Knoxville, زن و شوهر ماه عسل قطع شده توسط ‘هرج و مرج و از جان گذشته” بازگشت به ما لطف coronavirus

کتی بره-اتاق و شین اتاق آماده شد برای شام جمعه شب با بهره گیری از ماه عسل خود را در Tokorik جزیره رفت و آمد مکرر در فیجی در زمانی که آنها پیدا کردن خود را در پرواز به آمریکا برنامه ریزی شده برای روز شنبه لغو شد.

این Knoxville, زن و شوهر ازدواج در 14 مارس و سمت چپ برای فیجی روز بعد فقط به عنوان coronavirus همه گیر شروع به تغییر شکل زندگی روزانه.

“ما تا به حال تقریبا 250 نفر در عروسی ما اما از زمانی که ما به سمت چپ (برای فیجی) تا زمانی که کل فرایند در آینده آن را به طور کامل تغییر — آن را کامل 180” گفت: بره-اتاق 30 که یک وکیل است. “ما بسیار شگفت زده است که آن را به طور کامل تغییر.”

اتاق خود را در رفت و آمد مکرر به حال هیچ تلویزیون یا Wi-Fi. آنها نمی باید خدمات تلفن همراه. اگر آنها می خواستم به صحبت کردن با دوستان خود و یا خانواده و یا استفاده از اینترنت به آنها نیاز به رفتن به لابی.

آنها تا به حال می خواستم به قطع از جهان اما جهان بود شروع به نگاه کاملا متفاوت است. در 19 مارس وزارت امور خارجه اعلام کرد شهروندان آمریکایی باید بلافاصله از بازگشت “مگر در مواردی که آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.”

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

اتاق, 34, پسران بازی بسکتبال, مربی, Hardin, دره, آکادمی و بره-اتاق رفت و به لابی در 2 صبح شنبه و تلاش برای گرفتن یک پرواز از طریق فیجی ایرویز اما همه آنها رزرو شده است. آنها در تماس با خانواده خود را برای کمک به این امید.

اتاق ایمیل سفارت آمریکا در فیجی نوشتن “فوری – ما شهروندان در فیجی” را به عنوان موضوع است. هر بار که آنها به نام Fiji Airways تماس کاهش یافته بود.

چند ساعت بعد به آنها گفته شد که تمام استراحتگاه در فیجی بودند تعطیل. یک رفت و آمد مکرر کارکنان گفت: اگر آنها می خواستند برای بازگشت به جزیره اصلی که در آن نادی در فرودگاه بین المللی, یک قایق وجود دارد خواهد بود در 45 دقیقه. نه می خواستم به ترک خیلی سریع.

“من نمی خواهم به قطع این سفر کوتاه است. آن را غیر قابل استرداد سفر” بره-اتاق گفت. “من نمی خواهم به ترک مگر اینکه من تا به حال به و من فقط نمی تواند بر این باورند که آن را بدست کرده بود که جدی است که به سرعت.”

آنها دیوانه وار بسته بندی شده انجام همه چیز را در چنین عجله که نه باران.

آنها بر روی قایق که پس از آن رفت و به استراحتگاه های متعدد در اطراف فیجی و وارد فرودگاه نزدیک به 2 بعد از ظهر

“فرودگاه پر بود … همه ما در همان موقعیت” بره-اتاق گفت.

آنها منتظر در خدمات به مشتریان خط به صورت فیجی ایرویز برای چند ساعت اما هنوز هم نمی توانند به کتاب پرواز.

پس از آن یک نماینده به آنها گفت آنها قرار داده شده بود در یک پرواز به سنگاپور که در آن آنها را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز قبل از آنها می تواند ترک.

“و این زمانی بود که من کردم عاطفی و من به او گفت که نبود یک گزینه ما نمی تواند پرواز به سنگاپور” بره-اتاق گفت. “ما هر نوع از ترخیص در سنگاپور, ما تا به حال به ما هشدار داده شرکت های کارت اعتباری است که که در آن ما خواهد بود.”

از آنها خواسته شد هر گزینه دیگر و پیدا کردن وجود دارد و دو صندلی در سمت چپ فیجی ایرویز پرواز برنامه ریزی شده به ترک آن شب برای لس آنجلس.

در حالی که آنها در انتظار بودند آنها را دیدم یک مرد ارائه یکی دیگر از $5,000 نقدی خود را برای بلیط هواپیما. مرد پاسخ داد که او نمی را $10,000 گفتند.

“آن را به طور کامل پر هرج و مرج و از جان گذشته” بره-اتاق گفت. “من خیلی ترسیده بود چون اگر ما نمی تواند آن را در پرواز ما را مجبور به رفتن به برخی از هتل. من نمی دانم اگر ما خدمات تلفن همراه وجود دارد. چگونه ما قادر به رسیدن به خانواده های ما؟”

آنها به عنوان سوار هواپیما درب قفل شده بود پشت سر آنها — آنها گذشته دو مسافر در پرواز است.

زمانی که آنها وارد لس آنجلس روز یکشنبه پس از یک ساعت پرواز از آنها خواسته شد به پر کردن سلامت اعلامیه در مورد اینکه آیا آنها تا به حال یک تب و یا لرز, سرفه یا تنفس مشکل. آنها رزرو پرواز به ناکسویل برای 6 صبح دوشنبه و چک به هتل خود را حدود ظهر. آنها دستور داده شد به ترک اتاق خود را تا آن زمان برای پرواز خود را. آنها سفارش بایگانی اطلاعات پیتزا و تماشا “Django Unchained.” .

آنها وارد به ناکسویل در روز دوشنبه و خود quarantining برای 14 روز. نه هر گونه علائم. وقتی بره-اتاق والدين نشان داد تا برای رها کردن خود Corgi کمال در آنها نمی تواند در آغوش گرفتن آنها و به جای نگهداری 6 فوت دور. بره-اتاقهای نوشت: یک پست در Facebook, خلاصه مصیبت خود را.

“به عنوان کسی که ساده لوحانه فکر می کردم همه این “کرونا ویروس” بحث اغراق آمیز بود,” او نوشت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که این طور نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>