتالوگ.

آن را همیشه شرق Towne

یکی از چیزهایی که من متنفر بودم در مورد بازار شد نام خود را تغییر دهید. من هرگز می تواند مطلق کلمات ناکسویل مرکز مرکز. گاهی اوقات هنگامی که یک فروشگاه نیست یک مورد من می خواستم و پیشنهاد کرد که من سعی می کنم آن شهرک غرب سایت من سریع به من می گویند زندگی نمی کردن.

من حداقل دو سفر یک هفته ای به مواد غذایی شهرستان در Millertown پایک و دیدن پیشرفت این منطقه در طول زمان های مختلف روز. من گاهی اوقات بانک در ORNL اتحادیه های اعتباری در این نزدیکی هست و با تصویب تاکو بل و دیگر موسسات. من دو روش از Springhill یا نهر به من یک نمایش کامل از این منطقه است.

در حالی که من دیگر نمی توانید خرید کت و شلوار, دریافت, باتری, برای دیده بان و یا دیدن اسلوب آمده و در بوتیک من هنوز هم می توانید خرید زمینی با چنگک جمع کردن و بیل برای باغ من در نزدیکی لاو یا Home Depot. آنها حتی اجاق گاز و یخچال و فریزر و سایر لوازم که یک بار فروخته شد سیرز. اگر چه بازار فیلم خانه به حال نزدیک به AMC کلاسیک سینما است فقط چند بلوک دور.

شرق Towne بازار آمد و رفت اما آن موجب نوع از رشد در شرق ناکسویل تا به حال مورد نیاز برای سال های بسیاری است. که رشد شامل تعداد زیادی از واحدهای مسکونی که بیشتر ساکنان دائمی برای منطقه است. من گمان می کنم که توسعه مجدد از سایت بازار به ارمغان خواهد آورد و حتی بیشتر پیشرفت است.

Robert J. بوکر یک نویسنده مستقل و مدیر اجرایی پیشین بک تبادل فرهنگی مرکز. او ممکن رسیده در 546-1576.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>