ناکسویل شورای پشت Kincannon قطعنامه ضربه زدن به رژیم صهیونیستی است. لی permitless تفنگ لایحه

این ناکسویل شورای شهر اکثریت حمایت از شهردار Indya Kincannon را عقب براند و در یک بحث تفنگ اندازه گیری پیشنهاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی پنج شنبه شب.

Kincannon قطعنامه که به اتفاق آرا به تصویب شورای با تمام نه امضای به صورت co-حامیان – به دنبال شورای حمایت در درخواست Knox County هیئت دولت به مخالفت با لی طرح است که اجازه می دهد Tennesseans به حمل اسلحه بدون اخذ مجوز.

در حالی که Kincannon و شورای مخالفان به ذکر است آن را به احتمال زیاد تغییر نمی دهد بسیاری از (اگر هر) رای جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری. هنوز مقاومت مواجه است قابل توجه برای اولین بار Kincannon است که کمتر از سه ماه به او نقش جدید می دهد و بینش او چگونه خواهد شد و می تواند با استفاده از صدای او در آینده است.

“من به پشتیبانی این حق را برای مطیع قانون Tennesseans به خود اسلحه اما من همچنین پشتیبانی از حس مشترک اقدامات مانند نیاز به مجوز برای علنا حمل اسلحه, آموزش و راهنمایی برای ذخیره سازی امن برای نگه داشتن فرزندان ما حفاظت شده” او در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

سه شنبه شب رای سریع و Kicannon تنها اضافه شدن یک ساده “من به پشتیبانی این اندازه گیری است.” او و شورای کردم دور از کف زدن.

ناکسویل رئیس پلیس حوا توماس پشتیبانی Kincannon را اندازه گیری مخالفت با قانون. سابق KPD ارشد و زمان, تنسی, دفتر تحقیقات دیوید Rausch گفت: او رزرو در مورد این لایحه است.

بیشتر: ناکسویل شهردار صحبت می کند در برابر رژیم صهیونیستی است. لی permitless حمل, handgun, لایحه

Rausch با تمجید از دولت فعلی سیستم اجازه که او گفت: اطمینان می دهد که افرادی که در حال حمل سلاح های گرم از طریق یک چک پس زمینه و آموزش.

“ما فکر می کنیم که داشتن برخی از راه از بررسی به تصویب یک فرد است که بهترین راه برای انجام این کار با اسلحه,” او گفت:. “اینجا جایی است که ما ایستاده فلسفی.”

شهر ممنوع تفنگ را نشان می دهد در املاک شهرستان در سال گذشته

سال گذشته شورای شهر تصویب قطعنامه ای که خواسته شهردار سابق مادلین Rogero به ممنوعیت اسلحه را نشان می دهد در شهرستان متعلق به اموال. او موافقت کرد و به انجام این کار.

شهر قانون, مدیر چارلز سوانسون گفت: ناکس اخبار در آن زمان که تصمیم شورای امنیت نمی تنظیم فروش تفنگ است و در شهرستان می توانید کنترل آنچه که به فروش می رسد در شهرستان زمینه.

بیشتر: ناکسویل رهبران آماده برای big-time حقوقی دوئل بیش تفنگ نمایش بان

این قطعنامه آورده بود توسط Councilwoman گوئن مکنزی که منطقه را پوشش می دهد شرق ناکسویل و مرکز شهر که در آن گفت: تا به حال هیچ چیزی برای انجام با نظرات حقوقی مالکیت اسلحه (او یک تفنگ صاحب خودش). او گفت: “توهین به جراحت” برای شهرستان اجازه می دهد تا اسلحه را نشان می دهد در یک قسمت از شهر است که در برخورد با خشونت اسلحه برای چند دهه.

پس از رای تنسی سلاح گرم انجمن, مدیر اجرایی, جان هریس گفت: ناکس اخبار این ممنوعیت را نقض متمم دوم و گفت: “ما در حال رفتن به نشستن و اجازه دهید ناکسویل فرار بدون نتیجه است.”

اما نه TFA و نه انجمن ملی تفنگ و یا هر گروه دیگری گرفته شده اقدام قانونی علیه این شهر پس از رای گیری سوانسون گفت: در هفته گذشته.

Permitless حمل جزئیات

در حالی که این لایحه را با مجوز حمل آن را نیز افزایش مجازات برای اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه و دزدی. آن را نیز اجازه می دهد تا برای هر دو باز و پنهان حمل اسلحه برای افراد 21 ساله و مسن تر. این permitless حمل مناسب نیز می تواند به گسترش اعضای نظامی هستند که 18 تا 20 است.

فرماندار گفت: این قانون است که با هدف ساخت سرقت از یک اسلحه گرم یک جرم یک جرم است که در حال حاضر یک بزه در تنسی است. همچنین حکم شش ماه حبس محکومیت به جرم و جنایت از زمان 30 روز مورد نیاز است.

هوای فضاهای عمومی مانند پارک greenways و اردو خواهد بود استثنا به ارائه همراه با مناطقی که حمل اسلحه در حال حاضر محدود مانند مدارس و دادگاه ها و ساختمان های دولتی.

Tennesseans که مایل به خرید یک تفنگ دستی هنوز به تصویب دولت فدرال بررسی پیشینه و مردم با جنایات سفارشات از حمایت در برابر آنها و یا خشونت خانگی محکومیت نمی خواهد واجد شرایط برای permitless حمل.

اگر تایید صدور حکم خواهد بود افزایش یافته است که یک تفنگ به سرقت رفته از یک ماشین و همچنین برای ارائه یک تفنگ دستی به یک نوجوان غیر قانونی و در اختیار داشتن یک تفنگ دستی توسط یک جانی.

کسب و کار و صاحبان مالکیت خصوصی هنوز هم می تواند ممنوعیت حمل اسلحه به عنوان طولانی به عنوان نشانه های نوشته شده با توجه به پیشنهاد.

این اندازه گیری است و انتظار می رود به تصویب ساخت تنسی در 17 کشور به تصویب یک قانون است. صورتحساب جداگانه در سنا و مجلس را آغاز کرده اند که ساخت راه خود را از طریق مربوطه و گاز ، از آن شده است قرار داده شده در سنا سرمایه گذاری, راه و روش کمیته در هفته آینده.

ایالات متحده آمریکا امروز-تنسی خبرنگار Joel ایبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>