ناکسویل مرکز نمایشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بیمارستان سرریز رژیم صهیونیستی. لی می گوید

این کاورنو ناکسویل مرکز نمایشگاه می تواند به عنوان استفاده می شود به طور موقت مرکز پزشکی یک نوع موقت بیمارستان اگر بدتر آمد به بدتر در دست زدن ممکن است موجی از بیماران ناشی از coronavirus رژیم صهیونیستی است. بیل لی ” میگوید.

لی فهرست اموال کلینتون در بزرگراه به عنوان یکی از سایت های ممکن همراه با موسیقی نشویل مرکز شهر ممفیس, دروازه, مرکز خرید و Chattanooga مرکز کنوانسیون. نمایشگاه مرکز وب سایت لیست آن به عنوان بزرگترین متعلق به بخش خصوصی فضای نمایشگاه در دولت ارائه برخی از 120 ، 000 فوت مربع از فضای نمایشگاه.

لی هنوز نمی دانید که چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی مناسب می تواند در داخل مرکز نمایشگاه.

در همان کنفرانس خبری روز شنبه, Lee اعلام کرد یک فرمان اجرایی جدید نیاز به Tennesseans به ماندن در خانه در حال رشد در میان نگرانی هایی است که ساکنان نمی شد غذای خود را زودتر تماس به انجام بخشی خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

UT یک گزینه بیش از حد

دانشگاه تنسی ورزشی و امکانات تناسب اندام نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه سرریز از بیماران مبتلا به این دانشگاه را تایید کرد پنج شنبه.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده را مورد سنجش تامپسون-Boling عرصه پرات غرفه و تنسی مرکز تفریح و سرگرمی برای دانش آموزان (TRECS) به صورت اضطراری ممکن است استفاده کنید.

“در جهت تنسی سازمان مدیریت اضطراری نمایندگان از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده سفر کرده اند دانشگاه تنسی ناکسویل به ارزیابی امکانات برای استفاده در صورت نیاز” دانشگاه سخنگوی اوون Driskill در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار.

بیشتر: ارتش ارزیابی دانشگاه تنسی دو و میدانی امکانات به صورت اضطراری ممکن است استفاده از

تامپسون-Boling عرصه تنسی خانه برای مردان و زنان در بازی های بسکتبال و والیبال مسابقات و همچنین میزبان کنسرت. این یکی از بزرگترین کشور کالج بسکتبال عرصه است.

پرات غرفه های متصل به عرصه. این تسهیلات آموزشی برای برنامه بسکتبال. این TRECS است و مرکز تناسب اندام به صورت کلی جمعیت دانشجویی.

بیمارستان های محلی کاهش یافته است به ارائه تعداد تخت بیمارستان آنها اشاره خبرنگاران به Knox County Health Department كه اطلاعات در دسترس و گفت: این یک فرایند پیچیده است و این اطلاعات باید از دولت است. شهرستان مشترک مرکز اطلاعات – است که رسیدگی به همه رسانه ها درخواست های مربوط به این ویروس را بلافاصله در پاسخ به سوال در مورد مرکز نمایشگاه.

در روز شنبه روزانه رسانه های توجیهی خیریه Menefee مدیر مسری و محیط زیست بیماری و آمادگی اضطراری در وزارت بهداشت و درمان گفت که خیلی زود به انتشار جزئیات که در آن امکانات در نگاه موقت و تجهیزات پزشکی.

“من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید که این بحث ها و برنامه ها و امکانات که در حال نگاه من به طور مستقیم درگیر با کسانی که پس از (ما) ندارد و اطلاعات برای انتشار در این زمان در آن” او گفت:. “اما ما به دنبال در امکانات مختلف در منطقه است که می تواند در خدمت به عنوان کسانی که اهداف به عنوان مورد نیاز است, اما آن را خیلی زود خیلی زود به انتشار جزئیات در این نقطه است.”

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>