Knoxville, زن و شوهر می دهد 1910 ساختن یک زندگی جدید در Sevier خیابان

یک مارس 23 برش روبان, رویداد, جشن بیرونی تحول 820 و 822 Sevier خیابان بود لغو شد.

“ما هیجان زده در مورد برش روبان و سپس جهان فرو ریخت و گفت:” کن تپه که با همسرش دبورا بود برای مطابقت با 50.000 دلار کمک مالی از شهر ناکسویل نسبت به هزینه های تجاری نمای بهبود است.

“ما سرمایه گذاری بیش از $100,000 فقط خارجی. ما تا به حال به تمیز کردن آجر ‘tuckpointing بین آجر. آنها نیاز جدید ملات و ما تا به حال برای اضافه کردن چندین پنجره جدید. کل نمای کاملا بازسازی شده به آن را به نگاه از نمای اصلی اضافه می کنیم و فلزی سایبان.”

پس از توسعه مجدد از اموال کامل شد هیلز نقل مکان کرد و به خود دو خوابه محل سکونت طبقه بالا و آنها اجاره دو نفر دیگر آپارتمانهای یک خوابه در Airbnb. آنها با مستاجران خود را زیباترین بوتیک لباس عروس (در 822) و Sweetbriar بوتیک (820 Sevier) به جا کردن طبقه همکف فضاهای خرده فروشی قبل از آنها نقل مکان کرد و در اوایل این سال است.

“ما چهار فرزند و آنها را مطرح و در غرب Knoxville,” او گفت:. “در حال حاضر که همه آنها در خارج از خانه ما تصمیم به کوچک, و آنها در دیگر آپارتمانهای زمانی که آنها به خانه می آیند.”

زن و شوهر ساختمان خریداری شده در اکتبر 2018. پس از مرحله برنامه ریزی های گسترده توسعه مجدد آغاز شده در مارس 2019 و به پایان رسید در ماه دسامبر گذشته.

“ما تا به حال شده است به دنبال در ساختمان در مرکز شهر و در اصل برنامه ریزی شده برای انجام یک هتل بوتیک در خیابان” کن هیل گفت. “ما آمده بود اما وجود دارد مقدار زیادی از مهمان نوازی است که پس از ظهور وجود دارد. ما چشم این ساختمان و آن را دوست داشت به دلیل سن. آن ساخته شده بود در سال 1910 بود و یک بار پارکر و ترد مواد غذایی است.”

ساختمان مختلف از مستاجران در طول سال اما آن نشسته خالی برای 10 سال قبل از هیلز خریداری شده آن است.

“این خیلی بد” هیل گفت. “آب باران زد به داخل ساختمان در نقاط مختلف پشت بام تا به حال پوسیده به 2 یا 3 پا و طبقه نیم طبقه بود و خاک و نیمی بتن.”

تپه می خواستم به افشای برخی از ویژگی های منحصر به فرد از ساختمان در طول توسعه مجدد. آنها در گرو تخصص Christopoulos & کندی ساخت و ساز و معماران گلن Richters و جیم (جنیفر) McDaniel از Benefield Richters و جنیفر عدالت برای طراحی داخلی.

“هنگامی که آنها در اصل آمد از طریق ساختمان — آنها راه می رفت و از crawled از طریق آن — آنها گفتند: ما می تواند برخی از شخصیت های پوست شده گچ را آشکار ساخت و گفت:” تپه. “آجر شد 100 سال, اما آنها هنوز هم repurposed که در آن زمان. برخی از نقاشی شده بودند و برخی نبودند. طبقه بالا معماران در بر داشت یک سری از 50 پا فلزی خرپا که دهانه ساختمان و کسانی که واقعا خنک و صنعتی – آنها در بر داشت یک راه برای افشای آن ،

“گلن Richters و ما پیمانکار به ما گفت در مورد تجاری نمای بهبود گرانت گفت:” تپه. “کن مک ماهون با جامعه توسعه بخش بسیار مفید بود توضیح روند و چشم انداز پشت نمای کمک به زیباسازی ساختمان های قدیمی است.”

هدف از این برنامه تشویقی به منظور بهبود کارآیی اقتصادی از اولویت توسعه مناطق مانند سوتهسید آب نما. با توجه به بخش های پیشرفته زیبایی شناسی افزایش ارزش ملک بهبود بازار از فضای داخل ساختمان و رسم کسب و کار و ساکنان این منطقه است.

آتش فرار اصلی به ساختمان است. “آن را مورد نیاز نمی باشد اما ما ترمیم آن و از آن است که قابل علاج و درمان و به عنوان یک بالکن ژولیت” گفت: تپه.

اموال زن و شوهر اولین تجربه در توسعه مجدد. “ما یاد گرفتیم که ما آن را انجام داد. جنیفر عدالت داخلی بود و کلام در یک دسته از چیزهایی که او ایجاد کرده واقعا قابل استفاده در جریان این طرح گفت:” تپه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>