Knoxville, خانواده افتخار در قسمت جدید از کانال دیزنی ‘Fam جم’ رقص نشان می دهد

سبز خانواده را دوست دارد به رقص در اطراف خانه خود را, اما آنها تا به حال هیچ ایده که حرکت خود را خواهد آنها را در مقابل میلیون ها بیننده در دیزنی کانال جدید رقابتی رقص نشان می دهد “Fam جم.”

مامان و بابا Devin هستند ناکسویل بومی در حال حاضر مستقر در sharif amiri در واشنگتن است. خود را پسر دومینیک است مجری از خانواده و پدر و مادر خود را متقاعد به استماع نشان می دهد. طولانی نیست پس از ارائه تصویری برای در نظر گرفتن آنها به یک پاسخ پرواز به لس آنجلس آغاز شده و فیلمبرداری برای یک قسمت خاص تجلیل از قهرمانان.

در “Fam جم” دو خانواده در یادگیری یک حرفه ای طراحی رقص و پس از آن انجام برای شانس برای برنده شدن در این Fam جم جایزه و 10000 $در پول جایزه.

“این بود 100% از من عادی منطقه راحتی” Devin گفت ناکس اخبار. “من آموخته اند بسیاری از سربازان بسیاری از چیزها است. تبدیل شدن به یک سرباز است که راه آسان تر از یادگیری هر طراحی رقص.”

که شده نمی تواند بیشتر از حقیقت برای دومینیک ، او گفت: ناکس اخبار که او رقص پس از او سه سال است.

“آن را 100% در منطقه راحتی من چون دوست دارم برای رقص” دومینیک گفت. “این یک فرصت شگفت انگیز برای رفتن به رقص در دیزنی را نشان می دهد. انرژی تمام راه را به بالا وجود دارد. آن را بسیار سرگرم کننده به رقص با خانواده و ملاقات با دوستان دیگر.”

سبز خانواده مواجه خاموش در برابر Puletasi خانواده, یک خانواده با یک آتش نشان از پدر. اشلی گفت: ناکس اخبار که یادگیری رقص دشوار بود اما ارزش آن در پایان.

“ما تمرین سخت بود واقعا سخت” اشلی گفت. “و نه تنها در طول زمان که ما فیلمبرداری شد. ما همچنین رفت و برگشت به هتل ما و تمرین تمام شب را امتحان کنید و همه با هم حرکت می کند بنابراین ما می تواند دوباره روز بعد دوباره آن را انجام دهد.”

نشان می دهد همچنین اجازه خانواده برای لذت بردن از برخی از پاپ وقت با کیفیت با هم. اشلی توضیح داد که آنها هم اغلب به دلیل Devin خدمات در ارتش کار خود و دومینیک مدرسه.

“آن است که واقعا هیجان انگیز برای نشان دادن نه تنها ناکسویل بلکه دیگر نیروهای مسلح خانواده ها در سراسر جهان” Ashely گفت. “ما به انجام کارهایی است که ما به طور معمول نمی توانید انجام دهید مثل هزینه که زمان زیادی هم از نزدیک.”

سبز خانواده نمی تواند نشان دهد که چه کسی برنده خواهد شد در قسمت, اما آنها به دنبال به جلو به تماشای نشان می دهد با دوستان و خانواده هنگامی که آن را برای اولین بار روز شنبه در 8:25 p. m. EST در کانال دیزنی.

“من فکر می کنم طرفداران واقعا قصد آمدن به میل نشان می دهد خیلی بیشتر از قسمت چرا که این یک داستان است که هر کس می شود برای دیدن و شنیدن در مورد” Devin گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>