ناکسویل شورا به رای پلیس دوربین بدن قرارداد جمعه

پس از یک تاخیر Knoxville, افسران پلیس می تواند مجهز به دوربین بدن این سقوط.

این ناکسویل شورای شهر رای خواهد داد روز شنبه در پنج سال $4.9 میلیون قرارداد با آریزونا بر اساس آکسون Enterprise, Inc. برای 350 جدید دوربین های بدن و همراه 350 به روز رسانی پلیس رزمناو دوربین با توجه به انتشار اخبار از شهرستان.

“جامعه می خواهد این ناکسویل اداره پلیس می خواهد و ما در حال کار سخت برای به دست آوردن این اجرا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” شهردار Indya Kincannon گفت: در انتشار.

در صورت تصویب این شهر را آغاز تجهيز ماموران با دوربین های بدن این سقوط احتمالا در اوایل ماه سپتامبر انتشار متحده است.

همیشه در ارتباط ماندن و مطلع است. اشتراک ناکس اخبار امروز تنها 39 $برای یک سال. این پیشنهاد ویژه مقدماتی برای مشترکین جدید به پایان می رسد 7/23.

قرارداد را پوشش تمام هزینه های عملیاتی از دوربین و گزینه های است که اجازه خواهد داد که این شهر برای تمدید قرارداد با توجه به انتشار.

چه این به این معنی

KPD افسران در حال حاضر دوربین های داشبورد در رزمناو خود را اما نمی پوشند bodycams منجر مقامات به سوال در گذشته چه bodycams خواهد بود به ارزش هزینه اضافی. (Knox شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان مجهز شده هر دو با بدن و داش دوربین است.)

Kincannon حمایت کرده است این تلاش پس از او در زمان کار در ماه دسامبر. او اولین بودجه موجود $746,400 برای بدن و داش دوربین و تصویب شده توسط شورای شهر در اوایل این تابستان.

Bodycams که ضبط ویدئو از افسران تعامل با ساکنان دیده شده است به عنوان یک ابزار هر دو به تقویت کار پلیس و نگه افسران پاسخگو زمانی که آنها اشتباه است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

در حالی که پلیس اصلاحات گرفته است برگزاری در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او ناکسویل رهبران بوده است بحث درآمدی برای سال.

فشار پرسیده شد پس از یک سری از کشنده تیراندازی توسط پلیس محلی به پایان رسید با Knoxville, اداره پلیس, افسر دیلان ویلیامز قتل Channara “فیلادلفیا” Pheap در ماه اوت است. مقامات تحقیق برای ماه کاهش یافته است به انتشار جزئیات کلیدی در مورد تیراندازی و فعالان اشاره به فقدان اطلاعات تماس برای افزایش شفافیت و bodycams.

دادستان در نهایت کاهش یافته است به اتهام ویلیامز گفت: شواهد پشتیبانی حساب خود را که او می ترسید برای زندگی خود را زمانی که Pheap فشرد او خود را برداشت تیزر و استفاده از آن در او و پس از او تلاش برای دستگیری Pheap در اتصال به hit-and-run. ای به فیلم از ویلیامز رزمناو نشان داد دو مرد مبارزه در محلی مجتمع آپارتمانی اما عکسبرداری از لحظات پس از آن بود نیست ،

Pheap تیراندازی آورده شورای اسلامی به درخواست KPD کشف دوربین بدن. در آن زمان رئیس پلیس حوا توماس گفت که او امیدوار بود که افسران پوشیدن آنها در ماه جولای 1, اما عوارض در روند و COVID-19 آهسته اندازه گیری از آینده قبل از شورای.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>