ناکسویل نیازی چهار نهایی آن را به یک بسکتبال شهر — آن را تا به حال Ray Mears | آدامز

تنسی, بیشترین حضور در ترکیب برای مردان و زنان بسکتبال از هر مدرسه در این کشور در فصل گذشته. که تعجب آور است تنها اگر شما نمی دانید UT بسکتبال تاریخچه.

تنسی طرفداران طولانی پشتیبانی خود را از دو تیم بسکتبال. اما حضور و غیاب اعداد شگفت انگیز زمانی که شما آنها را در چشم انداز.

بانوی جلد یک بار یک بسکتبال سلسله. آنها برنده هشت قهرمانی ملی تحت مربی سابق پت Summitt. اما این تاریخ است. و نه تاریخ اخیر.

UT نشده در زنان چهار نهایی از سال 2008 هنگامی که آن را برنده آخرین آن قهرمانی ملی.

این برنامه بیشتر از حذف چهار نهایی. بیشتر برداشته به در هرگز.

ذهن هرگز که Vols نشده پیشرفته به کالج بسکتبال بزرگترین مرحله. طرفداران اغلب حمایت از آنها را با سلسله مانند وفاداری.

این جلد جلب 322,822 طرفداران برای 17 بازی های خانگی این فصل است. آنها رتبه چهارم در سراسر کشور با یک خانه به طور متوسط حضور 18,900 برای دومین سال متوالی است.

حمایت از چنین چیزی جدید است.

وقتی که من یک ورزشی نویس در جکسون (از دست ندهید.) شیپور لجر در اواخر 1970s من تحت پوشش ایالتی می سی سی پی-تنسی بسکتبال مردان بازی در Stokely ورزشی مرکز. عرصه بسته بندی شده بود. اما آنچه مرا تحت تاثیر قرار بیش از اندازه جمعیت آن شدت.

تنها در کنتاکی بود من تا به حال تجربه چنین فن شور در یک ثانیه بازی بسکتبال. آن را فوتبال-مانند.

تنسی است که اغلب به عنوان یک “مدرسه فوتبال.” آن است که یک مدرسه فوتبال. اما این یک بسکتبال مدرسه بیش از حد.

و آن بسکتبال پشتیبانی عهد به طرفداران’ صبر و شکیبایی و همچنین شور و شوق خود را.

شما به ندرت به دیدن این نوع از بسکتبال حمایت در بقیه SEC جز در کنتاکی.

فلوریدا برنده back-to-back بسکتبال قهرمانی ملی در 2005-06 و 2006-07, اما این ورزش هرگز گرفتار طرفداران خود راه خود برنامه فوتبال است.

تصور کنید که چگونه تنسی طرفداران خواهد واکنش نشان می دهند اگر این تیم تا کنون ساخته شده چهار نهایی. وجود دارد خواهد بود یک هفته طولانی در انتظار دیدن جلد رسیدن به چنین سطح بلند.

و هنگامی که آن اتفاق می افتد — اگر آن اتفاق می افتد — مردم باید یک لحظه سکوت برای سابق تنسی مربی تیم بسکتبال Ray Mears.

Al قهوه ای بومی کانرزویل, Ind., شده است UT دستیار مربی در هر دو مردان و زنان در بسکتبال. او یک دستیار مربی در Summitt سه متوالی تیم ملی است.

او پس از مشاهده دست اول چه Summitt به معنای بانوی جلد بسکتبال و بسکتبال زنان به طور کلی. اما او همچنین می دانست که مرد پشت UT سنت در بسکتبال مردان.

قبل از قهوه ای نقل مکان کرد به ناکسویل که تبدیل به خانه اش اتصال خود را به تنسی بسکتبال شد از طریق میرس.

آنها در نهایت تبدیل شدن به دوستان خوب. اما زمانی که قهوه ای در حال بازی بسکتبال در پوردو و بعد از آن مربیگری ورزش او می دانست که میرس با شهرت.

او می دانست که او را با “نارنجی بزرگ کشور” یک نام مورد که میرس ترویج به عنوان سخت به عنوان او مربی. رنگارنگ نام مستعار بود و فقط بخشی از نشان می دهد. بنابراین تئاتر pregame warmups و دیگر لقب میرس اجرا شده است.

“ما همه چیز در مورد مدرسه رنگ در بسکتبال در ایندیانا” براون گفت. “اما هیچ چیز مانند آنچه مربی Ray Mears آیا در تنسی است.”

میرس هرگز مربی در یک چهار نهایی. اما تعداد کمی از مربیان در ورزش شده است به عنوان ماهر در هر دو ترویج و مربیگری. او ساخته شده است تنسی بسکتبال به توانمند برنامه در اوایل 1960s. او همچنین ایجاد یک پایه فن است که وفادار ماند و بزرگ است.

همین DeVoe جری, سبز, بروس مروارید و در حال حاضر ریک بارنز اند تا به حال موفقیت های مربیگری بسکتبال در دانشگاه تهران. آنها نیز باید بهره مند از یک خانه-دادگاه مزیت است که یک پایه فن به عنوان قوی به عنوان این یکی را تامین می کنند. حضور چهره های منعکس کننده که.

میرس گذاشته پایه و اساس این آمار و ارقام.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>