ناکسویل شرکت ایجاد برنامه که پاداش های اجتماعی فاصله

برنامه وجود دارد برای همه چیز – حتی اجتماعی فاصله.

بن کشاورز مدیر عامل شرکت ResultsStack دیجیتال یک شرکت مشاوره ای مستقر در Knoxville اجتماعی ایجاد فاصله قدرت پردازش برنامه با دوستان و شرکای کسب و کار مردم را تشویق به ماندن در داخل و عمل به مسئولیت اجتماعی در میان coronavirus. این برنامه رایگان جدید است که در App Store و Play Store و این تنها یکی از نوع خود است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار که با این نسخهها کار با کسب و کارهای دیگر کشاورز الهام گرفته شده بود برای کمک به مشتریان خود و مردم خود انجام بخشی خود را به سرعت گسترش ویروس پس از او به کار می کنند. وی از دیگر تجار در ناکسویل از جمله بن Sealey وزارت برندها; Nathan Hardman, زغال اخته, جنوب, مشاوره; Brandon بروس کارآفرین و نویسنده و الی هریس PrepWizard برای کمک کنند.

“(COVID-19) تحت تاثیر قرار همه ما به خصوص کسب و کار ما و مشتریان ما” کشاورز گفت: ناکس اخبار. “ما می دانیم که نزدیک مشکل این است که خرده فروشان در حال تجربه در حال حاضر. ما آن را ببینید و احساس می کنیم که خودمان است.”

اجتماعی فاصله قدرت پردازش ترکیبی از کشاورز دو گل – کمک به کسب و کار در طول این زمان دشوار و نگه داشتن مردم در امن تا زمانی که هر کس می تواند از سرگیری زندگی عادی.

“آن را مانند یک بازی است که به مردم نقاط برای انجام آنچه آنها قرار است انجام دهد به هر حال” کشاورز گفت. “و آن را کمک می کند تا فروشندگان آنها را با دادن یک راه منحصر به فرد برای تعامل با مصرف کنندگان است.”

چگونه کار می کند

اجتماعی فاصله قدرت پردازش در دسترس است به صورت رایگان در App Store و Play Store. پس از دانلود آن کاربران می توانید از جایی که آنها منزوی و شروع به کسب درآمد امتیاز بلافاصله. هر دقیقه را صرف در یک شعاع مایل از محل خود برابر است با یک نقطه. کاربران می توانند شروع به بازخرید امتیاز خود را برای تخفیف از فروشندگان بعد از 600 دقیقه یا 10 ساعت است.

قدرت پردازش در نرم افزار شامل تخفیف در تحویل مواد غذایی و اجاره فیلم, که بدان معنی است که کاربران می توانید از گرو در اوردن پاداش خود را از خانه. کشاورز گفت: او کار خود را با مارک های منطقه ای برای اضافه کردن جدید incentivizing ارائه می دهد در برنامه.

“ما نمی نگاهی به سیستم به عنوان یک درآمد راننده” کشاورز گفت. “ما فقط به دنبال کمک به کسب و کار و مصرف کنندگان است بنابراین ما ارائه شده اساسا قرار دادن رایگان برای مارک های که می خواهید برای درگیر می شود.”

چه بعدی

منزوی در خانه به پایان خواهد رسید و در نهایت پس از کشاورز است به فکر راه های جدید به ادامه پرارزش با مردم خوب و با بهره گیری کسب و کار در همان زمان.

“ما می دانیم که این در کوتاه مدت بحران بنابراین ما با توجه به امکانات که هنوز هم مردم را تشویق به عمل به مسئولیت اجتماعی رفتارهای پس از این است که بیش از” کشاورز گفت. “یک چیز ما شده است به دنبال این است که برنامه های مشابه است که پاداش دادن به کودکان برای انجام کارهای روزمره خود را. ما می خواهم برای ایجاد یک نسخه برای بزرگسالان است که منطبق بر مسئولیت اجتماعی رفتارهای با شرکت های که می خواهند برای حمایت از این اقدامات است.”

یک زن و شوهر از نمونه ها عبارتند از ارائه تخفیف برای بازیافت و داوطلبانه. کشاورز توضیح داد که این برنامه را باید یک منو از گزینه ها برای کاربران را انتخاب کنید به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید باعث می شود که مهم ترین آنها را. خرده فروشان نیز می توانید انتخاب کنید که عادات آنها می خواهند به بازگشت.

کشاورز همچنین می خواهد برای اضافه کردن جامعه و محله مدیران برای ایجاد رقابت دوستانه است که برای همه خوب و کار با کسب و کارهای محلی که در حال تلاش بسیاری طی coronavirus.

“ما لازم نیست که واقعا بزرگ آرمان در خارج از تشویق مردم و حمایت از برندهای اما ما دوست داریم به فکر می کنم که کسانی هستند که بسیار بزرگ آرمان است که به ارمغان خواهد آورد در مورد برخی از تغییر مثبت” کشاورز گفت. “هر کس می تواند کاری انجام دهد. و ما فکر می کنم این مسئولیت ما را به انجام آنچه ما می توانیم با تخصص ما است.”

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>